Orange 20 – Poprad | 1:3 (kon.) | | | Zvolen – Lipt. Mikuláš | 6:3 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 2:1 (kon.) |
Sparta Praha – K. Vary | 5:2 (kon.) |
Anaheim – Detroit | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Vladivostok – Red Star Kunlun | 2:3 (kon.) | | | Novosibirsk – HC Slovan | 1:2 (po pr.) |
Barys – Riga | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – S.Moskva | 4:1 (kon.) |
Plzeň – B. Bystrica | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Storhamar | 2:3 (kon.) | | | IFK Helsinky – Skellefteå | 1:5 (kon.) |
TPS – Junosť Minsk | 3:1 (kon.) | | | Kärpät – Hradec Králové | 3:2 (kon.) | | | Djurgården – Tappara | 3:5 (kon.) |
Växjö – Cardiff | 3:1 (kon.) | | | Frölunda – Aalborg | 6:0 (kon.) | | | Mníchov – Redhawks | 3:2 (kon.) |
Zürich – Vienna | 7:4 (kon.) | | | Lugano – Jyväskylä | 2:0 (kon.) |
HC MUNI – Diplomats Pressburg | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Motor ČB – Havířov | 5:1 (kon.) |
koniec
Djurgårdens IF
3:5
(1:0, 1:3, 1:2)
Tappara Tampere
58:37
|
Vyloučení v týmu Tappara (Otso Rantakari – 2 min., držení).
|
|
42:44
|
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Jacob Josefson – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
|
|
41:21
|
Vyloučení v týmu Tappara (Juho Rautanen – 2 min., držení).
|
|
35:35
|
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Emil Bemström – 2 min., držení).
|
|
25:42
|
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Jesper Pettersson – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
15:22
|
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Marcus Davidsson – 2 min., vysoká hůl).
|
|
08:43
|
Vyloučení v týmu Tappara (Anton Levtchi – 2 min., hákování).
|
|
06:00
|
Vyloučení v týmu Tappara (Emil Bemström – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
5. Bergfors (Axelsson), 40. Eriksson (Alsing, Norell), 49. Bergfors (Strandberg, Eriksson) – 25. Kuusela (Vitassmaki, Rautanen), 29. Luoto (Rauhala), 34. Malinen (Kuusela), 53. Kuusela (Malinen, Jan-Mikael Järvinen), 59. Malinen (Jan-Mikael Järvinen)
Rozhodca: Wiegand, Andersson – Dahmén, Wernström
Diváci:
Nepremenená penalta:
Djurgårdens IF:
Jensen (Reideborn) – Norell, Hultström, Nilsson, Alsing, J. Pettersson, Bernhardt, Widing, B. Petersson – Brodin, Josefson (C), Lilja – J. Davidsson, M. Davidsson, Possler – Bergfors, Strandberg, Axelsson – Bemström, Lundin Erikso
Náhradníci:
Tréner:
Tappara Tampere: Bäckström (Heljanko) – Rantakari, Vitassmaki, Kemiläinen, J. Järvinen, Rautanen, Elorinne, Mäkinen, Utunen – Kuusela (C), Malinen, J. Järvinen – Ojamäki, M. Järvinen, Erkinjuntti – Levtchi, Rauhala, Luoto – Simontaival, Jasu, Moilanen
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Tappara Tampere: Bäckström (Heljanko) – Rantakari, Vitassmaki, Kemiläinen, J. Järvinen, Rautanen, Elorinne, Mäkinen, Utunen – Kuusela (C), Malinen, J. Järvinen – Ojamäki, M. Järvinen, Erkinjuntti – Levtchi, Rauhala, Luoto – Simontaival, Jasu, Moilanen
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Wiegand, Andersson – Dahmén, Wernström
Diváci:
David Suchý