DHC Plzeň – Šaľa | 19:28 (kon.) | | | Most – Poruba | 24:16 (kon.) | | | Bánovce – Olomouc | 21:28 (kon.) |
Lovosice – Kopřivnice | 31:29 (kon.) | | | Královo Pole – Frýdek-M. | 28:28 (kon.) | | | Jičín – Nové Veselí | 23:23 (kon.) |
koniec
HK FCC Město Lovosice
31:29
(13:13)
KH ISMM Kopřivnice
Vojtěch Jurák
HK FCC Město Lovosice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | J. Hrdlička | 0/0 | 0 | 1 | ||
88 | B | D. Rangl | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | SS | J. Bouček | 0/0 | 0 | 1 | ||
2 | P | K. Holubec | 3/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | R. Jelínek | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | PS | J. Jonáš | 4/0 | 0 | 0 | ||
31 | PS | D. Karlovec | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | V. Klimt | 10/1 | 0 | 2 | ||
22 | PK | M. Konárik | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | SS | J. Kupa | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | PK | L. Malý | 7/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | J. Motl | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | SS | R. Provinský | 0/0 | 0 | 0 | ||
42 | P | P. Stach | 0/0 | 0 | 1 | ||
7 | LK | M. Sýkora | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | J. Trkovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 31/1 | 0 | 3 | 5 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | R. Brůna | 6/0 | 1 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 3/1 | 1 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 2/1 | 1 | 3 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 1/0 | 0 | 2 | ||
10 | LS | J. Gřes | 0/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 2 | ||
19 | LS | F. Hardt | 1/0 | 0 | 1 | ||
15 | P | J. Holbein | 4/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | M. Karban | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 6/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 29/2 | 3 | 3 | 8 | 1 |
HK FCC Město Lovosice:
J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Provinský, Jonáš, Karlovec, Stach, Malý.
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, D. Zima, Karban, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Jonák, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, D. Zima, Karban, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Jonák, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Haramul, Nezbeda.
Delegát: Pešek
Diváci:
Nejvíce branek: Klimt 10/1, Malý 7, Jonáš 4 – Střelec 6, Brůna 6, Hanus 5. Rozhodčí: Haramul, Nezbeda.
Delegát: Pešek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/2. Vyloučení: 5:8. ČK: Čadra (KOP).