Liberec – Sparta 2:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 13:4 (kon.) | Otrokovice – Bohemians 4:3 (po pr.)
Královské Vinohrady – Bulldogs 5:4 (po pr.) | Česká Lípa – Znojmo 8:9 (kon.) | Střešovice – Chodov 3:7 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:3 (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 18.11.2018, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:50:36)

Trvalo lehce přes minutu, než prodloužení v Otrokovicích určilo vítěze zápasu. Tím se nakonec i díky vyrovnávacím gólu patnáct sekund před koncem třetí periody stávají právě domácí Panthers po skvělé sólové akci Lukáše Kvapila.

61:06 Lukáš KVAPIL - 4:3

61:06
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovice se hned z první akce v prodloužení gólově prosazují! Obraně Bohemians utekl LUKÁŠ KVAPIL a učebnicovou kličkou přisuzuje svému týmu bonusový bod. Asistence: Lukáš Petřík.

60:48
    Úvodní minutu prodloužení tráví s míčkem na hokejkách Bohemians, zatím ale nepřichází žádná střela.

60:01

Prodloužení bude v případě nevstřelení branky trvat pět minut se čtyřmi muži na obou stranách.

Po třech třetinách je tedy stav duelu nerozhodný se třemi brankami na obou stranách. Nyní nás tak čeká prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00
    59:45 Tomáš SOVJÁK - 3:3

59:45
    Neuvěřitelné! Patnáct sekund před koncem přichází srovnání z hole TOMÁŠE SOVJÁKA, který před brankou naprosto přesně tečoval střelu Petříka. V Otrokovicích tak pravděpodobně uvidíme prodloužení. Asistence: Lukáš Petřík.

59:24
    Otrokovice s šesti hráči v poli a bez brankáře!

58:42
    Bohemians drží míček v rohu palubovky daleko od své svatyně. Naprosto vyhovující stav pro hosty s jednobrankovým vedením a zbývajícím časem do konce zápasu.

58:15
    Pozorný sudí spatřil při útočném snažení Otrokovic útočný faul a přisuzuje tak míček hostům.

57:14
    Menší závar před brankou Kotoučka nakonec skončil míčkem v rukách právě brankáře Bohemians. Ten následně v klidové situaci rozehrává na své spoluhráče.

56:12
    Už se zdálo, že jeden z otrokovických bude zakončovat do odkryté klece, nakonec ale míček odstavuje do bezpečí obrana Bohemians.

55:34
    Domácí získali alespoň rozehrávku na polovině soupeře. Obě mužstva střídají.

54:22
    V momentě, kdy se Otrokovice dostanou k držení míčku, dokáží být nebezpečné směrem dopředu. Na své šance se ale nadřou, zvláště proti zformované obraně Bohemians.

53:25
    Hra se začíná přiostřovat na obou stranách. Otrokovičtí cítí šanci na bodový zisk, Bohemians naopak nervozitu z možné ztráty vedení.

52:16
    Bohemians znovu v držení míčku a znovu pražský celek hraje na vyčkávanou. Otrokovice naopak drží svou formaci a nepouštějí se do rizikového napadání.
    51:03 Marek ZAPLETAL - 2:3

51:03
    Na druhé straně naopak snižuje po skvělé souhře a ukázkovém uvolnění se MAREK ZAPLETAL. Utkání tak slibuje drama do samotného konce. Asistence: Tomáš Sovják.

50:22
    Otrokovický obránce namazal před brankou protihráči, i sám hráč Bohemians tím byl ale dokonale zaskočen a nedokázal míček včas dopravit za nepřipraveného brankáře soupeře.

49:10
    Dva rychlé kontry Bohemians za sebou, ani jeden ale nekončí brankou. Ten druhý vytáhl skvělým zákrokem brankář domácích.

48:15
    Hosté jsou v posledních momentech jednoznačně aktivnějším mužstvem, ani oni se ale nedostávají k větším střeleckým šancím.

47:36
    Kolstrunk se snažil protlačit s míčkem po pravé straně, včask byl ale zastaven obráncem soupeře. Míček se navíc ocitl v zámezí a rozehrávat jej budou Bohemians.

46:53
    Rozehrávka Otrokovic na útočné polovině se nesetkala s přílišným úspěchem. Bohemians rychle odpálili míček do bezpečí.

45:49
    Dobisík si pěkně vyměnil míček se svým parťákem v obraně a vydal se rychle na útočný výlet. Jeho nahození před branku se zmocnili obránci soupeře.

45:05
    Otrokovice uklidňují hru za svou brankou a vyčkávají na dostřídání všech spoluhráčů.

44:19
    Domácím divákům se příliš nelíbil zákrok hostujícího hráče, sudí nechávají hru plynout.

43:08
    Domácí se obdrženou brankou nenechali rozhodit a nadále se snaží o rychlý přechod do útočné poloviny hřiště. Nadále jim ale chybí jakákoliv střelba.
    42:22 Josef JUHA - 1:3

42:22
    Bohemians právě vstřelili branku!
    JOSEF JUHA předvedl kus ze svého florbalového umění, když si skvěle položil brankáře soupeře a střelou pod víko mu následně nedal žádnou šanci zakročit. Asistence: Marek Ďopan.

