Carolina – NJ Devils 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:4 (po pr.)

Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 6 střel, čas na ledě 18:09
    Marko Daňo (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:20 (05:19:28)

Tři hvězdy utkání:

1. Mikko Rantanen (COL) 1+2
    2. Brandon Montour (ANA) 1+2
    3. Nathan MacKinnon (COL) 1+2

Statistiky: Střely na bránu: 33-42; Zablokované střely: 24-11; Vhazování: 59%-41%; Hity: 16-27; Přesilové hry: 1/3-2/2; Trestné minuty: 4-6.

Český útočník Ondřej Kaše sice poslal Anaheim na začátku druhé třetiny do dvoubrankového vedení, jenže Nathan MacKinnon svou brankou přispěl ke skvělému návratu Avalanche a druhou asistencí se podepsal pod rozhodující gól, o který se pouhé dvě sekundy před koncem prodloužení postaral Mikko Rantanen. Nejlepší útočná formace NHL opět zazářila a postarala se o jubilejní 1000. vítězství Colorada. Výsledek. Anaheim Ducks 3 Colorado Avalanche 4.

64:58 Mikko RANTANEN - 3:4

64:58
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Nathan MacKinnon ukázal svou velikost, když s chladnou hlavou v posledních sekundách prodloužení zavezl puk podél střídaček do útočného pásma, u hrazení předvedl brzdu, vykročil do kruhu pro vhazování a krásnou zpětnou přihrávkou vyzval ke skórování MIKKA RANTANENA, který parádní bombou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější levý horní roh brány a po vystřelení 1000. výhry Colorada v NHL poslal polibek do hlediště Honda Center! Rozhodnutí přišlo necelé dvě sekundy před koncem prodloužení – 3:4. Asistence: Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog.

64:45
    Pontus Åberg dostal dvě minuty za sekání a Colorado má šanci rozhodnout. Oddechový čas.

64:43
    Mikko Rantanen na levém křídle vybojoval puk a krásně si sjel před bránu, kde rychlou střelou zápěstím minul vzdálenější pravý horní roh!

64:14
    Philipp Grubauer vyrazil střelu Ducks z vrcholu mezikruží a poté mohl skórovat Josh Mahura, pokus mladého obránce byl ale přizvednut do ochranné sítě.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:11
    Josh Mahura po nepřesné střele Avalanche posunul bránu, byl do ní ovšem jasně natlačen.

62:43
    Ryan Getzlaf napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele, kterou Philipp Grubauer vyrazil vyrážečkou.

62:26
    Ducks vyrazili do protiútoku poté, co Carl Söderberg střelou z levého kruhu přestřelil bránu Ducks.

61:58
    Andy Welinski se snažil objet bránu Philippa Grubauera, Carl Söderberg mu to ale neumožnil.

60:35
    Nathan MacKinnon na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a rychlou střelou zápěstím chtěl vymést bližší pravý horní roh brány, Ryan Miller ale puk levým ramenem vyrazil a poradil si i s jeho bekhendovou dorážkou!

60:01

Nathan MacKinnon dvěma góly přispěl k dalšímu comebacku Avalanche a v Honda Center budeme svědky prodloužení nebo případně samostatných nájezdů. Skóre po třetí třetině velice pohledného zápasu. Anaheim Ducks 3 Colorado Avalanche 3.

60:00

59:32
    Střela Tysona Barrieho od modré čáry mířila těsně nad ledem k pravé tyči, zároveň ale také do lapačky skvěle chytajícího Ryana Millera.

59:28
    Ryan Miller opět podržel svůj tým, když se před bránou dostal do bekhendového zakončení Matt Calvert a puk skončil v lapačce brankáře Anaheimu.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:51
    Matt Calvert nedokázal přesně rozehrát na Samuela Girarda a jeho pas skončil na zakázaném uvolnění.

57:14
    Gabriel Landeskog se v mezikruží dostal v rychlém sledu ke dvěma střelám, obě ale skončily na výstroji Ryana Millera, který podržel Ducks!

56:31
    Jeden z hráčů Avalanche se ocitl na pravém křídle proti trojnásobné přesile a ztráta puku byla zcela logická.

56:03
    Hra se v rychlém sledu přelévá ze strany na stranu, Avalanche se ovšem marně snaží dostat do zakončení.

55:22
    Ducks poté na pravém křídle vystřelili z úhlu od hrazení a Philipp Grubauer na přední tyči puk zachytil.

55:16
    Ondřej Kaše se ocitl u pravé tyče po diagonální přihrávce z vrcholu levého kruhu úplně sám, jenže střelou zápěstím minul přední tyč brány Philippa Grubauera.

