S. Macedónsko – Gibraltar 6:1 (kon.) | Čierna Hora – Kazachstan 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Cyprus 1:1 (kon.) | Estónsko – Albánsko 2:2 (kon.) | Fínsko – Litva 0:2 (kon.)
Poľsko – Gruzínsko 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakúsko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménsko 0:0 (kon.) | Nórsko – Azerbajdžan 1:1 (kon.) | Nemecko – Írsko 2:0 (kon.)
Škótsko – Anglicko 0:2 (kon.) | Holandsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgicko 0:3 (kon.) | Island – Španielsko 2:7 (kon.)
Francúzsko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švajčiarsko 3:1 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštajnsko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Slovensko sk 1:0 (kon.)
Fínsko
0:2 (0:0)
Litva
cz Utorok 16.10.2018, 18:00 • Tehtaan Kenttä, Valkeakoski, Finsko • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:59)

Dnešní utkání končí vítězstvím Litvy 2:0, které je zcela zasloužené. Finové si, zejména ve druhé půli, nevytvořili jedinou kloudnou šanci, naproti Litevci byli od úvodních sekund druhé půle jasně lepší a zaslouženě si z Valkeakoski odváží všechny body.

90+4

90+2
    Litva právě vstřelila branku!
    GIEDRIUS MATULEVIČIUS sice neproměnil pokutový kop, ale následně přece jenom dokázal dostat míč do branky a hosté tak navyšují své vedení.

90+2
    Giedrius Matulevičius (Litva) neproměňuje pokutový kop.

90+2
    Pozor, rozhodčí Papadopulos nařizuje pokutový kop pro Litvu!

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Vertainen (Finsko).

89
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Marazas, přichází Milašius.

87
    Žlutou kartu dostává Väisänen (Finsko).

87
    Po faulu na Karjalainena přichází hosté o míč, hrát tak mohou domácí.

87
    V útoku hosté, Baniulis zkouší střelecké štěstí, branku Finů ale netrefuje.

86
    Do konce zápasu zbývá posledních zhruba pět minut, Finové stále prohrávají o gól a Litevci jsou blízko cenným třem bodům.

84
    Po nedovoleném zákroku Väisänena získávají míč hosté.

82
    Druhý rohový kop Finska rozehrával Kairinen, ale ani tentokrát Finové branku Litvy ohrozit nedokázali.

81
    Finové dostávají další možnost rohového kopu, dočkají se tedy vyrovnání?

80
    A Finové budou zahrávat také rohový kop.

79
    Matulevičius se opět dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokován a do protiútoku vyrazili domácí.

79
    Litva vybojovala rohový kop, který bude rozehrávat po zajímavé střele Matulevičiuse, Lasickas.

78
    Kapitán domácího mužstva Dahlström fauluje Baniulise, míč pro Litvu.

77
    Domácí již využili všechny možnosti střídání, není divu, vzhledem k nepříznivému stavu.

76
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lappalainen, přichází Vertainen.

76
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Romanovskij, přichází Šilkaitis.

75
    Šilkaitis se na straně Litvy chystá do hry, koho v dresu zatím vedoucího týmu nahradí?

74
    Nedovoleným zákrokem v souboji s Levšinem se prezentuje nový muž na hřišti, domácí Ylätupa.

72
    Poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, hosté stále drží těsné vedení.

70
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Ala-Myllymäki, přichází Ylätupa.

69
    Další změnu v sestavě připravují domácí, do hry se chystá Ylätupa.

68
    Hosté s míčem u půlící čáry.

66
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Virkšas, přichází Baniulis.

65
    První změnu v zápase připravují hosté, do hry se chystá Baniulis.

65
    Žlutou kartu dostává Levšin (Litva).

65
    Po rohovém kopu Kairinena (Finsko) nemusel gólman Litvy Krapikas zasahovat.

64
    A domácí budou rozehrávat rohový kop.

63
    Finové se postupnou kombinací dostávají na polovinu Litvy.

61
    Hodina hry za námi a Litevci i nadále drží těsné vedení na hřišti soupeře, dokáží Finové ve zbývající půl hodině alespoň vyrovnat?

58
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Sundman, přichází Hämäläinen.

58
    Míče se, po autovém vhazování hostů, chopili domácí.

57
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.

