Švédsko – Nórsko | 29:38 (kon.) | | | Rusko – Rumunsko | 28:22 (kon.) | | | Holandsko – Francúzsko | 21:27 (kon.) |
Dukla – Jičín | 22:23 (kon.) | | | Plzeň – Frýdek-M. | 30:29 (kon.) |
koniec
Talent tým Plzeňského kraje
30:29
(14:15)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Matěj Vybíral
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | D. Bičiště | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 7/3 | 0 | 1 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 1/0 | 0 | 1 | ||
15 | LS | M. Ivančev | 4/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 6/0 | 1 | 2 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 1/0 | 0 | 1 | ||
66 | P | J. Šindelář | 1/0 | 0 | 2 | ||
75 | P | J. Šíra | 6/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | J. Tonar | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 1/0 | 0 | 0 | ||
95 | PK | E. Wildt | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 30/3 | 1 | 3 | 7 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
89 | B | M. Cáb | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Pyško | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LK | J. Bosák | 3/0 | 0 | 0 | ||
19 | LK | Z. Bureš | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | T. Klaban | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | SS | M. Kocich | 10/5 | 0 | 1 | ||
33 | SS | M. Mazur | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | LS | D. Mynář | 2/1 | 0 | 2 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 6/0 | 1 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | M. Stržínek | 2/0 | 0 | 3 | ||
5 | P | J. Šimek | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Žvak | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 29/6 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Talent tým Plzeňského kraje:
Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Valášek, Vychodil
Diváci:
Nejvíce branek: Douda 7/3, Stehlík 6, Šíra 6 – Kocich 10/5, Petrovský 6, Strack 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/3 – 7/6. Vyloučení: 7:6. ČK: Stržínek (FRM).