Irán – Kanada 2:3 (kon.) | Srbsko – Argentína 3:0 (kon.) | Holandsko – Fínsko 3:1 (kon.)
Austrália – Belgicko 0:3 (kon.) | Bulharsko – USA 0:3 (kon.) | Poľsko – Francúzsko 1:3 (kon.)
Slovinsko – Brazília 0:3 (kon.) | Rusko – Taliansko 3:2 (kon.)
Poľsko
1
15 18 23
Francúzsko
3
25 25 25
cz Sobota 22.09.2018, 19:40 • Palace of Culture and Sports, Varna, Bulharsko • Majstrovstvá sveta • Skupina H

0:0
    Franci začala zápas ve velkém stylu. První dva sety vyhrála absolutně s přehledem a Polsko jenom hrálo druhou notu. Ve třetím setu se Polsko ukázalo, tak jak to umí a nakonec po velkém boji urvalo set. V tom čtvrtém setu nakonec Poláci padli, ačkoliv první část setu zvládli na jedničku. Musíme podotknout, že Franice zvítězila zaslouženě a též zdůraznit, že i Polsko bylo důstojným soupeřem. (21:35:27)

18:25
    Čtvrtý set skončil.

18:25
    Francie zaslouženě vítězí! Poslední smeč Polska končí až za autovou čárou!

18:24
    Dlouhý Kurkův servis zajišťuje Francii nespočet Setpointů.

18:23
    Poláci se zásluhou kapitána ještě trochu drží.

17:23
    Jak se říká: Two points to go! Neboli dva body chybí Francii k vítězství.

17:22
    Kochanowski poslal smeč na střed hřiště.

16:22
    Konarski sic snížil, ale Tillie se předvedl přesným blokem.

15:21
    Omlouvám se, ale měl jsem technické problémy s onlajnem. Francie znovu přebrala otěže a odskočila svému soupeři: vypadá to, že si vítězství již nenechá vzít.

12:16
    Polsko snižuje.

11:16
    Tentokrát Francie vstupuje do třetí části setu ve velice výhodné pozici.

11:15
    Ngapeth je v posledních minutách nenahraditelným hráčem.

11:14
    Polsko snižuje. Bieniek hned poslal míč těsně nad síti do zadní části hřiště.

10:14
    Francie je znovu na koni. Delší rozehru znovu rozsekl Ngapeth, musí se však pochválit i hra ostatních hráčů v poli, kteří vybírali těžké smeče soupeře.