Sparta – Pardubice 7:2 (kon.) | Bohemians – Liberec 2:5 (kon.) | Střešovice – Ostrava 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Královské Vinohrady 10:1 (kon.) | Chodov – Česká Lípa 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 13:1 (kon.)
Znojmo – Otrokovice 3:6 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Piatok 28.09.2018, 18:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 6. kolo

Ode mne to bude již vše. Užijte si zbytek volného dne a u dalšího textového přenosu opět na počtenou. (19:54:18)

Utkání Chodova a České Lípy končí. Domácí celek potvrdil roli favorita a po výhře 6:2 si připisuje všechny tři body do tabulky a zůstává i nadále stoprocentní.

Střely na bránu ve třetí třetině: 15 – 5

59:48 Štěpán SLANÝ - 6:2

59:48
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    ŠTĚPÁN SLANÝ pěknou střelou z větší vzdálenosti kosmeticky upravuje skóre na 6:2. Asistence: Daniel Štěrba.

59:26
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Sekání).

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání.

57:07

55:56
    Míček skončil pod Dvořákem a po sekání soupeře je přerušena hra. Rozehrávají hosté.

55:46
    Ondruškova střela z první zablokována mimo.

55:07
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Sekání).

54:30
    Míček pro Chodov po faulu hráče soupeře.
    53:17 Marek VÁVRA - 6:1

53:17
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí celek přidává další branku. Martin Pražan skvěle našel přes celou šíři hřiště MARKA VÁVRU, jenž z první nedal Dvořákovi šanci. Asistence: Martin Pražan.

52:05
    Obrana Chodova funguje dobře a nepouští soupeře pomalu ani přes půlicí čáru.

51:00
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, budou to mít už ale těžké.
    48:50 Ondřej PLÍHAL - 5:1

48:50
    Navíc se domácí uklidňují pátým vstřeleným gólem. ONDŘEJ PLÍHAL stál na správném místě a dorazil Matejčíkovu vyraženou střelu. Asistence: Marek Matejčík.

48:17
    Momentálně probíhá část zápasu bez šancí, což samozřejmě více vyhovuje domácímu celku.

47:00
    Dnešní utkání sleduje 130 diváků.

44:51
    Domácí Doubek z úhlu nastřelil konstrukci Dvořákovy brány.
    43:53 Tom ONDRUŠEK - 4:1

43:53
    TOM ONDRUŠEK opět prokázal instinkt střelce, když se od levého mantinelu trefil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Tomáš Sýkora.

42:59
    Podhráský svou útočnou akci k zakončení dotáhnout nedokázal.

42:20
    Nedovolený zákrok Chodova v obranném pásmu hostů.

40:49
    Jansa sice vybojoval míček a dostal se do útoku, jeho spoluhráči poté ale byli zatlačeni opět ke své brance.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině: 5 – 3

Druhá půle zápasu nám přinesla jeden gólový úspěch na každé straně. Za domácí ve 28. minutě navyšoval vedení Ondřej Plíhal, poté snižoval českolipský Radek Krajcigr. Dotáhnou domácí zápas k vítězství, nebo Česká Lípa vyrovná stav?

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:28
    Novotný po efektní otočce trefil brankáře Šantoru do hrudi.

37:57
    Rozehrávka pro hosty poté, co domácí vyslali nepřesnou střelu.
    36:03 Radek KRAJCIGR - 3:1

36:03
    RADEK KRAJCIGR využil špatné rozehrávky volného úderu domácích a povedenou střelou na bližší tyč snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Petr Novotný.

35:53
    Ondruškova střela z první trefila jen spoluhráče.

34:38
    "Šermovanou" o míček na středu hřiště nakonec vyhráli českolipští.

33:31
    Střela z první na Šantorovu bránu skončila na boční síti.

32:35
    Chodovští opět kombinují a snaží se najít cestu k soupeřově brance.

31:02
    Dva nedovolené zákroky Mikeše za brankou po sobě.

29:52
    Míček opustil hrací plochu. Rozehrávají domácí hráči.
    28:02 Ondřej PLÍHAL - 3:0

28:02
    Dvě minuty před polovinou utkání přidávají domácí třetí přesnou trefu. ONDŘEJ PLÍHAL se z pravé strany dostal před Dvořáka, kterého následně prostřelil. Asistence: Ondřej Vošta.

27:37
    Dvořák si dolezl pro míček až za svoji branku.

26:13
    Štěrbova střela nadzvednuta mimo.

25:18
    Zakončení po souhře na jeden dotek chytá pozorný Dvořák.

24:28
    Česká Lípa nezahrála volný úder ze slibné pozice dobře, míček ani nedoletěl k brankáři.

24:20
    Podhrázký fauloval soupeře a nyní si něco vyříkává s rozhodčím.

