Celta Vigo
0:0 (0:0)
CD Leganés
Piatok 14.12.2018, 21:00Španielska LaLiga • 16. kolo

Celta Vigo mala držanie lopty oveľa väčšie ako ich súper no šancí minimum. V prvom polčase mohol padnúť gól na oboch stranách no nestalo sa tak. Leganés malo koncentrovanú obranu do ktorej sa zapájal celý tým. V druhom polčase sa tlak domácich stupňoval a šancí bolo viac a viac. Leganés si aj tak gól dať nenechal a zápas skončil bezgólovou remízou 0:0. Ďakujem a dobrú noc. (23:12:49)

90+5

90+3
    Žltú kartu dostáva Iván Cuéllar (CD Leganés).

90+2
    Iván Cuéllar zdržiava tak dlho ako sa dá a pri odkope od brány sa vôbec neponáhľa.

90+1
    Pri jednom z prerušení hry si Iago Aspas nemohol odpustiť dohováranie rozhodcovi.

90
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Júsuf Nasjrí, prichádza Sabin Merino.

89
    Hra je prerušená. Pri útoku hostí sa lopta ocitla za postrannou čiarou. Aut pre Vigo.

88
    Vigo zahráva ďalší rohový kop tento krát z ľavej strany. Ich možnosť Vigo využilo krátkou rozohrávkou.

87
    Pri lopte je Celta Vigo a pri rozohrávke domácich pomáhal aj brankár Rubén Blanco.

86
    Brais Méndez poslal z rohu center na prednú žrď no tam boli nachystaný obrancovia hostí a loptu odpratali.

85
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Óscar Rodríguez, prichádza Daniel Ojeda.

84
    Žltú kartu dostáva David Costas (Celta Vigo).

82
    Mikel Vesga (Leganés) potiahol akciu ľavou stranou a pri súboji s obrancom padol na zem. Toto mu rozhodca neuvaril a nechal hru pokračovať.

81
    Júsuf Nasjrí dostal nahrávku do behu z ľavej strany a ihneď vystrelil. Bol v ťažkej pozícií a preto jeho strela mierila vysoko nad bránu.

80
    Po menšej prestávke je pri lopte opäť Vigo a svoj útok začínajú od brancov na vlastnej polovici.

79
    Striedanie v tíme CD Leganés: z ihriska odchádza Guido Carrillo, prichádza Javi Eraso.
    78.

78
    Na zemi ostáva ležať Guido Carrillo a vyzerá to na svalové kŕče.

77
    Iago Aspas po nábehu na pravej strane vracal loptu späť na Franka Beltrána, ktorý si spravil priestor a vystrelil. Jeho pokus šiel mimo bránu domácich.