Feirense – Marítimo 1:1 (kon.)
CD Feirense
1:1 (0:0)
CS Marítimo
cz Pondelok 10.12.2018, 21:15 • Estádio Marcolino de Castro • Primeira Liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:13:33)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 25:20.

Je konec. Nakonec tento napínavý duel nemá svého vítěze, protože utkání skončilo remízou 1:1. První poločas byla jedna velká nuda a nedočkali jsme se kromě faulů a žlutých karet ničeho zajímavého. V 70. minutě získalo Feirense pokutový kop, který si vzal na starost Tiago Silva a s přehledem jej proměnil. Už to vypadalo, že tři body zůstanou doma, ale v 90+6. minutě srovnal fantastickou trefou Valente.

90+7

90+7
    Domácí nebyli daleko od vstřelení branky a znovu se tak dostat do vedení, ale to by už po fotbalovém bohu chtěli hodně a Amír Abadzáde navíc předvedl skvělý zákrok!

90+7
    Žlutou kartu dostává Edinho (CD Feirense).
    90+6. Ricardo VALENTE - 1:1

90+6
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté v poslední minuty nastaveného času srovnávají utkání na 1:1 po naprosto absolutně excelentní brance! RICARDO VALENTE si zpracoval balón na levé straně vápna a poté vystřelit životní střelu k pravé tyči a nedal Seccovi šanci! Neskutečné!

90+5
    Tak tohle byl naprosto fantastický zákrok Caio Secca, který zachránil domácí tým od jasného gólu!

90+4
    Domácí se zatím brání skvěle a Marítimo se těžce dostává do vápna.

90+3
    Posléze skončil balón jen v zámezí za bránou Feirense a Caio Secco tak má další odkop od své svatyně.

90+2
    Opět si domácí chtěli vymodlit penaltu, ale tentokrát nechal sudí hru pokračovat.

90+1
    Centr domácích z levé strany nic velkého nepřinesl.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Následná střela hostujícího hráče sice letěla na bránu, ale Caio Secco míč bezpečně ukryl v koši.

89
    Tiago Silva ještě uviděl žlutou kartu za svůj faul.

89
    Hosté budou mít přímý kop z dobré pozice a mohou tak srovnat stav utkání.

88
    Tentokrát se Danny nachytal v jasné ofsajdové pasti.

87
    Následný roh domácích nebyl špatný, ale nakonec nic velkého nepřinesl.

86
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Edson Farias, přichází Roderick Miller.

85
    Feirense nyní získala rohový kop z pravé strany a bude se tak snažit zvýšit náskok.

84
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Joao Gamboa, přichází Jean Cleber.

83
    Posléze přišel jen faul z hostující strany a u balónu tak je opět Feirense.
    81. Gól domácích z ofsajdu.

81
    Domácí sice dávají gól, ale ten není uznán, jelikož se Edinho ocitl v ofsajdu!

79
    Rodrigo Pinho byl velice blízko srovnání, ale jeho hlavička po centru z pravé strany pouze orazítkovala břevno!

77
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází João Silva, přichází Edinho.

76
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Jorge Correa, přichází Joel.

74
    Nyní má João Silva zdravotní problémy a na hrací ploše tak jsou opět lékaři, kteří dnes mají hodně práce.

73
    Následná standardní situace hostů ovšem nic velkého nepřinesla.

72
    Nyní se domácí provinili faulem a Marítimo tak má volný kop.
    70. Tiago SILVA - 1:0

70
    Feirense právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil právě zfaulovaný TIAGO SILVA, ovšem s penaltou si poradil suverénně a poslal jí přesně k levé tyči, kde šel i brankář Abadzáde, ale ten na míč nedosáhl.

69
    Lucas Áfrico ještě za svůj penaltový faul uviděl žlutou kartu.
    69. Penaltový faul hostujícího hráče Africa.

69
    Byla nařízena penalta pro Feirense. Lucas Áfrico skluzem poslal Silvu k zemi a domácí mužstvo tak má velkou možnost jít do vedení.

69
    Následný roh ale nic velkého nepřinesl a u míč posléze skončil v moci gólmana Secca.

68
    A taky tomu tak bylo, ovšem s centrem si poradila domácí obrana, ale Marítimo získalo rohový kop.

67
    Posléze hostující celek získal volný kop z levé strany, o který se pravděpodobně postará někdejší hráč Slavie Praha Danny.

66
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Luís Machado, přichází Fábio Sturgeon.

65
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Fabrício Baiano, přichází Ricardo Valente.

64
    Marítimo se dostalo po pravé straně dopředu, ale Babanco se dopustil faulu.

62
    Danny už nestihl míč na hrací ploše a Caio Secco tak má odkop od své svatyně.

60
    Hodina hry je u konce a branky jsme se stále nedočkali, ovšem Marítimo předvádí ve druhé půli o hodně lepší hru, než v prvním poločase.

59
    Žlutou kartu dostává Vítor Bruno (CD Feirense).

59
    Nyní už hra pokračuje a Danny se provinil rukou. Feirense tak získalo volný kop na polovině soupeře.

57
    Hosté jsou nyní lepším týmem a opět se snažili dostat do zakončení, ale hra se přerušila, když zůstal ležet na hrací ploše Rodrigo Pinho.

56
    Hlavní rozhodčí se ještě poradil s videoasistentem a následně rozpažil. Marítimo tak získalo volný kop z levé strany.

55
    Po rohu si Marítimo chtělo vymodlit penaltu, když měl domácí hráč zahrát rukou.
    54. Parádní zákrok Caio Secca.

