Vigo – Huesca 2:0 (kon.) | Valladolid – Leganés 2:4 (kon.) | Getafe – Espanyol 3:0 (kon.)
Real Madrid – Valencia 2:0 (kon.)
Celta Vigo
2:0 (1:0)
SD Huesca
Sobota 01.12.2018, 13:00Španielska LaLiga • 14. kolo

Huesca zápas začala vynikajúce. Vigo sa len ťažko dostávalo do zakončenia a nevytvárali si ani žiadne nebezpečné akcie. Po prvom góle sa situácia otočila a Huesca už ťahala za kratší koniec. Nepomohli ani striedania v druhom polčase a Vigo pridalo druhý gól. (15:03:57)

90+2

90+1
    Emre Mor sa zapojil do akcie, ale svoju finálnu prihrávku na Gomeza pokazil a k lopte sa dostáva Huesca.

90
    90 minút je za nami a Huesca len z ťažkosťami dohráva dnešný zápas. Nadstavovať sa budú 2 minúty.

89
    Prichádza faul zo strany Viga a čerstvý Beltran sa čuduje rozhodnutiu hlavného rozhodcu. Rozohrávať bude Huesca.

88
    Odišiel vynikajúce hrajúci Aspas. Prichádza Emre Mor.

86
    Dlhý center na nabiehajúceho Gomeza bol neúspešný kvôli dalšiemu odpískanému ofsajdovému postaveniu.

85
    Vigo s pohodou na kopačkách rozohrávajú na svojej polovici ihriska. Huesca stále nevie nájsť cestu ku gólu.

83
    Iago Aspas mal dalšiu šancu na skórovanie, ale jeho strela ľavou nohou nebola úspešná.

82
    Ak by sme mali hľadať chybu v dnešnom zápase, tak to je iba v zle odpískaných ofsajdoch čiarových rozhodcov.

80
    Iago Aspas po prieniku hrá s kľudom a nahrávku vracia na vzadu stojaceho Junca. Vigo sa momentálne nemá kam ponáhľať.

79
    Huesca to bude mať ťažšie, keďže zranený Pulido sa stále nezapája do hry.

78
    Pulido sa po gólovom súboji s Aspasom drží za zadný stehenný sval a bude musieť byť ošetrovaný.
    77. Iago Aspas (CVG) - 2:0

77
    Celta Vigo dalo gól!
    ASPAS dnes dáva svoj druhý gól po prieniku cez Pulida a hosťujúci brankár nemal šancu.

75
    Ďalšie striedanie na strane Viga.

73
    Huesca peknou a účelnou nahrávkou na Rivera skúsila rýchli protiútok. Čiarový rozhodca bol ale proti a odpískal další chybný ofsajd.