54:35
    Ryan Miller podržel v náručí táhlou střelu Avalanche od modré čáry a poté byl povalen na led. Komerční přestávka. Stav utkání: 3-3.

54:18
    Ducks se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Buly před bránou Ryana Millera, který stejně jako Philipp Grubauer inkasoval tři góly, a za současného stavu míříme do prodloužení.

53:47
    Závěr zápasu je ze strany Ducks hodně opatrný a zřejmě doplatili na svou pasivitu. Anaheim se sice také dostal k několika střelám, žádná ale nebyl tolik nebezpečná.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:26
    Ondřej Kaše také mohl vstřelit druhý gól v zápase, jeho pokus z vrcholu levého kruhu ale skončil v náručí připraveného brankáře Philippa Grubauera.
    51:20 Nathan MACKINNON - 3:3

51:20
    Mikko Rantanen za bránou vyhrál důležitý souboj a přihrávkou zpoza ní oslovil Nathana MacKinnona, který střelou z vrcholu mezikruží zamířil nad vyrážečkou Ryana Millera k levé tyči po teči GABRIELA LANDESKOGA! Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen. (3:3)

51:06
    Erik Johnson se během první třetiny dostal ke třem střelám a byl v ní velice aktivní, nyní přišel další pokus ihned po vhazování, byl ale přizvednut do ochranné sítě.

50:56
    Avalanche se ocitli na pravé straně v postavení mimo hru a následuje krátká reklamní přestávka.

49:19
    Nikita Zadorov před pár okamžiky napřáhl od modré čáry k jedovaté bombě, kterou zablokoval Jakob Silfverberg, od něhož se puk odrazil do neutrální zóny.
    48:27 Tyson Barrie se málem postaral o vyrovnávací gól na 3:3!

48:27
    Avalanche rychle přenesli hru z pravého křídla doleva a Tyson Barrie tvrdou střelou bez přípravy mířil z vrcholu levého kruhu pro vhazování těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Ryan Miller ale fantasticky zakročil levým betonem a puk vyrazil! Zákrok dnešního zápasu.

47:51
    A ještě jednou Tyson Barrie, jehož střela od modré čáry tentokrát byla sražena k ledu, a kotouč doklouzal pod lapačku Ryana Millera. Komerční přestávka.

47:44
    Tyson Barrie na pravém křídle vypálil od modré čáry a Ryan Miller úspěšně puk vyrazil vyrážečkou.

47:07
    Ducks střelou z vrcholu pravého kruhu zamířili do boční sítě a u levé tyče se ocitli v další šanci, Philipp Grubauer u ní ale ucpal volný prostor a puk vyrazil mimo.

46:24
    Nathan MacKinnon vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller vyrazil puk do rohu ledové plochy.

45:54
    Vyloučený Alexander Kerfoot naskočil z trestné lavice zpět na led a Colorado stále prohrává o gól.

44:31
    Ryan Kesler vypálil z levého kruhu pro vhazování a bývalý brankář Capitals podržel puk na přední tyči.

44:23
    Philipp Grubauer si připsal další úspěšný zákrok, když vyrazil jedovatou střelu Ducks od modré čáry.

44:12
    Ondřej Kaše na ose ledové plochy zavážel puk do útočného pásma, jenže v rychlosti nad ním ztratil kontrolu a doklouzal pod lapačku Philippa Grubauera.

43:54
    Alexander Kerfoot zastavil krásnou kombinační akci Ducks faulem, když v pravém kruhu útočného pásma Anaheimu zezadu zahákoval Andyho Welinskiho.

43:02
    Vladislav Kameněv na levém křídle předvedl skvělý forčeking a na bodu levého kruhu se pokusil vystřelit rychle z otočky, jeho pokus byl ale Ducks zablokován.

42:35
    Jakob Silfverberg na pravé straně vypálil od hrazení a Philipp Grubauer našel jeho pokus ve své lapačce.

42:10
    Jeden z obránců Avalanche na pravém křídle ihned po vhazování vypálil od modré čáry a Ryan Miller měl co dělat, aby puk v rozštěpu vyrazil pravým betonem mimo.

42:05
    Ducks vyhodili kotouč na zakázané uvolnění a následuje vhazování před bránou domácího Ryana Millera.

41:49
    Ducks na pravém křídle taktéž vypálili od hrazení a Philipp Grubauer vyrazil puk za svou bránu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:58
    Tyson Barrie na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a John Gibson na přední tyči vyrazil puk pravým betonem.

