Stíhačka žien, 10 km, Hochfilzen | Víťazka: Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Zjazd mužov, Val Gardena | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Keegan Brown - Karel Sedláček | 3:0 (kon.) |
Šprint mužov a žien, Davos | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a S. Nilssonová (SWE) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žien, 10 km, Hochfilzen
Víťazka: Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
(2. Paulína Fialková (SVK), 3. Dorothea Wiererová (ITA))
Viktor Kalinács
Štartovná listina stíhačky na 10 kilometrov:
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +24
4. Lisa Vittozziová (ITA) +25
5. Monika Hojniszová (POL) +28
6. Iryna Krjuková (BLR) +39
7. Paulina Fialková (SVK) +44
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +45
9. Irina Starychová (RUS) +48
10. Anastasia Kuzminová (SVK) +50
11. Vanessa Hinzová (GER) +53
12. Mona Brorssonová (SWE) +57
13. Franziska Hildebrandová (GER) +59
14. Anna Frolinová (KOR) +1:01
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:01
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:05
17. Célia Aymonierová (FRA) +1:08
18. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:08
19. Federica Sanfilippová (ITA) +1:09
20. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09
21. Aita Gasparinová (SUI) +1:11
22. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:12
23. Julia Simonová (FRA) +1:13
24. Elisa Gasparinová (SUI) +1:14
25. Veronika Vítková (CZE) +1:15
26. Sari Maedaová (JPN) +1:19
27. Olena Pidhrušná (UKR) +1:20
28. Franziska Preussová (GER) +1:21
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:21
30. Linn Perssonová (SWE) +1:28
31. Anais Bescondová (FRA) +1:29
32. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:29
33. Lena Häckiová (SUI) +1:32
34. Susan Dunkleeová (USA) +1:33
35. Hanna Öbergová (SWE) +1:34
36. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36
37. Emilie Ägheim Kalkenbergová (+1:37NOR)
38. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:38
39. Urška Pojeová (SLO) +1:38
40. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:42
41. Justine Braisazová (FRA) +1:44
42. Emma Nilssonová (SWE) +1:47
43. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:48
44. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +1:48
45. Jen Čang (CHN) +1:50
46. Anna Weidelová (GER) +1:52
47. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:52
48. Kamila Żuková (POL) +1:54
49. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:56
50. Susanna Meinenová (SUI) +1:58
51. Baiba Bendiková (LAT) +2:02
52. Julia Schwaigerová (AUT) +2:03
53. Vita Semerenková (UKR) +2:04
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +2:06
55. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +2:06
56. Desislava Stojanovová (BUL) +2:08
57. Valj Semerenková (UKR) +2:10
58. Ivona Fialková (SVK) +2:12
59. Mari Ederová (FIN) +2:14
60. Denise Herrmannová (GER) +2:14
Priebežné poradie SP v biatlone:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 204 bodov
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 185
3. Paulina Fialková (SVK) 165
4. Lisa Vittozziová (ITA) 164
5. Monika Hojniszová (POL) 144
...
17. Anastasia Kuzminová (SVK) 75
28. Markéta Davidová (CZE) 57
31. Eva Puskarčíková (CZE) 52
48. Veronika Vítková (CZE) 20
51. Ivona Fialková (SVK) 14
54. Jessica Jislová (CZE) 10
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1
3. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +24
4. Lisa Vittozziová (ITA) +25
5. Monika Hojniszová (POL) +28
6. Iryna Krjuková (BLR) +39
7. Paulina Fialková (SVK) +44
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +45
9. Irina Starychová (RUS) +48
10. Anastasia Kuzminová (SVK) +50
11. Vanessa Hinzová (GER) +53
12. Mona Brorssonová (SWE) +57
13. Franziska Hildebrandová (GER) +59
14. Anna Frolinová (KOR) +1:01
15. Karolin Horchlerová (GER) +1:01
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:05
17. Célia Aymonierová (FRA) +1:08
18. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:08
19. Federica Sanfilippová (ITA) +1:09
20. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09
21. Aita Gasparinová (SUI) +1:11
22. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:12
23. Julia Simonová (FRA) +1:13
24. Elisa Gasparinová (SUI) +1:14
25. Veronika Vítková (CZE) +1:15
26. Sari Maedaová (JPN) +1:19
27. Olena Pidhrušná (UKR) +1:20
28. Franziska Preussová (GER) +1:21
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:21
30. Linn Perssonová (SWE) +1:28
31. Anais Bescondová (FRA) +1:29
32. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:29
33. Lena Häckiová (SUI) +1:32
34. Susan Dunkleeová (USA) +1:33
35. Hanna Öbergová (SWE) +1:34
36. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36
37. Emilie Ägheim Kalkenbergová (+1:37NOR)
38. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:38
39. Urška Pojeová (SLO) +1:38
40. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:42
41. Justine Braisazová (FRA) +1:44
42. Emma Nilssonová (SWE) +1:47
43. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:48
44. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +1:48
45. Jen Čang (CHN) +1:50
46. Anna Weidelová (GER) +1:52
47. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:52
48. Kamila Żuková (POL) +1:54
49. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:56
50. Susanna Meinenová (SUI) +1:58
51. Baiba Bendiková (LAT) +2:02
52. Julia Schwaigerová (AUT) +2:03
53. Vita Semerenková (UKR) +2:04
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +2:06
55. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +2:06
56. Desislava Stojanovová (BUL) +2:08
57. Valj Semerenková (UKR) +2:10
58. Ivona Fialková (SVK) +2:12
59. Mari Ederová (FIN) +2:14
60. Denise Herrmannová (GER) +2:14
Priebežné poradie SP v biatlone:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 204 bodov
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 185
3. Paulina Fialková (SVK) 165
4. Lisa Vittozziová (ITA) 164
5. Monika Hojniszová (POL) 144
...