41:37
    Kieler nic neriskoval a před vystřídáním v poklidu vrátil míček na své obránce, kteří jej nyní drží za svou brankou.

40:51
    Po nepřesné rozehrávce domácích, která skončila v zámezí, odcházejí obě mužstva střídat.

40:22
    V držení míčku jsou po úvodním buly Otrokovice.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:16.

Bohemians ve druhé periodě otočili průběh zápasu po dvou brankách. Tu první vstřelil Patrik Kieler, na konci přesilové hry jej poté následoval Matyáš Krebner. Otrokovice musí výrazně přidat směrem dopředu, pokud chtějí pomýšlet na bodový zisk z tohoto utkání.

40:00

39:15
    Zimmer napřáhl nikým nebráněn fotbalovým slangem před malým vápnem, jeho pozemní rána ale letěla daleko mimo prostor tří tyčí.

38:06
    Nedovolené zastavení soupeře ze strany hráče Bohemians spatřilo pozorné oko sudího, který tak dává možnost rozehrávky míčku v klidovém stavu Otrokovicím.

37:44
    Rychlá rozehrávka domácích po pravé straně skončila pouze na holích soupeře.

36:11
    Bohemians se ve druhé periodě vyplácí trpělivá hra. V dosavadním průběhu jim přinesla už dvě branky, nutno však podotknout, že Otrokovice jsou ve druhé části poněkud bezzubé.
    34:36 Matyáš KREBNER - 1:2

34:36
    MATYÁŠ KREBNER si navedl míček na pravé straně ze solidní vzdálenosti vymetl horní růžek Michaljovičovy svatyně a využívá přesilovou hru těsně před jejím koncem. Bez asistence.

33:37
    Přesně po minutě uběhnutého oslabení Otrokovic rozhodčí přerušuje hru pro faul Bohemians na útočné polovině.

32:37
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 min., Sekání).

31:38
    Otrokovice se nehodlají smířit s obdrženou brankou a ihned vyvíjejí útočné snažení. Prozatím je to ale bez jakékoliv střely.
    30:47 Patrik KIELER - 1:1

30:47
    Gól hostí visel dlouho ve vzduchu a nyní skutečně přichází! Domácí obrana si nepohlídala před svou brankou PATRIKA KIELERA, který po rychlé přihrávce zakončuje pod brankářem a srovnává stav zápasu. Asistence: Vojtěch Zezulka.

29:07
    Otrokovice až nyní po velmi dlouhé době v souvislém držení míčku. Uvidíme, zda se jim podaří ohrozit branku soupeře.

27:25
    Otrokvická hala nadále patří nesmírně trpělivému přístupu hostí, kteří drtivou část zápasu drží míček na svých holích na své polovině.

26:32
    Bohemians se vrhli do útoku, jejich výsledná střela ale skončila mimo.

25:08
    Otrokovice se v posledních momentech zápasu nemohou dostat k souvislejšímu držení míčku. Bohemians hrají velmi trpělivě a nehrají žádné zbytečné nahazované míčky, které by končily odevzdáním soupeři.

24:25
    Po levé straně se rozeběhl Krebner, který si zároveň řekl o přihrávku z hole spoluhráče. Ihned jak to trochu šlo, posílal míček před branku, tam jej ale nejrychleji sebrala obrana soupeře.

23:15
    Nahození hostí z poloviny hřiště překvapilo svou trajektorií všechny přítomné, včetně brankáře Otrokovic. Míček ale nakonec zaplaval mimo prostor tří tyčí.

22:37
    V držení míčku jsou znovu Bohemians, ani oni se však nemohou dostat k bráně soupeře.

21:12
    Domácí pokračují ve vyčkávací hře, kterou se prezentovali v první periodě, hráči Otrokovic čekají na ten nejsprávnější moment pro rozehrávku.

20:29
    Bohemians na svého soupeře v úvodu druhé části vletěli a ihned se tlačili do zakončení. Žádné velké ohrožení branky Otrokovic z toho ale nakonec nebylo.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:39.

První perioda v Otrokovicích nabídla jedinou branku, kterou za domácí vsítil Jakub Haša. Bohemians byli v dalším průběhu duelu o něco méně aktivnějším mužstvem, svou aktivitu ale nedokázali přetavit ve svou první branku zápasu.

20:00

19:52
    Kieler zůstal před Michaljovičem úplně sám a závěru mohl vyrovnat stav utkání! Míček ale poslal vysoko nad brankovou konstrukci.

19:02
    Už v poslední minutě první periody Otrokovice znovu drží kulatý předmět za svou brankou a nadechují se k jednomu z posledních útoku první části.

18:19
    Nedorozumění při rychlé rozehrávce domácích znamená míček pro Bohemians až za jejich vlastní brankou.