40:01
    Nathan MacKinnon vyhrál úvodní vhazování třetí třetiny, do které Avalanche sice vstupují s jednobrankovým mankem, závěr druhé části byl ale dobrým příslibem toho, že by se jim eventuálně mohlo podařit vyrovnat.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 21-28; Zablokované střely: 13-6; Vhazování: 60%-40%; Hity: 10-20; Přesilové hry: 1/2-1/1; Trestné minuty: 2-4.

Třetí třetina začne přibližně v 3:59.

Sven Adrighetto krátce po přestávce odpověděl na úvodní gól Brandona Montoura, jenže po minutě a 6 sekundách Ducks znovu vedli, když se prosadil Ryan Getzlaf a za další minutu a 11 sekund český útočník Ondřej Kaše. Anaheim poprvé v zápase vedl o dvě branky, krátce před koncem druhé třetiny ale snížil jeho náskok v přesilové hře Nathan MacKinnon. Po druhé části. Anaheim Ducks 3 Colorado Avalanche 2.

40:00

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
    38:27 Philipp Grubauer fantasticky vychytal Rickarda Rakella!

38:27
    Rickard Rakell si najel na krásnou kolmou přihrávku a samostatný únik zakončil po rychlém zamíchání s pukem bekhendem, kterým chtěl poslat puk mezi betony Philippa Grubauera, jenže brankář Colorada vleže kotouč zastavil vyrážečkou a poté ho podržel pod sebou!
    38:05 Nathan MACKINNON - 3:2

38:05
    Tyson Barrie po zpětné přihrávce z pravého křídla vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho táhlá střela před bránou trefila Joshe Mansona, čehož v levém kruhu využil NATHAN MACKINNON a z úhlu rychle zamířil pod horní tyč odkryté brány! Také Avalanche využili svou první přesilovou hru a snížili na rozdíl jedné branky. Asistence: Tyson Barrie a Mikko Rantanen.

36:41
    Brandon Montour vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění a Colorado si v závěru druhé třetiny po reklamní přestávce vyzkouší první přesilovou hru v zápase.

35:31
    Ducks odpověděli na levém křídle táhlou střelou od modré čáry, kterou Philipp Grubauer na přední tyči bez potíží vyrazil pravým ramenem do rohu ledové plochy.

35:00
    Matt Calvert z pravého křídla nebezpečně nahazoval puk na bránu, kotouč ale bez teče minul vzdálenější tyč.

33:55
    Alexander Kerfoot diagonální přihrávkou z vrcholu mezikruží oslovil na bodu levého kruhu pro vhazování Patrika Nemetha, jehož střela zápěstím z úhlu skončila v náručí Ryana Millera.

33:02
    Tyson Barrie na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu od hrazení bekhendem a Ryan Miller puk mířící pod horní tyč úspěšně vyrazil do ochranné sítě.

32:12
    Vyloučený kapitán Colorada se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hosté hrají v plném počtu.

32:05
    Ryan Getzlaf se ocitl v mezikruží ve slibné šanci, jenže našel pouze náruč připraveného Philippa Grubauera.

30:12
    Gabriel Landeskog byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Ducks si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilou hru, přičemž první využili.

30:09
    Anaheimu se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra opět přerušena.

29:58
    Erik Johnson na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho táhlý pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

29:40
    Ducks se ocitli na levém křídle v postavení mimo hru a hra byla vykázána do neutrální zóny ledové plochy.

29:06
    Avalanche se u levé tyče ocitli ve slibné brankové příležitosti, puk byl ale na poslední chvíli zablokován.

28:49
    Philipp Grubauer zastavil střelu Ducks z pravého kruhu a prostor dostává reklamní přestávka, po které bude utkání pokračovat za dvoubrankového vedení domácích Ducks.

28:39
    Marcus Pettersson na ose hřiště vystřelil od modré čáry a jeho pokus minul levý horní roh brány Avalanche.

28:01
    Další nahození Avalanche bylo přizvednuto do ochranné sítě a Ryan Miller si může po přerušení hry oddechnout.

27:47
    A další šance Avalanche, která tentokrát přišla z pravého kruhu pro vhazování, jenže Ryan Miller puk vyrazil.

27:18
    Avalanche se ocitli v mezikruží ve slibné šanci, jenže Ryan Miller jejich střelu pravým betonem výborně vyrazil pravým betonem do rohu!

26:46
    Colorado si vytvořilo velký tlak a Ian Cole vypálil před vrcholem pravého kruhu, Ryan Miller ale puk vyrazil.

26:16
    Brandon Montour dnes hraje fantastický zápas. Obránce Ducks během necelé poloviny utkání vstřelil gól a poté si připsal dvě asistence – celkem tři kanadské body. Co předvede dále?

