Donna Vekić
Donna Vekić
1
2 6 3
cz Sobota 22.09.2018, 05:08 • Main Arena, Tokio (JPN) • WTA Tokio - Toray Pan Pacific Open Tennis (tvrdý povrch) • Semifinále

6:3
    Až ten třetí končí dalším brejkem! Donna Vekičová na konci devátého gemu poslala míček daleko do autu.

40-0
    Tři mečboly pro Plíškovou!

40-A
    Karolína Plíšková poslala míček těsně za pásku, Vekičová dokázala tvrdou smečí prolomit obranu soupeřky.

30-40
    Aby toho nebylo málo, tak Karolína Plíšková sotva doběhla drop shot, je tu brejkbol pro soupeřku.

2:1
    Donna Vekičová se sice rychle dostala k síti, pokus o prohoz ale Plíšková přečetla. Česká tenistka půjde podávat na potvrzení brejku.

A-40
    Naprosto senzační drop shot v podání Plíškové. Češka se k němu rozhodla v těžké pozici, míček ale skončil na opačné straně.

40-30
    Nejdelší výměna tohoto zápasu nakonec končí nevynucenou chybou Chorvatky, Plíšková se po delší době dostává k brejkbolu.

30-40
    Donna Vekičová se ocitla v těžké defenzívě, Plíšková ale netrefila volnou část hrací plochy.

4:6
    Karolína Plíšková sice vedla na svém podání už 40:0, avšak nakonec o svůj servis přichází. Mrzet to může o to víc, neboť Donna Vekičová získává druhý set.

40-A
    To jsou věci. Karolína Plíšková vytasila další dvojchyba, je tu setbol číslo dva pro Vekičovou.

4:5
    Karolína Plíšková musela odvracet jeden setbol, následně pak soupeřce servis sebrala. Česká hráčka půjde i přesto podávat na odvrácení hrozby konce druhého setu.

A-40
    Donna Vekičová se nedokázala popasovat s razantním úderem k základní čáře, máme tu další brejkbol.

A-40
    Naopak je tu brejkbol pro Plíškovou, která využila další nevynucené chyby od Vekičové.

30-40
    Karolína Plíšková nezreturnovala míček na druhou stranu, soupeřka má k dispozici úvodní setbol.

3:5
    Donna Vekičová si rozhýbala soupeřku a poté nekompromisně zamířila do pravé části dvorce. Chorvatka půjde podávat na ukončení druhého setu.

0-40
    Karolína Plíšková bude čelit dalším třem brejkbolům.

3:3
    Chorvatka se skutečně dostává k brejku, naopak Plíšková tento gem naprosto nezvládla.

15-40
    Donna Vekičová má k dispozici dva brejkboly, soupeřka totiž předvedla už druhou dvojchybu v tomto gemu.

2:1
    Fantazie! Karolína Plíšková nakonec otočila vývoj třetího gemu, poslední fiftýn Vekičová opět přeriskovala, chorvatská hráčka přichází už potřetí o svůj servis.

A-40
    Jenomže Vekičová si neporadila s tvrdým returnem pod nohy, následný úder pak skončil na síti.

40-30
    Mladá chorvatská hráčka se dostává do problémů, Plíšková má k dispozici další brejkbol.

30-40
    Karolína Plíšková sice rozběhala soupeřku, v konečné fázi ale přišel vítězný úder Vekičové před baseline.

6:2
    První sada je minulostí, netrvala ani třicet minut. Karolína Plíšková si při posledním fiftýnu pomohla esem na kříž, výborný vstup do utkání v podání Češky.

40-0
    Až nyní musela české tenistka přes druhé podání, které i přesto zaskočilo Vekičovou. Jsou tu tři setboly.

40-A
    Tak nakonec se Vekičová brejkbolu dočkala, tentokráte jí pomohlo "prasátko", které poslalo míček na druhou stranu.

3:0
    Parádní vstup Karolíny Plíškové do dnešního zápasu. Vekičová udělala další forhendovou chybu, na světe je další brejk.

40-15
    Karolína Plíšková má další dva brejkboly! Donna Vekičová možná trochu zbytečně zkoušela další kraťas.

1:0
    Výborně! Donna Vekičová absolutně nezvládl první servis tohoto zápasu, česká hráčka se dostává k prvnímu brejku.

40-15
    V úvodním gemu budeme sledovat úvodní brejkboly. Karolína Plíšková si rozhýbala soupeřku a poté zakončila do odkryté části hrací plochy.