Chabarovsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Vladivostok – Red Star Kunlun 2:3 (kon.) | Novosibirsk – HC Slovan sk 1:2 (po pr.)
Barys – Riga 3:1 (kon.) | Ufa – Omsk 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – S.Moskva 4:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
Utorok 09.10.2018, 14:30 • Ľadový palác športu Sibir, Novosibirsk • KHL

63:20
    Za podrazenie dostal dve minúty Kazakov, Slovan bude hrať presilovku.

51:21
    Za seknutie Krasikova dostal dvojku Bailey, za hrubosť, keď sa na pomstiteľa hral Alexejev, hráme naďalej piati proti štyrom.

50:52
    Príliš veľa domácich borcov na ľade, trest pre hráčsku lavičku odsedí Komarov.

44:29
    Lunter našiel na modrej Lišku, ten bol pri streľbe faulovaný a tak si za držanie pôjde na trestnú sadnúť Savčenko.

38:57
    Za podrazenie dostal dvojku Lunter, pri signalizovanom vylúčení si domáci vypracovali jednu peknú šancu, Čiliak cez betóny puk poslal späť do hry.

25:41
    Je po presilovke domácich, za držanie dostal dve minúty Demidov a budeme hrať chvíľu štyria proti štyrom.

21:54
    Klok inkasuje dve minúty za držanie a dve minúty za krosček, Slovan bude v oslabení a to hneď v trvaní 2 + 2.

18:51
    Sajustov dve minúty za seknutie, Slovan bude hrať svoju presilovku v závere prvej tretiny.