Rusovce – Skalica | 1:2 (kon.) | | | Most pri Bratislave – Trnava | 1:3 (kon.) | | | Beluša – Dunajská Streda | 1:4 (kon.) |
Bilbao – Villarreal | 0:3 (kon.) | | | Leganés – Barcelona | 2:1 (kon.) | | | Sevilla – Real Madrid | 3:0 (kon.) |
Valencia – Vigo | 1:1 (kon.) |
Düsseldorf – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | Dortmund – Norimberk | 7:0 (kon.) | | | Mainz – Wolfsburg | 0:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Frankfurt | 3:1 (kon.) | | | Lipsko – Stuttgart | 2:0 (kon.) |
Udinese – Lazio | 1:2 (kon.) | | | AS Rím – Frosinone | 4:0 (kon.) | | | Bergamo – Turín | 0:0 (kon.) |
Cagliari – Sampdoria | 0:0 (kon.) | | | CFC Janov – Chievo | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Bologna | 2:0 (kon.) |
Neapol – Parma | 3:0 (kon.) |
Arsenal – Brentford | 3:1 (kon.) | | | Liverpool – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Watford | 2:2 (4:2 po pen.) |
Amiens – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Bordeaux – Lille | 1:0 (kon.) | | | Caen – Montpellier | 2:2 (kon.) |
Dijon – Lyon | 0:3 (kon.) | | | Marseille – Štrasburg | 3:2 (kon.) | | | Nîmes – Guingamp | 0:0 (kon.) |
Paríž – Remeš | 4:1 (kon.) |
Olympia Radotín – Slovácko | 0:5 (kon.) | | | Loko Praha – Teplice | 1:2 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 4:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Třinec | 7:0 (kon.) | | | Brno – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) |
koniec
Dijon FCO
0:3
(0:3)
Olympique Lyon
![cz](https://media.onlajny.com/css/img/flag_cz.jpg)
David Suchý
Góly:
16. M. Dembele (NDombèlé), 19. M. Dembele, 35. Terrier (Rafael)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:10. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:11.
Rozhodca: Miguelgorry – Viala, Mouysset
Diváci:
Karty: 56. Loiodice (DIJ) – 59. Tousart (LYO) 90+3. Loiodice (DIJ) – 67. Tousart (LYO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:10. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:11.
Dijon FCO:
Rúnarsson – Rosier, Yambéré, Ciman, Lautoa (76. Gourcuff), Haddadí – Amalfitano, Loiodice, Abeid (46. Keita) – Jeannot (25. Slití), Tavares (C).
Náhradníci: Allain – Aguerd, Alphonse, Keita, Gourcuff, Saïd, Slití.
Tréner:
Olympique Lyon: A. Lopes (C) – Rafael, Morel, Denayer, Dubois – Aouar, Tousart, NDombèlé (64. Cheikh Diop) – B. Traoré (83. Depay), M. Dembele, Terrier (74. Ferri).
Náhradníci: Gorgelin – Depay, Cheikh Diop, Ferri, Marcelo, Tete, Pintor.
Tréner:
Náhradníci: Allain – Aguerd, Alphonse, Keita, Gourcuff, Saïd, Slití.
Tréner:
Olympique Lyon: A. Lopes (C) – Rafael, Morel, Denayer, Dubois – Aouar, Tousart, NDombèlé (64. Cheikh Diop) – B. Traoré (83. Depay), M. Dembele, Terrier (74. Ferri).
Náhradníci: Gorgelin – Depay, Cheikh Diop, Ferri, Marcelo, Tete, Pintor.
Tréner:
Rozhodca: Miguelgorry – Viala, Mouysset
Diváci:
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:10. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:11. (20:50:52)
To už je pro domácí hodně těžká situace, prohrávají už o tři branky! Traoré přiťukl Rafaelovi, který si všiml u vzdálenější tyče MARTINA TERRIERA, jehož důrazná hlavička k tyči celkem překvapila Rúnarssona, který si na míč vůbec nesáhl.
To jsou věci, hosté se během několika minut dostávají do dvoubrankového vedení! Nejprve Aouar prostrčil míč na Dembélého, který míč přenechal prvně jmenovanému, jenž ale napálil pouze brankáře. Od něj se kulatý nesmysl odrazil přesně do míst, kam si naběhl MOUSSA DEMBÉLÉ, který z těžké pozice zasunul balón do sítě.
Hosté se zničehonic dostávají do vedení! Lyon podnikl velice nebezpečný útočný výpad, který zakončoval MOUSSA DEMBÉLÉ parádním lobem přes islandského brankáře. Je zapotřebí pochválit také Ndombélého, který vyslal vynikající kolmici právě na Dembélého.
Dijon FCO: Rúnarsson – Rosier, Yambéré, Ciman, Lautoa, Haddadí – Amalfitano, Loiodice, Abeid – Jeannot, Tavares (C).
Náhradníci: Allain – Aguerd, Alphonse, Keita, Gourcuff, Saïd, Slití.
Olympique Lyon: A. Lopes (C) – Rafael, Morel, Denayer, Dubois – Aouar, Tousart, NDombèlé – B. Traoré, M. Dembele, Terrier.
Náhradníci: Gorgelin – Depay, Cheikh Diop, Ferri, Marcelo, Tete.
Rozhodčí: Miguelgorry – Viala, Mouysset.
Na opačné straně se nachází jeden z předních celků Ligue 1, kterým je Olympique Lyon. Hostující tým dnešního utkání se nachází na šesté pozici, tedy o jedinou příčký výše, než jeho dnešní protivník. Lyon rovněž nasbíral deset bodů, jeho forma je ale hodně kolísává. V úvodním kole sice zdolal Amiens (1:0), vzápětí přišla první porážka, a sice proti Reimsu (0:1). Kolísává forma pokračovala i ve třetím kole, tam si Olympique poradil se Štrasburkem poměrem 2:0, následující utkání ale nabídlo další porážku, tentokráte proti Nice (0:1). Doposud jediný remízový výsledek se uskutečnil v souboji s Caen, tam o dělbě bodů rozhodl dvě minuty před koncem lyonský Mendy. Poslední utkání nabídlo přetěžký duel proti Marseille, Lyon nakonec využil výhody domácího prostředí a radoval se z výsledku 4:2.
Fotbalisté Dijonu prožívají celkem povedený vstup do letošní sezóny, po šesti odehraných zápasech mají na kontě sympatických deset bodů, což stačí na průběžnou sedmou pozici. Dijon zaznamenal velice povedený start, úvodní tři kola totiž nabídly samé vítězství, poslední utkání ale nejsou zrovna ideální. Dijon ve čtvrtém kole podlehl na vlastním stadionu Caenu, což se vzhledem k vzrůstající formě moc nečekalo. Dijon nezvládl ani další domácí klání, proti Angers se sice dostal do vedení, soupeř nakonec otočil výsledek na konečných 3:1. Poslední kolo nabídlo bezbrankovou remízu proti Reimsu, v tomto utkání byl více aktivnější právě domácí celek.