54
    Jorge Correa se dostal ke střele zpoza vápna, kterou mířil k pravé tyči, ale Caio Secco předvedl skvělý zákrok!

53
    Následně se ale domácí mužstvo vysvobodilo ze svého vápna.

52
    Posléze ale Marítimo získalo další rohový kop.

51
    Hosté nyní získali rohový kop z levé strany a budou se tak snažit dostat do vedení.

50
    Posléze se Marítimo snažilo něco vymyslet, ale míč skončil jen v zámezí a Caio Secco tak má odkop od své svatyně.

48
    Domácí Tiago Silva se dostal do dobré šance, ale jeho pokus uvnitř vápna skončil jen v boční síti.

47
    Centr domácích skončil pouze v moci brankáře Amíra Abadzádeho.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:16.

První poločas velké nudy je u konce a branky jsme se samozřejmě nedočkali. O něco více ze hry, mají domácí, ale ani jednou jsme se nedočkali nějaké velké šance. Střely na branku: 2:0.

45+2

45+1
    Následný centr z rohu sice letěl do vápna, ale z toho nic velkého ani tentokrát nebylo.

45+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

45
    Posléze se dopředu dostalo Marítimo, ale následný centr letěl jen do zámezí, ovšem míče se jako poslední dotkl domácí hráč a hosté získali rohový kop.

44
    Hostující obrana si lehce poradila s centrem domácích do vápna.

42
    A hra je opět přerušena, jelikož tentokrát leží na hrací ploše pro změnu hostující hráč a těžko říct, jestli v prvním poločase vidíme fotbal nebo bojový sport.

41
    Domácí se už dostali do vápna, ale u míče byl nakonec jako první gólman Amír Abadzáde.

39
    Ani tento útok domácího Feirense nic nepřinesl, jelikož se João Silva ocitl v ofsajdu.

38
    Zatím je to pouze taková faulovaná, než kopaná, jelikož Fábio China je dalším hráčem, který uviděl žlutou kartu.

36
    Marítimo je poslední minuty o něco aktivnějším týmem, ale zatím se stále nedostali ani ke střele na bránu.

Střely na branku: 2:0

35
    Hostující mužstvo se snažilo dostat po levé straně k centru, ale opět z toho nebylo nic vážnějšího.

33
    Následně je to zase faul domácích a hra tak není vůbec pohledná.

31
    Nákop Marítima skončil jen v zámezí za domácí bránou a Caio Secco tak má odkop od své svatyně.

30
    Půl hodina hry je u konce a branky jsme se stále nedočkali.

29
    Baiano je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.

27
    Danny se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

25
    Marítimo se dostalo k centru z levé strany, ale ten jen proletěl vápnem do zámezí.

23
    Hra je přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření od lékařů.

22
    Poslední minuty se na hrací ploše dost přiostřilo a Hélder Malheiro tak odpískal další faul, tentokrát hostům.

20
    Posléze přišel nedovolený zákrok hostujícího hráče a Feirense získal volný kop.

19
    Danny byl zfaulován Digou na polovině hostujícího celku.

17
    Zatím je hra velice vyrovnaná, tak jak se očekávalo.

15
    Ovšem s centrem si Feirense poradilo bez problémů a vydalo se do rychlého protiútoku, po kterém ale skončilo zakončení jen v moci gólmana Abadzádeho.

13
    Nyní přišel nedovolený zákrok z domácí strany a hosté tak získali volný kop z pravé strany.

11
    Následný roh ale nic velkého nepřinesl a balón skončil pouze v moci gólmana Amíra Abadzádeho.

10
    Domácí hráč vyprodukoval tvrdou střelu zpoza vápna, ovšem ta byla zblokována a následuje rohový kop.

8
    Poté domácí mužstvo získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy.

7
    Útok Feirense skončil jen míčem za bránou Marítima a Amír Abadzáde tak má odkop od své svatyně.

5
    Posléze se hosté snažil projít dopředu po levé straně, ale nebylo z toho nic nebezpečného.

4
    Luís Machado se dopustil faulu na polovině soupeře a u míče tak bude Marítimo.

2
    Domácí drží míč na své polovině hrací plochy a snaží se něco vymyslet.

1

CD Feirense: Secco – Diga, Briseňo, Nascimento, V. Bruno – Cris, Babanco – Farias, Tiago Silva, L. Machado – João Silva.
    Náhradníci: Brigido – Alphonse, T. Gomes, Edinho, Soares, Sturgeon, R. Miller.

CS Marítimo: Abadzáde – Bebeto, Z. Júnior, Lucas Áfrico, China – Vuković, Gamboa, F. Baiano, J. Correa – Danny, R. Pinho.
    Náhradníci: Charles – Cleber, E. Costa, Rúben, Marcão, Joel, R. Valente.

Rozhodčí: Hélder Malheiro – Bruno Jesus, Rui Cidade.

Feirense je v tabulce až na předposledním sedmnáctém místě s devíti body a skóre 7:15. Po výhře právě nad Marítimo zavítalo do Benficy, ale tam prohrálo debaklem 0:4.
    Marítimo je na tom o něco lépe, jelikož je aktuálně na patnácté příčce s deseti body a skóre 6:14. Po šesti prohrách přivítalo na své půdě Setúbal, ale tomu podlehlo těsně 0:1.

Ve 12. kole portugalské ligy se proti sobě utkají týmy CD Feirense a CS Marítimo. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na půdě Maritima, kde ovšem Feirense vyhrálo jasně 3:0. Dnes se navíc bude hrát na Estádio Marcolino de Castro. Úvodní výkop je naplánován na 21:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.