Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | NJ Devils – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)
Dallas Stars
6:4 (1:1, 2:1, 3:2)
Ottawa Senators
cz Sobota 24.11.2018, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Stars se v poslední době moc nedaří, z posledních 5ti zápasů vyhráli pouhé 2, když si dokázal připsat výhru proti Islanders a Bostonu. Nicméně v posledních 2 zápasech přišly prohry, konkrétně proti Rangers (1:2) a Penguins (1:5). Proti Penguins byl jediným úspěšným střelcem Hintz. V tabulce Západní konference najdeme Stars na 7. místě s 24 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Seguin – 7 + 14
    2. Benn Ja. – 7 + 10
    3. Radulov – 8 + 8

Senators se také nedaří, z posledních 5 zápasů vyhráli rovněž pouhé 2, proti Pittsburghu a Detroitu. V minulých 2 zápasech přišly prohry, když hostující tým nestačil na Floridu (5:7) a Minnesotu (4:6). S Wilds se dařilo slovenskému hráči Jarošovi, který zapsat 1 + 1. Dva kanadské body, za 2 asistence si připsal i Smith.. V tabulce Východní konference najdeme Sens na 13. místě s 21 body.

00:20
    Craig Anderson si připisuje první zákrok proti střele od mantinelu.

00:49
    Radulov našel krásnou nahrávkou v druhé vlně Seguina,ale jeho pokus minul branku.

01:05
    Chris Tierney vjel do útočného pásma příliš rychle a máme tu offside.

01:46
    Kotouč skončil po teči na střídačce domácího týmu a hra je přerušena.

02:20
    Hra je nyní dost neurovnaná,oba týmy ztrácí puky ve středním pásmu.

03:05
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa se ujímá vedení! Bobby Ryan
    se dostal ke kotouči za na mantinelu, odstavil soupeře tělem a krásnou backhandovou nahrávkou našel před brankou RYANA DZINGELA, který se prosadil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Bobby Ryan, Thomas Chabot
    03:05 Ryan DZINGEL - 0:1

04:39
    Polák rozehrál nepřesně a kotouč je na střídačce.

05:05
    Mattias Janmark vybojoval kotouč v útočné třetině,ale Nučuškin ho za brankou následně ztratil.

05:47
    Craig Anderson podržel nahození od modré a uklidňuje obranu hostů.

06:08
    Joel Hanley střílel od modré,ale jeho pokus zablokoval dobře Jaroš.

06:49
    Valerij Ničuškin vypálil od levého mantinelu, jeho pokus kryje Anderson.

07:00
    Stone a Tkachuk se dostali k přečíslení 2 na 1,ale prvně jmenovaný nedokázal usměrnit puk do branky!

07:40
    Radulov vypálil po křižné nahrávce, ale jeho střelu vytáhl špičkou betonu Anderson!

08:10
    Po vlažnějším začátku nám hra začíná nabírat na otáčkách a vidíme pěkné šance na obou stranách.

08:49
    Radek Faksa vypálil ze středu hřiště, jeho pokus z jedničky minul branku.

09:17
    Střely na branku hovoří jasně pro domácí tým, v polovině první třetiny je to 10:2 ve prospěch Stars.

09:58
    Duchene hledal z otočky spoluhráče před brankou,ale tam kotouč odpálil pouze domácí obránce.

10:22
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Radulov zavezl kotouč o do třetiny, v rohu se k němu dostal Seguin, který krásnou nahrávkou našel před brankou JAMIEHO BENNA, který se prosadil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Tyler Seguin, Alexandr Radulov
    10:22 Jamie BENN - 1:1

11:08
    Kotouč se po střele od mantinelu povaloval v brankovišti Dallasu,ale před dotírajícími protihráči ho odpálil Lindell.

12:03
    Hintz si najížděl na střed pro puk,ale při střele byl sražen k zemi a máme tu vyloučení.

12:13
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Max McCormick – 2 min., podrážení).

12:30
    Ottawa vyhazuje kotouč.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

13:00
    Ceci vystihl nahrávku a odpaluje kotouč, polovina přesilové hry je pryč.

13:17
    Hosté dobře brání vlastní třetinu a kotouč je stále ve středním pásmu.

