Slalom mužů, 1. kolo, Levi | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Levi | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS134, Wisla | Vítěz: J. Klimov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom mužů, 1. kolo, Levi
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí 1. kola:
1. Marcel Hirscher (AUT) 54,27
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,07
3. Clement Noel (FRA) +0,38
4. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,50
5. Michael Matt (AUT) +0,55
6. Manuel Feller (AUT) +0,89
7. Daniel Yule (SUI) +0,93
8. Marco Schwarz (AUT) +0,99
9. Andre Myhrer (SWE) +1,05
9. Dave Ryding (GBR) +1,05
11. Ramon Zenhausern (SUI) +1,06
12. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1,12
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,13
14. Fritz Dopfer (GER) +1,17
15. Tanguy Nef (SUI) +1,21
16. Julien Lizeroux (FRA) +1,26
17. Anton Tremmel (GER) +1,28
18. Jean- Baptiste Grange (FRA) +1,31
19. Luca Aerni (SUI) +1,33
20. Stefan Hadalin (SLO) +1,39
21. Johannes Strolz (AUT) +1,56
22. Albert Popov (BUL) +1,62
23. Simen Ramberg Christensen (NOR) +1,64
24. Stefano Gross (ITA) +1,67
25. Loïc Meillard (SUI) +1,72
26. Marc Digruber (AUT) +1,76
27. Timon Haugan (NOR) +1,99
27. Simon Maurberger (ITA) +1,99
27. Sebastian Holzmann (GER) +1,99
30. Matej Vidović (CRO) +2,01
- postoupili do druhého kola
31. Kryštof Krýzl (CZE) +2,07
38. Matej Falát (SVK) +2,60
- nepostoupili do druhého kola
Adam Žampa (SVK)
- nedokončil první kolo.
První kolo nedokončilo 34 závodníků, 1 byl diskvalifikován.
Startovní listina:
1. Daniel Yule (SUI)
2. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. André Myhrer (SWE)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Ramon Zenhäusern (SUI)
7. Michael Matt (AUT)
8. Stefano Gross (ITA)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Clement Noël (FRA)
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Luca Aerni (SUI)
13. Manfred Mölgg (ITA)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Dave Ryding (GBR)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Mattias Hargin (SWE)
18. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
19. Loïc Meillard (SUI)
20. Jonathan Nordbotten (NOR)
21. Jean-Baptiste Grange (FRA)
22. Julien Lizeroux (FRA)
23. Fritz Dopfer (GER)
24. Christian Hirschbühl (AUT)
25. Linus Strasser (GER)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Marc Rochat (SUI)
28. Sebastian Holzmann (GER)
29. Dominik Stehle (GER)
30. Erik Read (CAN)
31. Adam Žampa (SVK)
32. Mark Engel (USA)
33. Matej Vidović (CRO)
34. Phil Brown (CAN)
35. Reto Schmidiger (SUI)
36. Laurie Taylor (GBR)
37. Hidejuki Narita (JPN)
38. Johannes Strolz (AUT)
39. Stefan Hadalin (SLO)
40. Tanguy Nef (SUI)
41. Sandro Simonet (SUI)
42. Kristoffer Jakobsen (SWE)
43. Stefan Luitz (GER)
44. David Ketterer (GER)
45. Fabian Bacher (ITA)
46. Aleksandr Chorošilov (RUS)
47. Hig Roberts (USA)
48. Luke Winters (USA)
49. Trevor Philp (CAN)
50. Simon Maurberger (ITA)
51. Robin Buffet (FRA)
52. Robby Kelley (USA)
53. Dominik Raschner (AUT)
54. Timon Haugan (NOR)
55. Matej Falat (SVK)
56. Federico Liberatore (ITA)
57. Filip Zubčić (CRO)
58. Pavel Trichičev (RUS)
59. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
60. Joonas Rasanen (FIN)
61. Jens Henttinen (FIN)
62. Kryštof Krýzl (CZE)
63. Joaquim Salarich (ESP)
64. Simen Ramberg Christensen (NOR)
65. Gustav Lundbäck (SWE)
66. Elias Kolega (CRO)
67. Steffan Winkelhorst (NED)
68. Istok Rodeš (CRO)
69. Sam Maes (BEL)
70. Seigo Kato (JPN)
71. Alex Vinatzer (ITA)
72. Fabio Gstrein (AUT)
73. Maxime Rizzo (FRA)
74. Anton Tremmel (GER)
75. Albert Popov (BUL)
76. Simon Fournier (CAN)
77. River Radamus (USA)
78. Michał Jasiczek (POL)
79. Simon Jefimov (RUS)
80. Noel von Grünigen (SUI)
81. Miikka Mankinen (FIN)
82. Žan Kranjec (SLO)
83. Miks Zvejnieks (LAT)
84. Sung-hjun Kjung (KOR)
85. Marlon Sjoberg (FIN)
86. Juho Handolin (FIN)
87. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
88. Saku Aho (FIN)
1. Marcel Hirscher (AUT) 54,27
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,07
3. Clement Noel (FRA) +0,38
4. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,50
5. Michael Matt (AUT) +0,55
6. Manuel Feller (AUT) +0,89
7. Daniel Yule (SUI) +0,93
8. Marco Schwarz (AUT) +0,99
9. Andre Myhrer (SWE) +1,05
9. Dave Ryding (GBR) +1,05
11. Ramon Zenhausern (SUI) +1,06
12. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1,12
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,13
14. Fritz Dopfer (GER) +1,17
15. Tanguy Nef (SUI) +1,21
16. Julien Lizeroux (FRA) +1,26
17. Anton Tremmel (GER) +1,28
18. Jean- Baptiste Grange (FRA) +1,31
19. Luca Aerni (SUI) +1,33
20. Stefan Hadalin (SLO) +1,39
21. Johannes Strolz (AUT) +1,56
22. Albert Popov (BUL) +1,62
23. Simen Ramberg Christensen (NOR) +1,64
24. Stefano Gross (ITA) +1,67
25. Loïc Meillard (SUI) +1,72
26. Marc Digruber (AUT) +1,76
27. Timon Haugan (NOR) +1,99
27. Simon Maurberger (ITA) +1,99
27. Sebastian Holzmann (GER) +1,99
30. Matej Vidović (CRO) +2,01
- postoupili do druhého kola
31. Kryštof Krýzl (CZE) +2,07
38. Matej Falát (SVK) +2,60
- nepostoupili do druhého kola
Adam Žampa (SVK)
- nedokončil první kolo.
