Nitra – Lipt. Mikuláš | 0:4 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 5:1 (kon.) | | | Zvolen – B. Bystrica | 4:1 (kon.) |
Žilina – Budapešť | 6:3 (kon.) | | | Detva – Poprad | 0:3 (kon.) | | | Miškovec – Nové Zámky | 4:2 (kon.) |
Humenné – Orange 20 | 4:2 (kon.) |
Linz – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Sparta Praha – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 8:3 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 2:3 (po pr.) |
Hradec Králové – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 2:1 (kon.) |
Dinamo Minsk – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Kazaň – Vladivostok | 4:2 (kon.) | | | Novgorod – Chabarovsk | 4:3 (kon.) |
Viťaz – Novosibirsk | 3:4 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 5:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Salzburg | 5:3 (kon.) |
Boston – Philadelphia | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Toronto | 5:1 (kon.) | | | Florida – Tampa Bay | 2:3 (kon.) |
Ottawa – Montreal | 3:0 (kon.) | | | Chicago – Columbus | 4:1 (kon.) | | | Vancouver – Arizona | 1:4 (kon.) |
LA Kings – Anaheim | 0:3 (kon.) | | | Carolina – Nashville | 4:5 (po pr.) | | | Washington – St. Louis | 5:2 (kon.) |
koniec
HC Torpedo Nižnij Novgorod
4:3
(1:2, 0:1, 3:0)
Amur Chabarovsk
Aleš Pur
Góly a asistencie:
12. Miele (Korobov), 46. Miele (Holm, Calof), 47. Rodionyčev (Setdikov, Šenfeld), 48. Galuzin (Urakov, Veriajev) – 14. Filippi (Pjanov), 18. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Kolář), 25. Dedunov (Rudenkov, Filippi)
Rozhodca: Fatějev, Koćetov – Krasotin, Antonov
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
D. Kostin (Tichomirov) – Orlov, Barancev (A), Holm, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev, Ogijenko – Paršin, Galuzin (A), Varnakov (C) – Sabolič, Miele, Šenfeld – Veriajev, Siomin, Calof – Markovin, Iľjin, Urakov – Setdikov.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Koriagin, Aťušov (C), Turbin, D. Vorobjov, Žuravľov, Kolář (A) – T. Zohorna, Filippi, Pjanov – Dedunov, Železkov, Rudenkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Kacuba, Kuznecov, Potěchin – Popugajev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Koriagin, Aťušov (C), Turbin, D. Vorobjov, Žuravľov, Kolář (A) – T. Zohorna, Filippi, Pjanov – Dedunov, Železkov, Rudenkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Kacuba, Kuznecov, Potěchin – Popugajev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Fatějev, Koćetov – Krasotin, Antonov
Diváci:
Libor Kašík (CHA) nechytal
Jan Kolář (CHA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 23:43
Tomáš Filippi (CHA) 1+1, 4 střely, čas na ledě 20:43
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:50
Střely na branku: 30:25
Zákroky brankářů: 22:26
Vyhraná vhazování: 28:25
Hity: 11:11
Trestné minuty: 6:2