Kometa Brno – Sparta Praha | 3:4 (po pr.) |
St. Louis – Edmonton | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Anaheim – Chicago | 4:2 (kon.) | | | San Jose – Carolina | 5:1 (kon.) |
Barys – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Novgorod | 3:6 (kon.) |
Petrohrad – Kazaň | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Nižnekamsk | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 4:6 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (3:2)
HC Energie Karlovy Vary
3:2
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Rytíři Kladno
53:09
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Volráb – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
46:08
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Křemen – 2 min., vysoká hůl).
|
|
38:44
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Záruba – 2 min., podrážení).
|
|
34:21
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Berčík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:55
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., vysoká hůl).
|
|
15:46
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
11:27
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bernáth – 2 min., sekání).
|
|
08:09
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Klejna – 2 min., podrážení).
|
|
07:51
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Volráb – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
10. Hotěk (Tureček), 16. Jiskra (Záruba, Křehlík), rozh. náj. Křehlík – 22. Hašek (Veber, Šmatlák), 47. Kvapil (Zich, Jelínek)
Rozhodca: Grech – Gerát, Kokrment
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Jelínek (KLA)
1:1 Klejna (KVA)
2. séria:
1:1 Filip (KLA)
1:1 Záruba (KVA)
3. séria:
1:1 Husarik (KLA)
2:1 Křehlík (KVA)
4. séria:
2:2 Kvapil (KLA)
2:2 Hotěk (KVA)
5. séria:
2:2 Bernat (KLA)
2:2 Bernáth (KVA)
6. séria:
2:2 Klejna (KVA)
2:2 Jelínek (KLA)
7. séria:
3:2 Křehlík (KVA)
3:2 Bláha (KLA)
HC Energie Karlovy Vary:
Kašpar (Bednář) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Berčík, Jiskra, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Remeš
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Veber, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Veber, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Grech – Gerát, Kokrment
Diváci:
Jakub Mahr