13:58
    Radulov se pokusil projít přes 3 hráče, výsledek byl předem jasný.

14:18
    Stone vypálil od pravého mantinelu, Chudobin nemusel zasahovat.

14:50
    Stars vysunuli napadání a Sens mají problémy s rozehrávkou.

15:26
    Domácí tým je aktivnější, hráči Ottawy se ke kotouči moc nedostávají.

16:05
    Brady Tkachuk zavezl kotouč do třetiny,ale proti přesile ho neudržel.

16:29
    Tyler Pitlick se krásnou stahovačkou uvolnil a vypálil, bohužel pro domácí tým minul branku!

16:59
    Nyní je na ledě pouze jediný tým, Ottawa pouze odpaluje kotouče.

17:17
    Seguin zpracoval skákavý puk a vybídl ke skórování Radulova, ale ten netrefil zařízení.

18:05
    Střela od modré čáry skončila v lapačce Chudobina.

18:37
    Mark Stone vypálil z levého kruhu pro vhazování,ale jeho pokus obětavě zaklekl obránce.

18:58
    Cody Ceci vypálil z pravého kruhu, v obrovské šanci přestřelil branku!

19:25
    Ke konci třetiny se probudili i domácí fanoušci.

19:32
    Esa Lindell vypálil dělovku od modré, Anderson úspěšný.

20:00

A máme tu konec první třetiny. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když se ve 4 minutě prosadil pěknou střelou Dzingel. Následně domácí tým přidal a začal udávat tempo hry. Zvýšená aktivita se vyplatila, když v 11. minutě srovnával Jamie Benn. Stars byli zbytek třetiny lepším týmem a jen parádní zákroky Andersona drží Ottawu ve hře.
    Střely po první třetině: Domácí – 19, Hosté – 8.
    Druhá třetině začne přibližně v 03:05

20:01

20:01
    Úvodní buly této třetiny patří Dallasu.

20:31
    Roman Polák vypálil od modré, jeho pokus kryje Anderson.

20:58
    Ottawa se dostala do přečíslení 3 na 1,ale domácí obránce lehl na led a přihrávku chytil.

21:28
    Seguin se snažil vypálit od mantinelu,ale kotouč mu sebral Harpur.

21:58
    Chudobinovi vypadlo nahození od modré,ale následně kotouč sebral Radulov, který ho vyvezl.

22:30
    Duchene si krásně přehodil kotouč z backhandu na forehand a těsně přestřelil branku!

22:50
    Polák nastřelil kotouč a Dallas s ním kombinuje ve třetině.

23:37
    Anton Chudobin si dobře vybruslil a zmenšil úhel, následně si připsal parádní zákrok ramenem.

23:50
    Jaroš zachytil kotouč a dobře rozehrál akci hostů.

24:18
    Nepřesná rozehrávka domácích končí icingem.

24:40
    Bobby Ryan vypálil ihned po vhazování a napálil břevno!

25:20
    Brady Tkachuk vypálil od mantinelu, jeho střela byla prudká,ale mířila do středu branky,

25:58
    Mark Stone pálil z ostrého úhlu, Chudobin si připsal úspěšný zákrok.

26:18
    Taylor Fedun střílel pěkně na vyrážečku, Anderson si dokázal poradit.

26:59
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min., nedovolené bránění).

27:46
    Seguin si krásně sjel s pukem mezi kruhy a trefil tyč!

28:28
    Miro Heiskanen vypálil od modré, jeho pokus blokuje protihráč.

28:58
    Ryan je zpět na ledě, Ottawa se ubránila. Dallas si nepřipsal ani jednu střel na branku v této přesilové hře.

29:42
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Gavin Bayreuther – 2 min., podrážení).

30:02
    Ottawa bleskurychle využívá přesilovou hru a znovu se ujímá vedení! Chabot vypálil od modré, jeho pokus Chudobin vyrazil před sebe, kde stál BRADY TKACHUK, který se z dorážky prosazuje.
    Asistence: Thomas Chabot, Bobby Ryan
    30:02 Brady TKACHUK - 1:2

31:20
    Esa Lindell nabral rychlost ve středním pásmu a prosvištěl podél mantinelu do třetiny, jeho následná střela na druhou tyč minula branku.

