Orange 20 – Košice | 0:4 (kon.) |
Winnipeg – Washington | 3:1 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 1:0 (kon.) | | | Colorado – Boston | 6:3 (kon.) |
Vegas – Anaheim | 5:0 (kon.) |
Kazaň – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) | | | Nižnekamsk – HC Slovan | 2:3 (kon.) | | | Novgorod – Riga | 2:3 (po pr.) |
Liberec – Hradec Králové | 2:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 5:7 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 1:0 (2:1 po s.n.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta Praha | 3:4 (kon.) |
koniec
Rytíři Kladno
7:3
(3:0, 1:2, 3:1 - N 0:1)
HC Litvínov
54:04
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., podrážení).
|
|
51:10
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
40:30
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Skuhrovec – 2 min., nesportovní chování).
|
|
38:18
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kohlíček – 2 min., podrážení).
|
|
35:14
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., podrážení).
|
|
32:50
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ullrych – 2 min., podrážení).
|
|
29:11
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Werner – 2 min., podrážení).
|
|
12:42
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sýkora – 2 min., sekání).
|
|
11:28
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šilhavý – 2 min., držení).
|
Góly a asistencie:
1. Šapovaliv (Ullrych, Chrenka), 2. A. Bareš (Sojka), 16. Kouba (Adam, P. Bareš), 37. Sojka (A. Bareš, Hrabík), 47. Alscher (Koštoval, Hrabík), 55. Koštoval (Alscher), 56. Sojka (Adam) – 28. Vopat (Werner, Skuhrovec), 33. Slavík (Dej), 58. Slavík (Skuhrovec), 61. Krocker (Cimrman)
Rozhodca: Jaroš – Ganger, Klouček
Diváci:
Nepremenená penalta:
Rytíři Kladno:
Gabriška (Jaňour) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, Šilhavý, A. Bareš, Adam, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka
Náhradníci:
Tréner:
HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Hynek, Cimrman, Hocelík, Novotný, Hora – Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Špaček, Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Hynek, Cimrman, Hocelík, Novotný, Hora – Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Špaček, Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jaroš – Ganger, Klouček
Diváci:
David Mencl
@davidmencl