Huesca – Girona 1:1 (kon.) | Villarreal – Valladolid 0:1 (kon.) | Levante – Alavés 2:1 (kon.)
Real Betis – Leganés 1:0 (kon.)
Levante UD
2:1 (2:1)
Deportivo Alavés
Nedeľa 30.09.2018, 18:30 • Estadi Ciutat de València • Španielska LaLiga • 7. kolo

Domáci to nakoniec zvládli a získavajú v tomto zápase plný počet bodov. O všetkom sa rozhodlo už v prvom polčase, keď Toňo v 36. minúte otočil stav stretnutia. V druhom polčase sme už toľko gólov ani pekný futbal nevideli a tak zápas skončil 2:1. Ďakujem, že ste nás sledovali a prajem príjemný zvyšok týždňa. Dovidenia. (20:27:49)

90+6

90+6
    Loptu Sobrino trestuhodne prekopol vysoko nad bránu a je rozhodnuté.

90+5
    Čakáme zrejme na záverečnú akciu zápasu, ktorá môže rozhodnúť o tom, či dnes domáci získajú plný počet bodov, alebo len jeden.

90+4
    Žltú kartu dostáva José Campaña (Levante UD).

90+4
    Goméz vybojoval priamy kop zo skvelej pozície!

90+3
    Alavés vybojoval rohový kop.

90+2
    Campaňa sa pokúsil zaútočiť, vystrelil spoza šestnástky, no lopta nesmerovala do priestoru medzi troma žrďami.

90+1
    Rozhodca nadstavuje päť minút.

89
    Alavés sa stále snaží predrať ku bráne Olazábala, no neúspešne.

86
    Žltú kartu dostáva Rubén Sobrino (Deportivo Alavés).

85
    Dnešné stretnutie sleduje 20 239 divákov.

84
    Boatemg sa vrhol do obrovskej šance, zastavuje ho však offside.

83
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Cheick Doukouré.

82
    Garciá teraz pálil z uhla v šestnástke, bránu však netrafil.

81
    Žltú kartu dostáva Rubén Rochina (Levante UD).

80
    Čas sa nám kráti a Alavésu sa stále nedarí v koncovke.

78
    Obrovská šanca hostí! Calleri sa dostal v obrovskej blízkosti k bráne ku hlavičkovaniu, no jeho strela mierila tesne nad. Mohlo byť vyrovnané!

77
    Začína sa nám hrať tvrdo a pekný futbal z prvého polčasu už nevidíme.

Ján Vojtaššák

Góly: 19. Jason, 36. Toňo – 5. Sobrino

Karty:   45+1. Jason (LVN), 75. Prcić (LVN), 81. Rochina (LVN), 90+4. Campaña (LVN) – 86. Sobrino (DAL)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:8. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 22:19.
    Levante UD: Olazábal – Cabaco (72. Chema), Postigo, Suárez Pier, Toňo – Rochina (83. Doukouré), Prcić, Campaña, Morales – Jason (60. Simon), E. Boateng.
    Náhradníci: Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Chema, Simon, Martí, Pedro López.

Deportivo Alavés: Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Maripán, R. Duarte (46. Navarro) – I. Gómez, Pina, García, Burgui (62. Jony) – Sobrino, Guidetti (67. Calleri).
    Náhradníci: Sivera – Vigaray, Calleri, Navarro, Brašanac, Wakaso, Jony.

Rozhodca: Melero – Torre, Martínez

Diváci: 20 239