31:59
    Radulov zavezl kotouč a Stars kombinují ve třetině.

32:45
    Dallas znovu vyrovnává! Radulov zavezl kotouč a následně ho předložil nahoru MIRU HEISKANENOVI, který povedenou střelou zápěstím překonává Andersona.
    Asistence: Alexandr Radulov a Mattias Janmark.
    32:45 Miro HEISKANEN - 2:2

33:58
    Taylor Fedun vypálil od modré, jeho dělovka minula branku.

34:28
    Dalla se usadil ve třetině a pálí ze všech pozic.

35:04
    Ottawa je po obdrženém gólu lehce v útlumu a pouze se braní.

35:06
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Ben Harpur – 2 min., vysoká hůl).

35:25
    Anderson si připisuje jistý zákrok lapačkou proti střele po krosové nahrávce.

35:40
    Miro Heiskanen znovu zkoušel své nahození od modré,ale tentokrát Anderson zasáhl.

35:58
    Craig Anderson se výborně přesunul a vychytal Radulova v obrovské šanci.

38:48
    Dallas se krátce před koncem 2. dějství ujímá vedení! Devin Shore nabral kotoučve vlastním pásmu, zavezl ho až do třetiny, kde si krásně prohodil obránce a pěknou backhandovou nahrávkou našel TAYLORA FEDUNA, který si v bezprostřední blízkosti poradil a zakončil.
    Asistence: Devin Shore a Roope Hintz.
    38:48 Taylor FEDUN - 3:2

39:21
    Craig Anderson si připisuje důležitý zákrok proti povedené střele od pravého mantinelu.

40:00

A máme za sebou i druhou třetinu, Toto dějství bylo gólově bohatší,když jsme viděli hned 3 góly. Nejprve se vedení díky využité přesilové hře ujali znovu hosté – Tkachuk se nejrychleji zorientoval v brankovišti a mohl slavit gól. Následně Dallas znovu přidal a ve 33. minutě srovnával povedenou střelou zápěstím Heiskanen. Dallas byl na hřišti dominujícím týmem a to se také potvrdilo, když se necelé 2 minutky před koncem prosadil Fedun.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 43, Hosté – 21.
    Třetí třetina začne přibližně v 3:08.

40:01

40:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

40:31
    Dlouhá rozehrávka Lindella skončila až za brankou Andersona, rozhodčí ukazuje teč a zakázané uvolnění nepíská.

41:40
    Ceci našel rozjetého Tkachuka,ale jeho zpětná nahrávka nenašla spoluhráče.

42:05
    Spezza se snažil proháčkovat skrz obránce,ale v rohu ztratil kotouč.

42:12
    Stone má tržnou ránu v obličeji a odchází do šatny.

42:24
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roope Hintz – 2 min., držení).

42:35
    Dallas ihned vyhazuje kotouč.

42:58
    Ottawa kombinuje ve třetině, střelu jsme ještě neviděli.

43:20
    Duchene zakončoval chytře kolem tyče, Anderson parádně zasáhl betonem.

43:40
    Fedun vyhazuje kotouč.

44:05
    Sens jsou znovu v pásmu,ale střela Ceciho letí mimo.

44:30
    Dallas přežil další oslabení.

44:40
    Dallas navyšuje vedení a jde vstříc vítězství! Stars se teď vyplatilo vysoké napadání ,když získali kotouč ve třetině soupeře a následně se puk dostal nahoru na MIRA HEISKANENA, který se střelou zápěstím prosazuje.
    Asistence: Mattias Janmark, Devin Shore
    44:40 Miro HEISKANEN - 4:2

46:12
    Domácí navyšují skóre po pěkné akci! Stars se usadili ve třetině, kotouč putoval na modrou na Dickinsona, který naznačil střelu,ale předal kotouč na Lindella,, kterého střelu zřejmě tečoval BLAKE COMEAU.
    Asistence: Esa Lindell, Jason Dickinson
    46:12 Blake COMEAU - 5:2

46:58
    Dallas nahazuje kotouč a domácí hráči jdou střídat.

