Astana – Rennes 2:0 (kon.) | AC Miláno – Olympiakos 3:1 (kon.) | Anderlecht – D. Záhreb 0:2 (kon.)
Real Betis – Dudelange 3:0 (kon.) | Bordeaux – Kodaň 1:2 (kon.) | Zürich – Razgrad 1:0 (kon.)
Fenerbahce – Trnava sk 2:0 (kon.) | Karabach – Arsenal 0:3 (kon.) | Leverkusen – Larnaca 4:2 (kon.)
Rosenborg – Lipsko 1:3 (kon.) | Salzburg – Celtic 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Lisabon 1:2 (kon.)
Zenit – Slavia 1:0 (kon.) | Limassol – Marseille 2:2 (kon.) | Borisov – Solún 1:4 (kon.)
Frankfurt – Lazio 4:1 (kon.) | Chelsea – Fehérvár 1:0 (kon.) | Jablonec – D.Kyjev 2:2 (kon.)
FK Krasnodar – Sevilla 2:1 (kon.) | Malmö – Besiktas 2:0 (kon.) | Rangers – Rapid Viedeň 3:1 (kon.)
Sarpsborg – Genk 3:1 (kon.) | S. Moskva – Villarreal 3:3 (kon.) | Liége – Akhisarspor 2:1 (kon.)
FC Salzburg
3:1 (0:1)
Celtic Glasgow
cz Štvrtok 04.10.2018, 18:55 • Red Bull Arena, Salzburg • Európska liga • Skupina B
    73. Moanes DABOUR - 3:1

73
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Vše nasvědčuje tomu, že o vítězi dnešního utkání je už zhruba sedmnáct minut před koncem základní hrací doby rozhodnuto. MOANES DABOUR z penaltového puntíku vsadil na jistotu a střelou doprostřed branky nedal Gordonovi šanci.
    61. Takumi MINAMINO - 2:1

61
    Domácím se během několika minut podařilo otočit vývoj utkání! Andreas Ulmer vyslal do šestnáctky přízemní nabídku, která si přes několik hráčů našla cestu až k TAKUMIMU MINAMIMOVI. Chvíli to trvalo, nakonec se ale japonský útočník stačil zorientovat a z bezprostřední blízkosti uklidil míč do sítě.
    55. Moanes DABOUR - 1:1

55
    Také v druhém poločase se na hřišti schylovalo k vyrovnávací trefě, která je nyní skutečně tu. Minamino hlavou prodloužil balon k Wolfovi, na jehož nahrávku si v malém vápně seběhl MOANES DABOUR a se štěstím prostřelil Gordona.
    2. Odsonne EDOUARD - 0:1

2
    Celtic právě vstřelil branku!
    No vida, lepší vstup do dnešního utkání si asi hosté nemohli přát, už po dvou minutách hry se totiž dostávají do vedení! McGregorův dlouhý nákop doputoval až do pokutového území Salzburgu, kde ODSONNE EDOUARD přetlačil nejistého Ramalha a přízemní ranou ke vzdálenější tyči překonal Walkeho.

Vojtěch Tůma

Góly: 55. Dabour (H. Wolf), 61. Minamino (Ulmer), 73. Dabour (pen.) – 2. Edouard (C. McGregor)

Karty:   51. Dabour (SLZ) – 39. C. McGregor (CEL), 43. Hendry (CEL), 57. Mulumbu (CEL)   72. Forrest (CEL)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 11:0. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:11.
    FC Salzburg: Walke – Lainer, Ramalho, Pongračić, Ulmer (C) – Haidara, Samassékou, H. Wolf (79. Gulbrandsen), Schlager – Dabour (85. Yabo), Minamino (71. Junuzović).
    Náhradníci: Stankovic – van der Werff, Yabo, Prevljak, Junuzović, Gulbrandsen, Todorović.

Celtic Glasgow: C. Gordon – Lustig, Boyata, Hendry, Tierney (C) – Forrest, Mulumbu (78. R. Christie), Ntcham, C. McGregor – Griffiths (60. Sinclair), Edouard (82. Morgan).
    Náhradníci: Bain – Izaguirre, Šimunović, Sinclair, Gamboa, Morgan, R. Christie.

Rozhodca: Sergej Bojko – Volodimir Volodin, Igor Alochin (všichni Ukrajina)