Lok. Košice – Trenčín 1:5 (kon.) | Malženice – Podbrezová 1:2 (kon.) | MFK Zvolen – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
Skalica – Ružomberok 4:1 (kon.)
MFK Zvolen
1:2 (0:2)
FC ViOn Zlaté Moravce
Streda 10.10.2018, 15:00 • MFK Lokomotiva Zvolen • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 5. kolo

88
    Peter Lupčo nepremenil pokutový kop, Chovan môže ďakovať šťastene.

88
    Bola nariadená penalta v prospech domácich!

85
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Totkovič, prichádza Orság.

78
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Duga, prichádza Chren.

78
    Žltú kartu dostáva Psársky (MFK Zvolen).

71
    Žltú kartu dostáva Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce).

70
    MFK Zvolen dáva gól! Domáci ale rohový kop ubránili, podržali loptu na kopačkách a o dve minúty znižujú na 1:2 vďaka MAREKOVI TOTKOVIČOVI!

68
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Karlík, prichádza Udeh.

47
    Žltú kartu dostáva Neušel (MFK Zvolen).

30
    Zlaté Moravce dali gól!
    No a na konci polhodiny je prakticky rozhodnuté. Štvrtá strela na bránu, Lehocký musí loptu po druhý raz loviť zo siete. Gól padol prakticky po brejku, keďže Zvolenčania v predchádzajúcej minúte zahrávali roh. Autorom zásahu je TOMÁŠ ĎUBEK.

8
    Máme tú úvodný gól, ktorý favoritovi výrazne pomôže. Skóre otvoril ĽUBOMÍR URGELA.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 70. Totkovič – 8. Urgela, 30. Ďubek

Karty:   47. Neušel (ZVO), 78. Psársky (ZVO) – 71. Čögley (ZMO)

Nepremenená penalta: 88. Lupčo (ZVO), mimo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:10. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 14:13.
    MFK Zvolen: Lehocký – Cavar, Šimko, Kotora (C), Vávro, Totkovič, Neušel, Slovák, Hric, Lipčo, Psársky
    Náhradníci: Mráz – Orság, Bariak, Pavlík, Krčmárik, Kysel

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Ewerton, Casado, Duga, Urgela, Richtárech, Práznovský, Karlík (C), Brašeň, Ďubek
    Náhradníci: Krnáč – Udeh, Chren, Zelník, Miličević

Rozhodca: Marek Mastiš – Daniel Poláček, Michal Budáč