Nitra – Košice | 5:3 (kon.) | | | Detva – Trenčín | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Nové Zámky – Poprad | 5:6 (po pr.) |
Žilina – Lipt. Mikuláš | 1:2 (kon.) | | | Zvolen – Budapešť | 1:6 (kon.) | | | Miškovec – B. Bystrica | 1:0 (kon.) |
Prešov – Osmos Bratislava | 1:6 (kon.) | | | Skalica – Martin | 2:3 (po pr.) | | | Trnava – Humenné | 3:2 (po pr.) |
Michalovce – Pov. Bystrica | 7:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Topoľčany | 2:3 (po pr.) | | | Nové Zámky B – Dubnica | 0:9 (kon.) |
Znojmo – Záhreb | 7:6 (1:0 po s.n.) |
Zlín – Kometa Brno | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Litvínov | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Sparta Praha | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 6:3 (kon.) |
Pardubice – Hradec Králové | 1:4 (kon.) |
LA Kings – Vegas | 5:1 (kon.) | | | Detroit – NY Islanders | 2:3 (kon.) | | | Tampa Bay – Colorado | 7:1 (kon.) |
Columbus – Washington | 0:4 (kon.) | | | Florida – NY Rangers | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Boston – Toronto | 6:3 (kon.) |
Ottawa – Pittsburgh | 2:1 (po pr.) | | | Arizona – San Jose | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Nashville | 5:2 (kon.) |
St. Louis – Vancouver | 1:6 (kon.) | | | Winnipeg – Philadelphia | 7:1 (kon.) | | | Ottawa – Boston | 1:2 (po pr.) |
Jekaterinburg – Red Star Kunlun | 5:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Ufa | 3:0 (kon.) | | | Čerepovec – Helsinki | 3:4 (kon.) |
Salzburg – Vítkovice | 7:2 (kon.) |
Litvínov – SOHO Olomouc | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 1:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Zlín sledge | 2:3 (kon.) |
koniec
HC Sparta Praha Sledge
1:8
(1:1, 0:4, 0:3)
HC Sledge Studénka
04:55
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (sledge) (Jiří Krupička – 2 min, hákování).
|
Góly a asistencie:
13. Zapletal – 12. Lisov (Kalegaris), 21. Kalegaris (Lisov), 28. Kalegaris (Lisov, Fojtík), 29. Kalegaris (Flis, Lisov), 30. Kalegaris (Lisov, Flis), 33. Kaligaris (Flis), 39. Lisov (Kalegaris, Staněk), 43. Lisov (Kalegaris, Fojtík)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Sparta Praha Sledge:
Vápenka – Raul, Zapletal (A) – Z. Krupička (A), J. Krupička (C), Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Trefný, Pšenčík.
Náhradníci:
Tréner:
HC Sledge Studénka: M. Kudela – Flis, Kartosz, V. Kudela, Kudrna (C) – Fojtík (A), Mlčák (A), Staněk, Kalegaris, Schilcher, Eberdorfer, Prostředník, Chodurek.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Sledge Studénka: M. Kudela – Flis, Kartosz, V. Kudela, Kudrna (C) – Fojtík (A), Mlčák (A), Staněk, Kalegaris, Schilcher, Eberdorfer, Prostředník, Chodurek.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Martina Martinková