Individuálna časovka mužov | Víťaz: Rohan Dennis (Austrália) (kon.) |
Tisková konference SFC Opava | (kon.) |
koniec udalosti
Individuálna časovka mužov
Víťaz: Rohan Dennis (Austrália)
Miroslav Kováčik
Výsledky individuálnej časovky mužov:
1. Rohan Dennis (Austrália) 1:03:03 hod.
2. Tom Dumoulin (Holandsko) +1:21
3. Victor Campenaerts (Belgicko) +1:22
4. Michal Kwiatkowski (Poľsko) +2:05
5. Nelson Oliveira (Portugalsko) +2:14
6. Jonathan Castroviejo (Španielsko) +2:18
7. Tony Martin (Nemecko) +2:25
8. Patrick Bevin (Nový Zéland) +2:35
9. Vasil Kirijenka (Bielorusko) +3:08
10. Martin Toft Madsen (Dánsko) +3:23
...
14. Jan Bárta (Česká republika) +4:08
25. Josef Černý (Česká republika) +4:49
52. Marek Čanecký (Slovensko) +10:50.
Štartovné časy vybraných pretekárov:
14:10:00 – Wilco Kelderman (Holandsko)
14:11:30 – Alessandro de Marchi (Taliansko)
14:29:30 – Jan Bárta (Česká republika
14:41:30 – Silvan Dillier (Švajčiarsko)
14:44:30 – Maximilian Schachmann (Nemecko)
14:46:00 – Maciej Bodnar (Poľsko)
15:05:30 – Josef Černý (Česká republika)
15:07:00 – Marek Čanecký (Slovensko)
15:20:30 – Tejay Van Garderen (USA)
15:23:30 – Bob Jungels (Luxembursko)
15:28:00 – Stefan Küng (Švajčiarsko)
15:31:00 – Tony Martin (Nemecko)
15:32:30 – Michal Kwiatkowski (Poľsko)
15:34:00 – Victor Campenaerts (Belgicko)
15:35:30 – Vasil Kirijenka (Bielorusko)
15:37:00 – Jonathan Castroviejo (Španielsko)
15:38:30 – Rohan Dennis (Austrália)
15:40:00 – Tom Dumoulin (Holandsko)
1. Rohan Dennis (Austrália) 1:03:03 hod.
2. Tom Dumoulin (Holandsko) +1:21
3. Victor Campenaerts (Belgicko) +1:22
4. Michal Kwiatkowski (Poľsko) +2:05
5. Nelson Oliveira (Portugalsko) +2:14
6. Jonathan Castroviejo (Španielsko) +2:18
7. Tony Martin (Nemecko) +2:25
8. Patrick Bevin (Nový Zéland) +2:35
9. Vasil Kirijenka (Bielorusko) +3:08
10. Martin Toft Madsen (Dánsko) +3:23
...
14. Jan Bárta (Česká republika) +4:08
25. Josef Černý (Česká republika) +4:49
52. Marek Čanecký (Slovensko) +10:50.
Štartovné časy vybraných pretekárov:
14:10:00 – Wilco Kelderman (Holandsko)
14:11:30 – Alessandro de Marchi (Taliansko)
14:29:30 – Jan Bárta (Česká republika
14:41:30 – Silvan Dillier (Švajčiarsko)
14:44:30 – Maximilian Schachmann (Nemecko)
14:46:00 – Maciej Bodnar (Poľsko)
15:05:30 – Josef Černý (Česká republika)
15:07:00 – Marek Čanecký (Slovensko)
15:20:30 – Tejay Van Garderen (USA)
15:23:30 – Bob Jungels (Luxembursko)
15:28:00 – Stefan Küng (Švajčiarsko)
15:31:00 – Tony Martin (Nemecko)
15:32:30 – Michal Kwiatkowski (Poľsko)
15:34:00 – Victor Campenaerts (Belgicko)
15:35:30 – Vasil Kirijenka (Bielorusko)
15:37:00 – Jonathan Castroviejo (Španielsko)
15:38:30 – Rohan Dennis (Austrália)
15:40:00 – Tom Dumoulin (Holandsko)
1. Rohan Dennis (Austrália) 1:03:03 hod.
2. Tom Dumoulin (Holandsko) +1:21
3. Victor Campenaerts (Belgicko) +1:22
4. Michal Kwiatkowski (Poľsko) +2:05
5. Nelson Oliveira (Portugalsko) +2:14
6. Jonathan Castroviejo (Španielsko) +2:18
7. Tony Martin (Nemecko) +2:25
8. Patrick Bevin (Nový Zéland) +2:35
9. Vasil Kirijenka (Bielorusko) +3:08
10. Martin Toft Madsen (Dánsko) +3:23
...
14. Jan Bárta (Česká republika) +4:08
25. Josef Černý (Česká republika) +4:49
52. Marek Čanecký (Slovensko) +10:50.