Toronto – Dallas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Washington 6:4 (kon.)
Ottawa – Buffalo 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – NJ Devils 4:3 (kon.)
St. Louis – Vegas 5:3 (kon.) | Calgary – Colorado 6:5 (kon.) | Edmonton – Chicago 4:0 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | LA Kings – Philadelphia 2:5 (kon.) | San Jose – Columbus 1:4 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:4 (kon.)
Detroit Red Wings
4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
New Jersey Devils
cz Piatok 02.11.2018, 00:40 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

59:56
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Marcus Johansson – 2 min., nesportovní chování).

59:11
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., krosček).

52:36
    Přihrávku za obranu dostával Kyle Palmieri, jenž se natlačil před Kronwalla a byl jím faulován. Devils mají v závěru třetí třetiny k dispozici přesilovku!

43:30
    Právě Vatanen ale následně fauloval a putuje za nedovolené bránění na lavici hanby. Přesilovka čeká opět hokejisty Red Wings.

41:40
    Dylan Larkin je pět sekund před koncem přesilovky vyloučen a Devils si zahrají přesilovku! Domácí útočník dostává dvě minuty za nedovolené bránění Travise Zajace.

39:45
    V závěru druhé třetiny se přerušuje hra a hosté dostávají dvouminutový trest. Damon Severson inkasuje dvě minuty za držení.

39:15
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Mirco Müller – 5 min., bitka).

34:33
    A Devils mohou hned otočit, je jim totiž nabízena přesilová hra! Dylan Larkin si počínal nedovoleně ve střední třetině a za hrubost dostává dvě minuty.

08:20
    A vzápětí je tu druhá přesilovka pro domácí celek. Brian Boyle si počínal zbytečně nedovoleně u mantinelu a je dalším vyloučeným hráčem Devils.

07:20
    Přesilovka čeká také domácí celek. Ben Lovejoy si počínal za brankou nedovoleně, kde přidržel hokejku jednomu z hráčů Detroitu.

04:18
    Dvakrát u pravého kruhu upadl nejlepší střelec hostů Kyle Palmieri. Jonathan Ericsson bude potrestaným hráčem, jenž inkasuje dvě minuty za podražení.

David Panuška

Góly a asistencie: 8. Frk (Green, D. Larkin), 45. Rasmussen (Nyquist, Cholowski), 53. Abdelkader (Glendening), 60. Daley (D. Larkin) – 35. Coleman (Zajac, Ma. Johansson), 44. Vatanen (Hischier, Zajac), 60. Ma. Johansson (Hall, Hischier)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Cholowski, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen – Helm, D. Larkin, Mantha – Nyquist, J. de La Rose, Rasmussen – Abdelkader, Glendening, Bertuzzi – Frk, Megan, Witkowski.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Müller, Vatanen, A. Greene, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zajac, Wood – Coleman, Zacha, J. Anderson – Boyle, Rooney, Dea.

Rozhodca: O'Halloran, L'Ecuyer – Pancich, Racicot

Diváci: 18 273