Nitra – Orange 20 | 8:0 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 4:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 1:3 (kon.) | | | Dubnica – Humenné | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Prešov – Martin | 2:8 (kon.) | | | Nové Zámky B – Michalovce | 0:14 (kon.) |
San Jose – Edmonton | 3:4 (po pr.) |
Chabarovsk – S.Moskva | 1:0 (2:0 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – Dinamo Minsk | 4:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Soči | 2:0 (kon.) |
Helsinki – Omsk | 7:4 (kon.) | | | Riga – Viťaz | 1:2 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 4:0 (kon.) |
Motor ČB – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Jihlava – Poruba 2011 | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Havířov | 4:7 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 2:0 (kon.) | | | Přerov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Slavia – Frýdek-M. | 6:2 (kon.) |
koniec
Kunlun
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
HC Dinamo Minsk
56:44
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
34:04
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., krosček).
|
|
22:37
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jonathon Blum – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
3. Palola (Viklund), 9. Kane (Yip), 31. Fontain (Vitásek, Mertl), 60. Vitásek (Sundström) – 42. Denis Kazionov (Gavrus, Pavlovič)
Rozhodca: Oskirko, Bělov – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 2 862
Nepremenená penalta:
Kunlun:
Brust (Lazušin) – V. Lajunen, Viklund, Järvinen, Vitásek, Bartulis, Bartley – Wolski (A), Sundström, Beck – Fontain, Lundh (A), Mertl – Yip (C), Latta, Kane – Lockhart, Squires, Palola.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Znacharenko, Chenkeľ, Blum, D. Osipov, Bokun – A. Kosticyn (A), Kogaljov, S. Kosticyn (C) – Pavlovič (A), Denis Kazionov, Gavrus – Kovyršin, Stepanov, Bujnickij – Drozdov, Litvinov, Parfejevec – A. Volkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Znacharenko, Chenkeľ, Blum, D. Osipov, Bokun – A. Kosticyn (A), Kogaljov, S. Kosticyn (C) – Pavlovič (A), Denis Kazionov, Gavrus – Kovyršin, Stepanov, Bujnickij – Drozdov, Litvinov, Parfejevec – A. Volkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Oskirko, Bělov – Gorděnko, Sysujev
Diváci: 2 862
Lukáš Jasoněk