CZ Belehrad – Liverpool 2:0 (kon.) | Monaco – Brugge 0:4 (kon.) | Atlético Madrid – Dortmund 2:0 (kon.)
Porto – Lok. Moskva 4:1 (kon.) | Inter – Barcelona 1:1 (kon.) | Neapol – Paríž 1:1 (kon.)
Schalke – Galatasaray 2:0 (kon.) | Tottenham – Eindhoven 2:1 (kon.)
Inter Miláno
1:1 (0:0)
FC Barcelona
Utorok 06.11.2018, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga majstrov • Skupina B

Videli sme fantastický futbal, ktorý sa skončil deľbou bodov. Barcelona sa zásluhou Malcoma, ktorý bol v hre len dve minúty, dostala do vedenia, ktoré jej nevydržalo do konca. V 87. minúte Icardi zabezpečil Milánu aspoň bod. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Dovidenia a dobrú noc. (22:51:41)

90+3

90+3
    Stretnutie odchádza do minulosti.

90+2
    Oficiálne prebieha posledná polminúta duelu. Protagonisti sa nehrnú dopredu. Vyzerá to na spravodlivú remízu.

90
    Szymon Marciniak sa rozhodol nadstaviť tri minúty. Príde ešte rozhodujúci zásah niekoho z tímov?

89
    Je cítiť napätie tesne pred záverom zápasu. Z toho pramenia žlté karty, na čo by si mali mužstvá dať pozor.

88
    Žltú kartu dostáva Ivan Perišić (Inter Miláno).
    87. Mauro Icardi (INM) - 1:1

87
    Inter dal gól! Fantázia v pohybe! Icardi dostáva hľadisko do ošiaľu i varu. Podarilo sa mu tri minúty pred skončením základnej hracej doby vyrovnať.

86
    Samir Handanovič previedol niekoľko skvelých a istých zákrokov, no nakoniec aj tak inkasoval. Pravdepodobne sa z neho stane smutný hrdina súboja.

85
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Marcelo Brozović, prichádza Lautaro Martínez.

85
    Nervozita sa stupňuje. Domáci kouč pristupuje k striedaniu previnilca.

85
    Žltú kartu dostáva Marcelo Brozović (Inter Miláno).
    83. Malcom (BAR) - 0:1

83
    Barcelona dala gól! Náhoda alebo istota? Neuveriteľné! Malcom ešte len pred dvomi minútami vybehol na ihrisko a už strieľa dôležitý gól Barcelony! Tak tomu sa povie žolík ako vyšitý. Luis Enrique mal očividne šťastnú ruku.

81
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Matteo Politano, prichádza Antonio Candreva.
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Ousmane Dembèlé, prichádza Malcom.

81
    Bude sa dvojnásobne striedať. Nová krv "vtečie" na trávnik obojstranne.

80
    Inter Miláno dáva všetko do defenzívy. Hrá doma, ak sa naskytne možnosť útočí a určite chce súperovi pripraviť prvú prehru v Lige majstrov.