17. Anastasia Kuzminová (SVK) 75
28. Markéta Davidová (CZE) 57
31. Eva Puskarčíková (CZE) 52
48. Veronika Vítková (CZE) 20
51. Ivona Fialková (SVK) 14
54. Jessica Jislová (CZE) 10
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:53.1 (3)
2. Paulina Fialková (SVK) +1.5 (2)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +2.8 (4)
4. Monika Hojniszová (POL) +8.7 (0)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) +13.3 (3)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +20.2 (3)
7. Federica Sanfilippová (ITA) +20.7 (1)
8. Irina Starychová (RUS) +24.8 (0)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +25.4 (1)
10. Julia Simonová (FRA) +42.2 (2)
11. Linn Perssonová (SWE) +56.0 (1)
12. Iryna Krjuková (BLR) +58.1 (2)
13. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:05.9 (3)
14. Veronika Vítková (CZE) +1:09.9 (1)
15. Hanna Öbergová (SWE) +1:10.7 (1)
16. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:16.0 (4)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:20.2 (4)
18. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:25.6 (0)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:30.0 (3)
20. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:32.9 (4)
21. Vanessa Hinzová (GER) +1:34.9 (4)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:36.6 (3)
23. Franziska Preussová (GER) +1:36.8 (3)
24. Célia Aymonierová (FRA) +1:39.5 (4)
25. Lena Häckiová (SUI) +1:43.6 (4)
26. Denise Herrmannová (GER) +1:51.8 (2)
27. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:01.5 (0)
28. Susan Dunkleeová (USA) +2:06.1 (2)
29. Anais Bescondová (FRA) +2:08.7 (4)
30. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:12.2 (4)
31. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +2:17.1 (1)
32. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:20.1 (2)
33. Anna Weidelová (GER) +2:34.0 (1)
34. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.7 (2)
35. Emma Nilssonová (SWE) +2:46.1 (2)
36. Karolin Horchlerová (GER) +2:48.2 (4)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:54.6 (3)
38. Elisa Gasparinová (SUI) +2:58.4 (4)
39. Sari Maedaová (JPN) +2:58.7 (4)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:59.3 (6)
41. Kamila Żuková (POL) +3:00.9 (4)
42. Justine Braisazová (FRA) +3:11.5 (5)
43. Aita Gasparinová (SUI) +3:21.1 (4)
44. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:24.8 (3)
45. Baiba Bendiková (LAT) +3:32.4 (4)
46. Urška Pojeová (SLO) +3:33.0 (3)
47. Anna Frolinová (KOR) +3:40.6 (7)
48. Valeria Vasněcovová (RUS) +3:46.1 (5)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ) +3:56.5 (3)
50. Jen Čang (CHN) +3:57.6 (4)
51. Ivona Fialková (SVK) +4:28.4 (5)
52. Susanna Meinenová (SUI) +4:34.3 (5)
53. Mari Ederová (FIN) +5:44.3 (6)
54. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +6:01.1 (5)
DNF. Olena Pidhrušná (UKR)
DNS. Eva Puskarčíková (CZE)
DNS. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
DNS. Vita Semerenková (UKR)
DNS. Desislava Stojanovová (BUL)
DNS. Valj Semerenková (UKR)
1. Monika Hojniszová (POL) 25:43,6 (0)
2. Paulina Fialková (SVK) + 11,6 (2)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) + 14,3 (3)
4. Dorothea Wiererová (ITA) + 15,4 (4)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) + 17,6 (3)
...
53. Ivona Fialková (SVK) + 4:18,1 (5)
1. Paulina Fialková (SVK) 19:16,5 (1)
2. Monika Hojniszová (POL) + 5,3 (0)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) + 8,7 (2)
4. Dorothea Wiererová (ITA) + 13,0 (3)
5. Anaïs Chevalierová (FRA) + 15,8 (1)
6. Anastasia Kuzminová (SVK) + 17,0 (2)
...
53. Ivona Fialková (SVK) + 3:50,0 (4)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 12:42,6 (1)
2. Paulina Fialková (SVK) + 3,5 (0)
3. Dorothea Wiererová (ITA) + 9,6 (2)
4. Monika Hojniszová (POL) + 17,8 (0)
5. Anastasia Kuzminová (SVK) + 22,6 (1)
...
51. Ivona Fialková (SVK) + 3:01,6 (2)
1. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) 6:28,2 (0)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) + 1,7 (1)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) + 12,0 (0)
4. Paulina Fialková (SVK) + 14,8 (0)
5. Anaïs Chevalierová (FRA) + 15,6 (0)
...
46. Ivona Fialková (SVK) + 1:58,4 (0)