48:58
    Craig Anderson vytáhl reflexivní zákrok lapačkou proti střele od mantinelu!

50:36
    Ottawa neskládá zbraně a ihned přispěchala s odpovědí! Ottawa vyhrála vhazování v útočném pásmu, puk putoval na modrou na MACIMEA LAJOIEA, který se nerozpakoval a pěknou pumelicí prostřelil vše co mu stálo v cestě.
    Asistence: Matt Duchene
    50:36 Maxime LAJOIE - 5:3

52:34
    Po nepřesné rozehrávce skončil kotouč až v hledišti a následuje komerční pauza.

53:10
    Kotouč za brankou Andersona a čas teď hraje proti hostům.

53:28
    Seguin vypálil z kruhu pro vhazování, jeho střelu Anderson kryje.

53:54
    Ottawa je zpět v zápase! Anderson si nejprve připsal parádní zákrok a z proti útoku se při šanci 2 na 1 po žabičce od Ryana prosazuje ZACK SMITH!
    Asistence: Bobby Ryan
    53:54 Zack SMITH - 5:4

54:28
    Ceci pěknou nahrávkou uvolnil spoluhráče,ale ten netrefil skákavý kotouč.

55:10
    Dallas má kotouč ve své moci a kombinuje ve středním pásmu.

55:58
    Craig Anderson předvedl další kvalitní zákrok a drží naděje Ottawy.

56:39
    Seguin páli z jedničky po krosu, Anderson drží kotouč.

56:50
    Valerij Ničuškin nezpracoval nahrávku a kotouč mají znovu domácí.

57:05
    Brady Tkachuk se prodíral do šance, ale Heiskanen se v poslední chvíli vrítil a kotouč mu vysekl.

57:35
    Stars zkušeně drží kotouč na svých hokejkách a čas běží.

58:05
    Nepřesná rozehrávka Stars a máme tu zakázané uvolnění domácích.

57:43
    Craig Anderson je na střídačce!

57:50
    Dallas v ihned využívá prázdné branky a pojišťuje vítězství. Buly vyhrál hostující tým,ale díky dobrému napadání se ke kotouči dostal GAVIN BAYREUTHER, který trefjue branku přes celé hřiště.

58:31
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Zack Smith – 2 min., hrubost).

59:01
    Kotouč je v obranném pásmu Ottawy.

59:29
    Jeden z domácích hráčů těsně míjí odkrytou branku.

59:44
    Hosté střílí ze všech pozic.

A máme za sebou i divokou třetí třetinu. V tomto dějství jsme viděli hned 5 gólů. Nejprve navýšili náskok Stars Heiskanen s Comeauem a Stars byli opravdu blízko výhře. Anderson odehrál opravdu dobrý zápas a dlouho držel šance Ottawy. V 51. minutě srovnal povedenou střelou Lajoie a o 3 minuty později se z brejku prosadil Smith. Rázem to bylo o gól,ale v 58. minutě trefil prázdnou branku Bayreuther a bylo rozhodnuto.Dva body tak dnes zapisuje domácí tým a dává zapomenout na 2 prohrané zápasy.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 54, Hosté – 33.

Christián Jaroš (Ottawa) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:22

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (05:02:26)

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 11. Ja. Benn (Seguin, Radulov), 33. Heiskanen (Radulov, Janmark), 39. Fedun (D. Shore, Hintz), 45. Heiskanen (Janmark, D. Shore), 47. Comeau (Lindell, Dickinson), 58. Bayreuther – 4. Dzingel (B. Ryan, Chabot), 31. B. Tkachuk (Chabot, B. Ryan), 51. Lajoie (Duchene), 54. Z. Smith (B. Ryan)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Heiskanen, Lindell, R. Polák, Bayreuther, Hanley, Fedun – Radulov, Seguin, Ja. Benn – D. Shore, Spezza, Hintz – Pitlick, Faksa, Ničuškin – Comeau, Dickinson, Janmark.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, Batherson – B. Tkachuk, Tierney, Mark Stone – Dzingel, White, Pääjärvi – Pyatt, Z. Smith, B. Ryan – M. McCormick.

Rozhodca: Dwyer, Hebert – Gibbs, Knorr

Diváci: 18,532