NY Rangers – Montreal 5:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Vegas 3:1 (kon.)
Detroit – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa Bay – Edmonton 5:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 7:3 (kon.)
St. Louis – Carolina 4:1 (kon.) | LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:3 (kon.)
New York Rangers
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Montreal Canadiens
cz Streda 07.11.2018, 01:05 • Madison Square Garden, New York • NHL

56:56
    A je po přesilovce... Po sražené DeAngelově střele se v rohu provinil hákováním Jimmy Vesey a už sedí na trestné lavici.

56:10
    Teď je tu velká šance pro New York zvrátit zápas. Zahrají si totiž přesilovku, hosté se provinili přílišným počtem hráčů na ledě. Trest odsedí Jesperi Kotkaniemi.

43:38
    New York si zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování totiž dostal Charles Hudon.

35:44
    Nervózní třetina pokračuje dalším vyloučením, dvouminutový trest za hákování dostal hostující Phillip Danault.

33:09
    Výsledkem je vyloučení Maxe Domiho na dvě minuty za držení.

32:24
    Už je ale po velké výhodě, neboť u mantinelu se nedovoleného bránění dopustil Tomáš Tatar a už i on je na trestné lavici.

32:02
    Další vyloučení na straně New Yorku, dvě minuty za podrážení dostal Brendan Smith.

28:45
    Dvě minuty za hrubost dostal také hostující Mike Reilly.

28:45
    ... a ještě dvě minuty za napadení.

28:45
    ... a k tomu i desetiminutový osobní trest za nesportovní chování...

28:45
    Domácí Cody McLeod dostal 2+2 minuty za hrubost...

26:09
    Vyloučení na straně New Yorku, dvě minuty za vysokou hůl dnes už podruhé dostal Lias Andersson.

20:24
    Hned v úvodu druhé třetiny se bude vylučovat, tentokrát na straně Montrealu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Philip Danault.

18:55
    Jsou tu další vyloučení, po jednom na každé straně. Dvě minuty za sekání dostal domácí Marc Staal, dvě minuty za nedovolené bránění zase hostující Max Domi.

16:24
    Nyní se ale budou domácí bránit v oslabení, dvě minuty za vysokou hůl dostal Lias Andersson.

12:21
    Je tu první vyloučení a hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za sekání dostal Mats Zuccarello.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 16. Kreider (K. Hayes), 38. DeAngelo (K. Hayes, Vesey), 49. Bučnevič (M. Staal, K. Hayes), 58. Pionk (Kreider, Zibanejad), 59. Zibanejad (Namestnikov, Skjei) – 1. Tatar (Jo. Benn, Petry), 25. Tatar (Danault, Gallagher), 27. Domi (Gallagher, Petry)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Br. Smith – Zuccarello (A), Zibanejad (A), Namestnikov – Bučnevič, K. Hayes, Kreider – Fast, Chytil, Vesey – Spooner, L. Andersson, C. McLeod.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry (A), Jo. Benn, Juulsen, Reilly, Mete, Ouellet – Gallagher (A), Danault, Tatar – Hudon, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – A. Shaw, Peca, Deslauriers.

Rozhodca: Hebert, MacDougall – Cameron, Daisy

Diváci: 17 428