Piatok 16.11.2018, 15:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • 6. kolo

86
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Malecki, prichádza Miesenboeck.

79
    V krátkom slede ďalší potrestaný hráč hostí, je ním Davit Skhirtladze. Na žlté karty je to v tejto chvíli vyrovnané – 3:3.

77
    Oliver Janso je potrestaný žltou kartou.

74
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Čonka, prichádza Janso.

62
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Rada, prichádza Skhirtladze.

60
    Hráč Podbrezovej Matej Podstavek si od rozhodcu vyslúžil žltú kartu.

54
    Žltú kartu vidí aj hráč Trnavy Jiří Kulhánek.

54
    V 54. minúte ďalšia žltá karta, vidí ju hráč domácich Jakub Sedláček.

51
    Tak toto je veľká komplikácia pre Podbrezovú, Michal Breznaník je po druhej žltej karte vylúčený a domáci budú dohrávať s desiatimi hráčmi.

46
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Baran, prichádza Bernadina.

46
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Mikuš, prichádza Voško.

39
    Michal Breznaník vidí v 39. minúte vôbec prvú žltú kartu v zápase.

28
    Trnava dala gól!
    V 28. minúte je to už 2:0 pre Spartak Trnava! Aj druhá strela na bránu končí v Drobnjakovej sieti, brankár Podbrezovej si dnes na loptu ešte nesiahol. Strelcom druhého gólu je KUBILAY TÜRK YILMAZ.

6
    Hostia sa už v 5. minúte ujímajú vedenia! Prvá strela na bránu Drobnjaka končí gólom! Strelcom gólu je ERIK GRENDEL.