AC Miláno – Real Betis 1:2 (kon.) | Larnaca – Razgrad 1:1 (kon.) | Anderlecht – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Zürich – Leverkusen 3:2 (kon.) | Dudelange – Olympiakos 0:2 (kon.) | Kodaň – Slavia 0:1 (kon.)
Karabach – Vorskla Poltava 0:1 (kon.) | Lipsko – Celtic 2:0 (kon.) | Salzburg – Rosenborg 3:0 (kon.)
Lisabon – Arsenal 0:1 (kon.) | Trnava – D. Záhreb sk 1:2 (kon.) | Zenit – Bordeaux 2:1 (kon.)
Besiktas – Genk 2:4 (kon.) | Frankfurt – Limassol 2:0 (kon.) | Chelsea – Borisov 3:1 (kon.)
Marseille – Lazio 1:3 (kon.) | Solún – Fehérvár 0:2 (kon.) | Rangers – S. Moskva 0:0 (kon.)
Rennes – D.Kyjev 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Malmö 1:1 (kon.) | Sevilla – Akhisarspor 6:0 (kon.)
Liége – FK Krasnodar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rapid Viedeň 5:0 (kon.) | Jablonec – Astana 1:1 (kon.)
RB Lipsko
2:0 (2:0)
Celtic Glasgow
Štvrtok 25.10.2018, 18:55 • Red Bull Arena (Leipzig) • Európska liga • Skupina B

Domáci dnes boli suverénne lepším tímom. V prvom polčase to dokázali dvoma gólmi z kopačiek Cunhu a Bruma. O všetkom sa rozhodlo už v prvom polčase, no aj v druhom polčase predvádzali hráči Lipska pekný futbal a tak si zaslúžene pripisujú na svoje konto prvú domácu výhru v Európskej lige. Ďakujem, že ste nás sledovali a prajem príjemný zvyšok večera. (20:53:03)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:11.

90+5

90+4
    Dnešné stretnutie sleduje 38 126 divákov.

90+3
    Domáci nedajú pokoj obrane Celticu ani na chvíľu a dokazujú, že dnešné víťazstvo si skutočne zaslúžia.

90+2
    Cunha práve zahrával priamy kop, loptu ale namieril príliš vysoko. Bude to odkop od brány.

90+1
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Jean-Kévin Augustin, prichádza Yussuf Poulsen.

90+1
    Rozhodca nadstavuje päť minút!

90
    Na štadióne v Lipsku sa už oslavuje víťazstvo, fanúšikovia sú na nohách. Skvelá atmosféra!

89
    Žltú kartu dostáva Konrad Laimer (RB Leipzig).

87
    Boyata "daroval" Augustinovi tvrdý šlapák a právom dostáva žltú kartu.

86
    Žltú kartu dostáva Dedryck Boyata (Celtic FC).

85
    Edouard teraz unikol obrane Lipska a sám mieril k bráne Mvoga, ten skvelo vybehol oproti nemu a zabránil gólu hostí. Skvelý zákrok.

84
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Kevin Kampl, prichádza Erik Majetschak.

83
    Laimer teraz zle zachytil nahrávku Ilsankera a lopta opúšťa trávnik. Vhadzovať bude Celtic.

82
    Celtic kombinuje na vlastnej polovici.

81
    Po dlhšom čase sa nám pripomenul aj Celtic. McGregor pálil spoza šestnástky z prvej, prudká strela len tesne míňa bránu.

80
    Kampl poslal od rohovej zástavky center pred bránu, Orban loptu hlavičkoval, no jeho strela mierila vysoko nad bránu. Bude to len odkop od brány.