55
    Finové zatím spíše nevýrazní, po inkasovaném gólu neregistrujeme nějaké útočné manévry v podání domácích.

53
    Po faulu Romanovského na Väisänena hrají domácí.

51
    A nakonec se přece jenom míč dostal do branky, k velké radosti hostů! Nejprve orazítkoval brankovou konstrukci Romanovskij, aby se vzápětí gólově dokázal prosadit JUSTINAS MARAZAS, který tak gólově vyjádřil doslova drtivou převahu hostů v úvodu druhé půle.

51
    Litevci mají velmi dobrý vstup do druhého poločasu, Romanovskij nyní trefuje brankovou konstrukci!

50
    Po rohovém kopu Marazase zakončil aktivní Vikršas, ale tentokrát branku Keta neohrozil.

49
    Je z toho tedy rohový kop pro Litvu, rozehrávat bude Marazas.

48
    První útočnou akci registrujeme v podání Litvy, Virkšas pálí na branku Finů a brankář Keto musel vyrážet na roh!

47
    Do druhého poločasu nastoupily oba týmy ve stejném složení.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

První poločas končí bezbrankovou remízou, z čehož mají radost hosté. Ti ale měli v samém závěru zajímavou šanci, více ze hry ale přece jenom měli domácí.

45+2

45+1
    Žlutou kartu dostává Halme (Finsko).

45
    Ano, Keto (Finsko) vyráží střelu Lasickase na roh.

44
    Litevci se s míčem dostávají na polovinu Finů, dokáží ohrozit branku Keta?

42
    Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, stále se hraje za nerozhodného stavu 0:0.

40
    Žlutou kartu dostává Virkšas (Litva).

40
    Další útočná akce Finů, Kairinen střílí, jeho pokus zblokoval Krapikas. K odraženému míči se ale dostal Kairinen, který však rozvlnit síť za zády Krapikase nedokázal.

39
    Litevci ale dlouho míč neudrželi, po faulu Virkšase totiž získávají míč opět domácí.

38
    Finští mladíci ztrácejí míč po faulu Väisänena, hrají hosté.

37
    Domácí mají k dispozici roh, rozehrávat ho bude kapitán Dahlström.

36
    A pozor, je tu první gólová šance zápasu, Soisalo (Finsko) trefuje brankovou konstrukci, domácí byli blízko prvnímu gólu!

35
    Míče se chopili domácí, kteří se dostávají na polovinu soupeře.

34
    Také Ala-Myllymäki si počíná v rozporu s pravidly a sudí píská faul.

32
    Po faulu Lappalainena získávají míč hosté, kteří se budou snažit zaútočit.

30
    První půl hodina hry za námi, gól jsme zatím neviděli, více ze hry mají přece jenom mladí Finové.

28
    Lasickas (Litva) se nyní prezentoval dobrým blokem při střele soupeře.

27
    Finové zůstávají u míče, po nedovoleném zákroku Virkšase.

26
    Finští mladíci se nyní častěji dostávají do útoku, Karjalainen znovu s míčem v zakončení, ale ani tentokrát nemusel Krapikas zasahovat.

24
    Karjalainen také netrefuje branku Litevců.

23
    Do útoku se dostali také hosté, Romanovskij si ale vede stejně, jako před chvílí Lappalainen.

22
    Po delší době opět povedená útočná akce, tentokrát v podání domácích, Lappalainen netrefuje branku.

21
    Je za námi první dvacetiminutovka hry, stav stále bezbrankový.

19
    Po faulu Širvyse získávají míč domácí.

18
    Míč drží hosté, domácí napadají.

16
    Faulem Karjalainena končí akce domácích, míč pro Litvu.

14
    Další nedovolený zákrok, tentokrát v podání hostujícího Marazase.

12
    Poklidná pasáž hry, zatím bez větší šance na jedné či druhé straně.

10
    Jenže akce Litvy končí hned vzápětí, po faulu Šveikauskase.

9
    Po faulu Kairinena získávají míč hosté.

7
    Hosté rozehráli volný kop, Virkšas se dostal do zakončení, ale branku Finska netrefil.

6
    Ala-Myllymäki fauluje Matulevičiuse, míč získávají hosté.

4
    Registrujeme první střelu na branku, domácí Lappalainen to zkusil, ale bez výraznějšího úspěchu.