Bournemouth – Crystal Palace 2:1 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Pondelok 01.10.2018, 21:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 7. kolo

Napínavý súboj medzi Cherries a Eagles teda končí víťazstvom domáceho celku. Zverenci Eddieho Howea sa ujali vedenia už po piatich minútach, keď sa presadil mladý David Brooks. V druhom dejstve prišiel zlepšený výkon hostí, čo prinieslo vyrovnanie o ktoré sa postaral Patrick van Aanholt. Keď už sa zdalo, že oba celky sa rozídu remízou, tak prišiel nezmyselný faul v pokutovom území od Sakha. Následný pokutový kop bezpečne premenil Junior Stanislas a o troch bodoch bolo rozhodnuté.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (22:55:08)

90+5

90+5
    Žltú kartu dostáva Ryan Fraser (AFC Bournemouth).

90+4
    Dokonca zápasu už naozaj neostáva veľa času a zdá sa teda, že domáci Bournemouth si udrží svoje jednogólové vedenie.

90+3
    Žltú kartu dostáva James Tomkins (Crystal Palace FC).

90+2
    Žltú kartu dostáva Cheikhou Kouyaté (Crystal Palace FC).

90+2
    Žltú kartu dostáva Jefferson Lerma (AFC Bournemouth).

90+2
    V druhej nadstavenej minúte nastala v strede ihriska poriadna mela a uvidíme zrejme aj žlté napomenutia pre niektorých hráčov.

90
    Rozhodca pridáva k dnešnému zápasu ešte štyri nadstavené minútky.

89
    Strieľaný center vyslal do šestnástky aj Schlupp, no jeho pas zrazila defenzíva domácich.

88
    Na opačnej strane sa okamžite snažil odpovedať Zaha, ale anglickému útočníkovi dnešný duel nevychádza.
    87. Junior Stanislas (BTH) - 2:1

87
    Tím Bournemouth práve strelil gól!
    Exekútorom pokutového kopu bol striedajúci JUNIOR STANISLAS. Ten namieril doprostred brány, čo Hennesey absolútne nečakal a je ztoho teda vedúci gól domáceho celku.