25:03
    Ducks na pravém křídle opět vystřelili z úhlu a Philipp Grubauer tentokrát kotouč za svá záda nepustil. Hra přerušena.
    24:34 Ondřej KAŠE - 3:1

24:34
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Útočník ONDŘEJ KAŠE si najel v pravém kruhu na krásnou žabičku Brandona Montoura od hrazení a skvělou tečí usměrnil puk pod horní tyč brány přesouvajícího se Philippa Grubauera! Český útočník vynechal osmnáct utkání kvůli zranění, střílet góly ale evidentně nezapomněl – 3:1! Asistence: Brandon Montour a Ryan Getzlaf.

24:22
    Gabriel Landeskog vystřelil před vrcholem pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller podržel puk ve svém náručí.
    23:23 Ryan GETZLAF - 2:1

23:23
    RYAN GETZLAF prokázal svou velkou zkušenost, když využil dvojnásobné clony před Philippem Grubauerem a táhlou střelou zápěstím téměř od modré čáry vymetl pravý horní roh brány! Ducks využili přesilovou hru a rychle odpověděli na gól. Asistence: Adam Henrique a Brandon Montour.

22:58
    Nikita Zadarov byl vyloučen na dvě minuty za držení a po zbytečném faulu si Ducks zahrají první přesilovou hru.
    22:17 Sven ANDRIGHETTO - 1:1

22:17
    Patrik Nemeth po přihrávce Vladislava Kemeněva zpoza brány na bodu pravého kruhu vypálil bez přípravy s příklepem a Ryan Miller skvěle vyrazil puk pravým betonem, jenže puk se odrazil k Patrikovi Nemethovi, který zpoza brány oslovil SVENA ANDRIGHETTA, a poslední jmenovaný hráč prudkou ránou z levého kruhu a ostrého úhlu propálil Ryana Millera – vyrovnáno 1:1! Asistence: Patrik Nemeth a Vladislav Kameněv.

21:34
    Marcus Pettersson vystřelil od modré čáry zápěstím a Philipp Grubauer jeho táhlou střelu sevřel mezi rukavicemi. Hra byla přerušena.

21:20
    Josh Mahura na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím, střela mladíka Ducks ale byla zablokována.

20:57
    Ducks se nepodařil rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění. Buly před Ryanem Millerem.

20:17
    Colorado vstoupilo do prostřední části zostra a Ryan Miller vyrazil střelu hostů od modré čáry vyrážečkou.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-11; Zablokované střely: 4-1; Vhazování: 54%-46%; Hity: 6-11; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.

Druhá třetina začne přibližně v 3:01.

Colorado bylo během úvodní části utkání v Honda Center mírně aktivnější, jenže skórovat se mu na rozdíl od svého soupeře nepodařilo. Ryan Miller drží v bráně Anaheimu čisté konto, zatímco na opačné straně ledové plochy překonal Philippa Grubauera v úvodu utkání po objetí brány Brandon Montour. Skóre po první části. Anaheim Ducks 1 Colorado Avalanche 0.

20:00

19:50
    Ducks vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a Colorado má šanci ještě na jednu střelu.

19:37
    Avs vystřelili v závěru první části na bodu levého kruhu pro vhazování zápěstím a Ryan Miller opět puk vyrazil.

19:00
    Do konce první části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:46
    Ryan Miller před pár okamžiky zasáhl proti střele Avs z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a nadále drží čisté konto.

18:17
    Avalanche znovu zkusili vypálit od modré čáry a jejich táhlá střela z levého křídla minula vzdálenější pravou tyč brány.

18:00
    Ondřej Kaše na pravém křídle vystřelil zápěstím z ostrého úhlu a kotouč skončil v náručí připraveného Philippa Grubauera.

17:20
    Nikita Zadorov na levém křídle vypálil od modré čáry k táhlé střele s příklepem, kterou Ryan Miller na přední tyči vyrazil pravým betonem, a poté vyrážečkou i dorážku.

16:24
    Nick Ritchie se vzápětí dostal k dorážce v pravém kruhu pro vhazování, Philipp Grubauer ale jeho střelu zápěstím z úhlu vyrazil hrudí před sebe a zmrazil puk pod lapačkou.

16:19
    Ducks rychle vypálili od modré čáry na ose útočného pásma a Philipp Grubauer levým betonem vyrazil puk.

15:55
    Nahození Avalanche skončilo v lapačce Ryana Millera, který puk zastavil a poté rychle rozehrál za svou bránu.

