Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – LA Kings 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
NJ Devils – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa Bay 5:6 (po pr.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Marchand hledal svou přihrávkou Pastrňáka, ale puk neprošel. Hráči Bostonu naopak propadli a do přečíslení vyrazili domácí. Janmark se rozhodl nepřihrávat a na Raska vystřelil. Hostující brankář kotouč vyrazil pouze před sebe a k dorážce se protlačil JASON DICKINSON! Asistence: Mattias Janmark.

60:59
    Před Spezzou byla odkrytá klec, ale jeho rána z voleje trefila jen bránícího hráče do nohy.
    59:28

59:28
    Bishop reflexivně vykopl betonem a zabránil pro Dallas nejhoršímu! Puk už mířil do branky po odrazu od Heiskanenovy nohy!

55:45
    Obrovská šance domácích! Puk dostali hráči Dallasu až mezi kruhy, kam si najel Lindell, jehož prudkou střelu k levé tyči Rask pohotově vyrazil.

51:55
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Spezza – 2 min., krosček + 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Connor Clifton – 2 min., sekání + 5 min., bitka).

49:18
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., hrubost).

48:11
    Ritchie se Seguinem vyrazili do přečíslení. Rychlost Ritchieho ale nebyla dostatečná a dvojici dojel další obránce. Domácí hráč tak neriskoval přihrávku a raději střílel sám. Raskovu klec však minul.

42:15
    Clifton poslal ve vlastním pásmu kotouč přes plexisklo a odchází na trestnou lavici.

32:46
    Marchand dostal ke dvěma minutám za sekání také osobní desetiminutový trest. Do šatny tedy sice odešel, ale měl by se ve třetí třetiny vrátit do hry.

32:46
    Vylučuje se na straně Bostonu. Marchand zcela zbytečně seknul napřed do brankáře Bishop a poté i do Romana Poláka, zatímco měli domácí puk za svou brankou. A pro Marchanda to znamená dokonce odchod do šatny!

27:45
    Marchand dostal dvojitý trest za hrubost a Dallas si zahraje přesilovku. Na trestné lavici je s Marchandem Heinen. Na druhé straně dvě minuty za hrubost dostal Faksa.

16:32
    Faksa se dostal do obrovské šance před brankou Raska, jeho střelu ale rozhodil bránící hráč a český útočník místo prázdné branky trefil tyč.

12:12
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Steven Kampfer – 2 min., hrubost).

08:37
    Heiskanen vypálil od mantinelu a Rask vyrazil jen před sebe, kam se vřítil Faksa a měl na hokejce úvodní gól zápasu. Rask ovšem vše zachránil svým betonem.

08:14
    Dallas má po přesilovce. V útočném pásmu se nedovoleným bráněním provinil Pitlick.

07:16
    Chyba domácích na modré čáře pustila do úniku Bergerona, který měl sice trochu problémy se zpracováním puku, ale nakonec se dostal až mezi kruhy a vystřelil na Bishopa, jenž puk vyrazil.

06:34
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., krosček).

03:42
    Poprvé se vylučuje. Dvě minuty za podražení vyfasoval další z debutantů, domácí Gavin Bayreuther.

Svůj debut v NHL na ledě Dallasu prožije český obránce Jakub Zbořil!