23:29
    Šantora se natáhl po míčku, který po odrazu od obránce skákal směrem do branky!

22:15
    Matejčík se mohl rychle vydat vpřed, raději se ale zastavil a rozehrál na spoluhráče.

20:42
    Práce pro Šantoru po střele zblízka.

20:10
    Úvodní buly druhé části vyhráli českolipští.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:40.

První třetina souboje Chodova a České Lípy je za námi. Domácí celek po rychlém gólu Ondruška a trefě Matejčíka v oslabení vede 2:0. Dvě pěkné asistence si připsal Ondřej Mikeš.

Střely na branku v první třetině: 7 – 4

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:45
    Nedovolený zákrok chodovských. Míček získávají hosté.

17:37
    16:41 Marek MATEJČÍK - 2:0

16:41
    Místo gólu v přesilovce ale hosté inkasují. Po další povedené přihrávce Ondřeje Mikeše se prosadil MAREK MATEJČÍK. Asistence: Ondřej Mikeš.

15:37
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Nedovolené vrážení).

15:33
    Parádní zákrok Šantory, který vychytal samostatný únik Radka Krajcigra.

15:10
    Dvořák zachytl balonek a okamžitě jej přihrává spoluhráči.

14:42
    Míček byl ztečován mimo hřiště. Rozehrávat budou domácí florbalisté.

13:03
    Další dobrý zákrok Dvořáka, tentokrát pokryl rychlé zakončení z předbrankového prostoru.

12:05
    Jejich kombinace překazil až zachycením brankář Dvořák.

11:36
    Chodovští už dlouho kombinují v útoku, nic zatím nevymysleli.

10:15
    Oba týmy se dostali do protiútoku, ale ani jeden jej nedotáhl ani k zakončení.

08:42
    Zakončení jednoho z hostů nebylo přesné.

07:34
    Míček opustil hrací plochu na polovině hřiště. Rozehrávat budou domácí.

06:17
    Hosté rozehrávali standardní situace ze slušné pozice, jenže následná střela byla zablokovaná a míček vyletěl mimo hřiště.

05:37
    Hostům se zatím příliš nedaří rozehrávka.

03:57
    Míček pro hosty. Tom Ondrušek nadzvedl soupeři nedovoleně hůl.

03:12
    Protiútok České Lípy končí jen u Šantory.

02:20
    Domácí první branka nakopla a snaží se v útočném pásmu přidat druhou.
    00:48 Tom ONDRUŠEK - 1:0

00:48
    Máme tu velmi rychlou první branku domácích! Ondřej Mikeš skvěle našel od pravého mantinelu TOMA ONDRUŠKA, který se z jasné gólové pozice nezmýlil. Asistence: Ondřej Mikeš.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Barák) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta, M. Vávra, Ondrušek, Řezáč ,Matejčík, Krbec, Plíhal.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Mlejnek, Tichý, Pastor, Slaný, Legner, Štěrba, Burian – Dzierža, Spilka, Rais, Hřebřina, Karel, Jansa, Novotný, Melíšek, Jirsa, Krajcigr.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora.

Severočeši, posílení třeba o ostrostřelce Radka Krajcigra, nezačali sezónu vůbec šťastně. Až v minulém kole poprvé zvítězili a získali své první tři body. V tabulce jsou zatím ve spodních vodách pouze před Královskými Vinohrady a mladým týmem Buldoků. Uvidíme, zda českolipští překvapí svého dnešního rozjetého soupeře.

Chodov, jeden z každoročních favoritů Tipsport Superligy, si lepší vstup do nové sezóny snad ani nemohl přát. Po čtyřech odehraných zápasech je stoprocentní a získal tak všech dvanáct bodů. V tabulce jsou chodovští o bod druzí za Spartou, která však odehrála o zápas víc. Natáhnou domácí svou vítěznou šňůru?

Zdravím vás u šestého kola florbalové Tipsport Superligy. Společně se zaměříme na utkání týmů FAT PIPE Florbal Chodov a FBC 4CLEAN Česká Lípa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Filip Krůza

Góly a asistencie: 1. Ondrušek (Mikeš), 17. Matejčík (Mikeš), 29. Plíhal (Vošta), 44. Ondrušek (Sýkora), 49. Plíhal (Matejčík), 54. M. Vávra (Pražan) – 37. Krajcigr (Novotný), 60. Slaný (Štěrba)

FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Barák) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Matejčík, Krbec, Plíhal.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Mlejnek, Tichý, Pastor, Slaný, Legner, Štěrba, Burian – Dzierža, Spilka, Rais – Hřebřina, Karel, Jansa – Novotný, Melíšek, Jirsa – Krajcigr.

Rozhodca: Dolanský, Sýkora