14:09
    Jakob Silfverberg napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k táhlé střele zápěstím, která mířila do bližšího pravého horního rohu brány a skončila na semaforu Philippa Grubauera. Následuje krátká reklamní přestávka.

13:57
    Colorado se na levém křídle ocitlo v postavení mimo hru a v Honda Center byla hra opět přerušena.

13:03
    Erik Johnson byl zřejmě hráčem, který vypálil na pravém křídle po zpětné přihrávce bez přípravy před vrcholem kruhu pro vhazování a Ryan Miller puk vyrazil levým betonem.

12:18
    Ryan Getzlaf se ocitl na vzdálenější pravé tyči ve slibné šanci po střele od modré čáry z levého křídla, jenže z blízkosti bránu Philippa Grubauera přestřelil.

11:46
    Hokejisté Ducks se po vstřelení úvodního gólu uspokojili a nyní jsou na ledě jasně lepším týmem hráči Colorada.

10:40
    Erik Johnson se po přestávce dostal ke střele z blízkosti, Ryan Miller byl ale opět připravený a puk tentokrát vyrazil.

10:26
    Hodně dlouho se během velice plynulé hry nic nedělo, až se na levém křídle dostali k nahození od modré čáry Avalanche a po zákroku Ryana Millera opět dostává prostor reklamní přestávka.

07:51
    Patrik Nemeth na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Ryan Miller jeho táhlý pokus na přední tyči ukryl v lapačce. Po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

06:21
    Gabriel Bourque nepříjemně vypálil z bodu pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller po úspěšném zákroku čelil dvěma dorážkám, jenže i s nimi si dokázal poradit a zatím neinkasoval.

05:10
    Ondřej Kaše na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus z úhlu skončil na přední tyči v lapačce Philippa Grubauera.
    04:45 Brandon MONTOUR - 1:0

04:45
    BRANDON MONTOUR po zákroku Philippa Grubauera levým betonem proti střele z vrcholu levého kruhu pro vhazování rychle objel bránu a u pravé tyče ztroskotal pro změnu na pravém betonu ležícího brankáře Colorada, jenže vzápětí si ho vyrážečkou nešťastně srazil do vlastní sítě – 1:0! Asistence: Pontus Åberg a Nick Ritchie.

03:32
    Jakob Silfverberg se ocitl u pravé tyče v první velké brankové příležitosti, jenže z blízkosti a úhlu Philippa Grubauera v bráně Colorada propálit nedokázal! Skóre se tedy zatím nemění.

03:21
    Ryan Miller úspěšně vyrazil puk po nahození Avalanche ze středního pásma vyrážečkou za svou bránu.

02:48
    Puk nepříjemně poskakoval před bránou Avalanche, Ducks ho ale v mezikruží nedokázali trefit a ke střele se nedostali. Philipp Grubauer zasahovat nemusel.

01:17
    Avalanche vystřelili z pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller na přední tyči úspěšně podržel puk ve svém náručí.

00:32
    Ducks na levém křídle vypálili pro změnu od modré čáry a Philipp Grubauer na přední tyči vyrazil puk pravým betonem. Rozehrávky Avalanche se poté ujal Erik Johnson.

00:18
    Utkání v Honda Center bylo zahájeno a Nathan MacKinnon se postaral o první střelu zápasu, jeho pokus z vrcholu levého kruhu pro vhazování ale minul vzdálenější pravý horní roh brány.

00:01

Anaheim Ducks: R. Miller (Boyle) – Ja. Larsson, Manson (A), Mahura, Montour, M. Pettersson, Welinski – Rakell, Getzlaf (C), Åberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Gibbons, Kossila, Sherwood. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, Andrighetto – Dries, Söderberg, Calvert – Daňo, Kameněv, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Chris Rooney, Kyle Rehman. Čároví: Ryan Galloway, Brad Kovachik.

Anaheim bude v pondělí v noci pokračovat v sérii čtyř domácích zápasů, když se poprvé v letošní sezóně střetne s Coloradem. Oba týmy v Honda Center odehrají první ze tří vzájemných utkání, z nichž dvě se odehrají v Anaheimu. V akci se představí Ondřej Kaše.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 5. Montour (Åberg, N. Ritchie), 24. Getzlaf (Henrique, Montour), 25. O. Kaše (Montour, Getzlaf) – 23. Andrighetto (Nemeth, Kameněv), 39. MacKinnon (Barrie, Rantanen), 52. Landeskog (MacKinnon, Rantanen), 65. Rantanen (MacKinnon, Landeskog)

Rozhodca: Chris Rooney, Kyle Rehman. Čároví: Ryan Galloway, Brad Kovachik

Diváci: 16502