LA Kings – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    77 vteřin před koncem prodloužení je o vítězi rozhodnuto! Hrdinou se stává MIKAEL GRANLUND. Pokus finského útočníka z pravého kruhu mohl Vasilevskij chytat. Granlundova třetí trefa v sezoně, Wild vítězí 5:4! Asistence: Charlie Coyle, Alex Stalock.
    55:02 Anton STRÅLMAN - 4:4

55:02
    Tampa právě vstřelila branku!
    Netrvalo dlouho a skóre je opět vyrovnané! Po dobré přihrávce Gourdea z levého rohu předvedl ukázkový forhendový blafák ANTON STRÅLMAN. Pro švédského beka premiérová trefa v sezoně 2018/2019, 4:4! Asistence: Yanni Gourde, Ondřej Palát.
    53:13 Jason ZUCKER - 4:3

53:13
    Wild otáčejí skóre ve svůj prospěch! Střelecký pokus Dumby od modré čáry ještě dokázal Vasilevskij vyrazit. Následný pokus JASONA ZUCKERA z levého kruhu pro vhazování gólmanovi Lightning ale celkem nešťastně propadl do brány. 4:3! Asistence: Matt Dumba.
    50:45 Zach PARISE - 3:3

50:45
    Jednapadesátá minuta utkání, máme srovnáno! Střelu Koivua z pravého kruhu dorazil do brány z brankoviště ZACH PARISE. Zkušený útočník se prosadil potřetí v letošní sezoně, 3:3! Asistence: Mikko Koivu, Jonas Brodin.
    23:49 Marcus FOLIGNO - 2:3

23:49
    Druhý gól Divočiny, 2:3 z jejího pohledu! MARCUS FOLIGNO si dobře zpracoval pas od Fehra, přičemž svůj následný bekhendový blafák dokázal zakončit velmi působivě. První gól v této sezoně od hokejisty s číslem 17! Asistence: Eric Fehr, J.T. Brown.
    15:15 J. T. Miller - 1:3

15:15
    Bolts využívají svou první přesilovku a vedou znovu o dva góly! Hedmanovo nahození od modré čáry tečoval mezi kruhy umě za Stalockova záda J.T. MILLER. Jeho druhý gól v sezoně, 3:1 pro Lightning! Asistence: Victor Hedman, Nikita Kučerov.
    13:23 Charlie COYLE - 1:2

13:23
    Wild snižují na 1:2! Kotouč dopravil do brány po Vasilevského zaváhání a Niederreiterově bekhendové přihrávce zpoza brány CHARLIE COYLE. Americký útočník zaznamenává svůj druhý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Nino Niederreiter.
    10:50 Yanni GOURDE - 0:2

10:50
    Hosté jdou na konci jedenácté minuty do dvougólového vedení! Skvěle vymyšlenou útočnou akci Stamkose zhodnotil po střele McDonagha z mezikruží dorážkou z těsné blízkosti YANNI GOURDE. Pro šestadvacetiletého forvarda třetí trefa v sezoně! Asistence: Ryan McDonagh, Steven Stamkos.
    02:23 Ryan CALLAHAN - 0:1

02:23
    Lightning otevírají ve třetí minutě skóre dnešního utkání! Po přihrávce Millera z pravé strany vystřelil od modré Strålman a jeho pokus tečoval mezi kruhy do brány za brankáře Stalocka, trochu se štěstím, RYAN CALLAHAN. Jeho první gól v letošní sezoně, 1:0 pro Tampu! Asistence: Anton Strålman, J.T. Miller.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 14. Coyle (Niederreiter), 24. M. Foligno (Fehr, J.T. Brown), 51. Parise (M. Koivu, Brodin), 54. Zucker (Dumba), 64. Mikael Granlund (Coyle, Stalock) – 3. Callahan (Strålman, J. T. Miller), 11. Gourde (McDonagh, Stamkos), 16. J. T. Miller (Hedman, Kučerov), 56. Strålman (Gourde, Palát)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Read – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Coyle, Greenway – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh (A), Strålman (A), Coburn, Sergačov – Gourde, B. Point, Stamkos (C) – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Joseph – J. T. Miller, Paquette, Callahan.

Rozhodca: Gord Dwyer, Marc Joannette – Derek Amell, Steve Miller

Diváci: 19 080