17:05
    Otrokovičtí lehce uklidňují tempo hry na své polovině a hledají postupnou cestu na polovinu soupeře.

16:22
    Sovják hledal před brankou v rychlé akci rozeběhnutého spoluhráče, celou situaci včas hasí obrana Bohemians.

15:13
    Kostka signalizoval spoluhráčům svůj záměr se zahráním míčku, nesetkal se ale s přílišným pochopením, a tak raději odešel střídat.

14:10
    Dobisík si na pravé straně vyměňoval míček s Šefčíkem, zanedlouho ale byli oba ubránění obranou Otrokovic. Dopředu můžou zase domácí.

13:22
    Střela Zezulky od mantinelu byla zblokována hned v jejím počátku, a tak neměla příliš nadějí na úspěch v podobě ohrožení Michaljoviče.

12:39
    Otrokovičtí se nenápadně prokombinovali až ke střele z pravé části útočné poloviny, míček ale skončil daleko mimo prostor branky.

11:56
    Jednomu z rozhodčích se nezdál zákrok hráče Bohemians na útočné polovině a píská. Obě družstva znovu vyměňují své formace.

11:12
    Až nyní se hostům povedlo dostat před brankáře soupeře a pokusit se o vstřelení své první branky. Otrokovice vše řeší vyhozením míčku daleko do bezpečí.

10:07
    Otrokovice zvláště po vstřelené brance velmi zodpovědně brání přechod Bohemians přes polovinu hřiště a nepouští soupeře k zakončení.

09:19
    Z dobré vzdálenosti pálil po zemi Szweda, jeho rána ale minula prostor tří tyčí.

08:45
    Míček končí v zámezí za Kotoučkovou brankou, obě mužstva toho využívají k vystřídání svých formací.
    07:51 Jakub HAŠA - 1:0

07:51
    Nyní to ale hosté s trpělivostí přehnali! Jejich zaváhání využívá nekompromisní střelou pod víko JAKUB HAŠA po rychlé přihrávce Pešata. Asistence: Lukáš Pešat.

07:14
    Bohemians trpělivě vyčkávají na svou šanci. Z jejich strany nepřichází žádná zbrklá rozehrávka.

06:01
    Kolstrunk měl na florbalce první branku zápasu! Svá mířidla ale namířil mimo odkrytou část svatyně soupeře.

05:23
    Bohemians rozehráli z rohu útočné poloviny až na tu svou, aby následně rozvinuli postupný útok.

04:44
    Nedovolený zákrok hosta spatřil zrak pozorného Sojka, který píská pro Otrokovice.

03:55
    Otrokovičtí společnými silami odstavili soupeře od míčku a nyní jsou to znovu oni, kdo může zaútočit.

03:08
    Zimmer se zkoušel probít přes pevnou obranu soupeře, na odpor ale narazil už na polovině hřiště a míček končí za mantinelem. Obě mužstva střídají.

02:13
    Míček v zámezí po zákroku domácího hráče. Zeleno-bílí mohou rozehrávat z rohu své poloviny.

01:30
    Krebner se rozeběhl s míčkem po pravé straně a povedlo se mu i vypálit. Michajlovič bez problému kryje.

00:21
    Úvodní vhazování šlo ve prospěch Bohemians. Ti se zároveň zatím zdržují s míčkem na své polovině.

00:01

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Mich. Nagy, Zimmer, Kvapil, Švajný, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Mar. Nagy, Gál – Haša, Pešat, Volek – Vykopal, Petřík.

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šneberger, Šefčík, Ďopan, Krbec – Šebek, Juha, Krebner – Netrefa, Kieler, Kindl – Cabejšek, Kolstrunk, Chalabala.

Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka.

HU-FA Panthers Otrokovice

Otrokovice jsou na tom bodově na chlup stejně jako Bohemians, díky lepšímu skóre o jedinou branku však obsazují devátou pozici. Otrokovičtí budou navazovat na poslední vítězství proti severočechům z Liberce s jasným úkolem odskočit zase o další kousek sestupovým pozicím.

Pražští Bohemians prozatím drží nejtěsnější možný jednobodový náskok na sestupové pozice, když se čtrnáctí body okupují desátou pozici Tipsport Superligy. Poslední dvě výhry by mohly být předzvěstí lepších zítřků, nutno však podotknout, že obě přišly proti mužstvům umístěným pod Bohemians.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Daniel Gargulák

Góly a asistencie: 8. Haša (Pešat), 52. Zapletal (Sovják), 60. Sovják (Petřík), 62. Kvapil (Petřík) – 31. Kieler (Zezulka), 35. Krebner, 43. Juha (Ďopan)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Mich. Nagy, Zimmer, Kvapil, Švajný, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Mar. Nagy, Gál – Haša, Pešat, Volek – Vykopal, Petřík.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šneberger, Šefčík, Ďopan, Krbec – Šebek, Juha, Krebner – Netrefa, Kieler, Kindl – Cabejšek, Kolstrunk.

Rozhodca: K. Sojka, T. Sojka.