První kolo nedokončilo 34 závodníků, 1 byl diskvalifikován.
Startovní listina:
1. Daniel Yule (SUI)
2. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. André Myhrer (SWE)
5. Henrik Kristoffersen (NOR)
6. Ramon Zenhäusern (SUI)
7. Michael Matt (AUT)
8. Stefano Gross (ITA)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Clement Noël (FRA)
11. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
12. Luca Aerni (SUI)
13. Manfred Mölgg (ITA)
14. Manuel Feller (AUT)
15. Dave Ryding (GBR)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Mattias Hargin (SWE)
18. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
19. Loïc Meillard (SUI)
20. Jonathan Nordbotten (NOR)
21. Jean-Baptiste Grange (FRA)
22. Julien Lizeroux (FRA)
23. Fritz Dopfer (GER)
24. Christian Hirschbühl (AUT)
25. Linus Strasser (GER)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Marc Rochat (SUI)
28. Sebastian Holzmann (GER)
29. Dominik Stehle (GER)
30. Erik Read (CAN)
31. Adam Žampa (SVK)
32. Mark Engel (USA)
33. Matej Vidović (CRO)
34. Phil Brown (CAN)
35. Reto Schmidiger (SUI)
36. Laurie Taylor (GBR)
37. Hidejuki Narita (JPN)
38. Johannes Strolz (AUT)
39. Stefan Hadalin (SLO)
40. Tanguy Nef (SUI)
41. Sandro Simonet (SUI)
42. Kristoffer Jakobsen (SWE)
43. Stefan Luitz (GER)
44. David Ketterer (GER)
45. Fabian Bacher (ITA)
46. Aleksandr Chorošilov (RUS)
47. Hig Roberts (USA)
48. Luke Winters (USA)
49. Trevor Philp (CAN)
50. Simon Maurberger (ITA)
51. Robin Buffet (FRA)
52. Robby Kelley (USA)
53. Dominik Raschner (AUT)
54. Timon Haugan (NOR)
55. Matej Falat (SVK)
56. Federico Liberatore (ITA)
57. Filip Zubčić (CRO)
58. Pavel Trichičev (RUS)
59. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
60. Joonas Rasanen (FIN)
61. Jens Henttinen (FIN)
62. Kryštof Krýzl (CZE)
63. Joaquim Salarich (ESP)
64. Simen Ramberg Christensen (NOR)
65. Gustav Lundbäck (SWE)
66. Elias Kolega (CRO)
67. Steffan Winkelhorst (NED)
68. Istok Rodeš (CRO)
69. Sam Maes (BEL)
70. Seigo Kato (JPN)
71. Alex Vinatzer (ITA)
72. Fabio Gstrein (AUT)
73. Maxime Rizzo (FRA)
74. Anton Tremmel (GER)
75. Albert Popov (BUL)
76. Simon Fournier (CAN)
77. River Radamus (USA)
78. Michał Jasiczek (POL)
79. Simon Jefimov (RUS)
80. Noel von Grünigen (SUI)
81. Miikka Mankinen (FIN)
82. Žan Kranjec (SLO)
83. Miks Zvejnieks (LAT)
84. Sung-hjun Kjung (KOR)
85. Marlon Sjoberg (FIN)
86. Juho Handolin (FIN)
87. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
88. Saku Aho (FIN)
1. Marcel Hirscher (AUT) 54,27
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,07
3. Clement Noel (FRA) +0,38
4. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +0,50
5. Michael Matt (AUT) +0,55
6. Manuel Feller (AUT) +0,89
7. Daniel Yule (SUI) +0,93
8. Marco Schwarz (AUT) +0,99
9. Andre Myhrer (SWE) +1,05
9. Dave Ryding (GBR) +1,05
11. Ramon Zenhausern (SUI) +1,06
12. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1,12
13. Christian Hirschbühl (AUT) +1,13
14. Fritz Dopfer (GER) +1,17
15. Tanguy Nef (SUI) +1,21
16. Julien Lizeroux (FRA) +1,26
17. Anton Tremmel (GER) +1,28
18. Jean- Baptiste Grange (FRA) +1,31
19. Luca Aerni (SUI) +1,33
20. Stefan Hadalin (SLO) +1,39
21. Johannes Strolz (AUT) +1,56
22. Albert Popov (BUL) +1,62
23. Simen Ramberg Christensen (NOR) +1,64
24. Stefano Gross (ITA) +1,67
25. Loïc Meillard (SUI) +1,72
26. Marc Digruber (AUT) +1,76
27. Timon Haugan (NOR) +1,99
27. Simon Maurberger (ITA) +1,99
27. Sebastian Holzmann (GER) +1,99
30. Matej Vidović (CRO) +2,01
- postoupili do druhého kola
31. Kryštof Krýzl (CZE) +2,07
38. Matej Falát (SVK) +2,60
– nepostoupili do druhého kola
Adam Žampa (SVK)
– nedokončil první kolo.
První kolo nedokončilo 34 závodníků, 1 byl diskvalifikován.