Azerbajdžan – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Malta – Kosovo 0:5 (kon.)
Azerbajdžan
2:0 (2:0)
Faerské ostrovy
cz Sobota 17.11.2018, 18:00 • Baku Olympic Stadium (Baku) • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 3

90+3
    Ještě jedna velká šance domácích se zrodila. Khalilzade pálil z voleje z poměrně velké vzdálenosti a jen díky skvělému postřehu Nielsena hosté neinkasovali.

90+1
    Stejně jako v poločase prvním, tak i v tom druhém se budou nastavovat 3 minuty.

87
    Faerské ostrovy se už často tlačí dopředu a nechávají vzadu okénka. Nyní mohl trestat Nazarov, který si dával se zakončením načas. Těsně před Nielsenem přihrával před prázdnou bránu, ale skvěle se tam zorientoval jeden z obránců a odkopl míč pryč.

84
    Žlutou kartu dostává Nattestad (Faerské ostrovy).

78
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Dadashov, přichází M. Abbasov.

75
    Obrovská šance hostů! Krásně to vykombinovali až do pokutového území, kde se dostal do zakončení Brandur Olsen. Zakončoval levačkou, ale jeho rána šla vedle. Ihned po střele byl faulován protihráčem a ještě si žádal pokutový kop. Sudí jej nevyslyšel.

73
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Faerø, přichází Frederiksberg.

71
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Pashajev, přichází Mammadov.

63
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází K. Olsen, přichází Thomsen.

62
    Žlutou kartu dostává Brandur Olsen (Faerské ostrovy).

51
    Velká šance pro Faerské ostrovy! Na levé straně potáhl míč Vatnhamar a potáhl jej mezi obránci. Poté poslal přízemní balón na velké vápno, odkud pálil Baldvinsson. Ten však trefil bránícího hráče a gól z toho tak nebyl.

46
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází V. Davidsen, přichází Bartalstovu.
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází K. Agajev, přichází S. Agajev.

45+1
    V prvním poločase došlo k několika prodlevám, a proto se budou nastavovat 3 minuty.

38
    První problém pro domácí obranu! Z ničeho nic vyplaval na levé straně Davidsen, který poslal střílený centr do malého vápna. Jeden z beků míč tečoval a málem si jej srazil do brány. Agajev ukázal postřeh a zasáhl.

36
    Mohlo to být už o tři góly! Nazarov posadil skvělý centr na hlavu Dadashova, který nezakončil špatně. Jeho hlavička ale asi o půl metru přesná nebyla.
    28. MADATOV - 2:0

28
    Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
    Tohle byla naprostá paráda. MAHIR MADATOV si šel pro míč do hloubi pole, dokázal si jej popostrčit a z velké vzdálenosti vypálil. Jeho rána krásně zaplavala a mířila přímo k tyči. Nielsen byl úplně bez šance. 2:0. Asistence: Maksim Medvedev.
    18. NATTESTAD - 1:0

18
    První branku střílí domácí! Rohový kop byl odhlavičkován, ale odražený míč si našel Dmitrij Nazarov. Z voleje se parádně opřel do míče, jehož dráhu vychýlil stoper Nattestad. Právě SONNI NATTESTAD je uznán jako autor vlastní branky. 1:0.

10
    V hlavičkovém souboji byl Gregersen zasažen do obličeje Dadashovem. Sudí vytáhl první kartu v zápase.

8
    Velká příležitost domácích! Abdullajev vypálil levačkou a jeho pokus letěl přes zeď. Nielsen musel vytáhnout parádní zákrok, aby neinkasoval.

Daniel Fekets

Góly: 18. Nattestad (vla.), 28. Madatov (Medvedev)

Karty:   10. Dadashov (AZE) – 62. Olsen (FAO), 84. Nattestad (FAO)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 3:0. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.
    Azerbajdžan: K. Agajev (C) (46. S. Agajev) – Pashajev (71. Mammadov), Medvedev, Husejnov, Khalilzade – Madatov, Garajev, Almeida de Oliveira, Abdullajev – Nazarov – Dadashov (78. M. Abbasov)
    Náhradníci: S. Agajev, Balajev – M. Abbasov, U. Abbasov, Alijev, Izmailov, Mahmudov, Mammadov, Qurbanov, Sheydajev, Amirgulijev, Imamverdijev

Faerské ostrovy: Nielsen – Baldvinsson, Gregersen (C), Nattestad, V. Davidsen (46. Bartalstovu) – Sörensen, Faerø (73. Frederiksberg), Hansson, S. Vatnhamar – K. Olsen (63. Thomsen), B. Olsen
    Náhradníci: Gestsson, K. Joensen – Egilsson, Bartalstovu, Bjartalid, J. Davidsen, Frederiksberg, M. Olsen, Thomsen, Vatnsdal, G. Vatnhamar

Rozhodca: D. Massias (Kypr)