Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester United – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (3:0)
Southampton FC
Sobota 22.09.2018, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 6. kolo

Zápas Liverpoolu a Southamptonu teda skončil podľa papierových predpokladov a to výhrou domáceho celku. Ten rozhodol o troch bodoch v prvom polčase. Prvý gól prišiel po odraze Hoedta, ktorý si tak dal nešťastný vlastenec. Do polčasu ešte skórovali Matip a Salah. V druhom dejstve sme už gól nevideli a tak Reds zvíťazili po siedmy krát v rade.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (17:53:30)

90+2

90+1
    V tej prvej vystrelil nebezpečne po prvý krát v zápase Charlie Austin, ale jeho strelu dokázal Alisson vyraziť na rohový kop.
    90.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte dve nadstavené minútky.

88
    Predsa len sme videli ešte jeden vstrelený gól, ale dorážka Mohameda Salaha neplatí pre ofsajdové postavenie egyptského útočníka.

87
    Liverpool drží loptu na kopačkách a krátkymi prihrávkami kontroluje tento zápas, ktorý sa bude už len dohrávať.

86
    Dokonca stretnutia ostáva už len päť minút plus nejaké to nadstavenie. Dočkáme sa teda ešte nejakého gólu, alebo ostane rozdiel trojgólovy?

85
    Vestergaard trvrdo zrazil k zemi Salaha a nasleduje priamy kop domácich.

84
    Napokon to skúsil spoza šestnástky volejom Andrew Robertson, no jeho pokus mieril vysoko nad bránku.

83
    Cedric sa výborne vrátil do obrany a práve po snahe portugalského obrancu bude mať domáci Liverpool výhodu rohového kopu.

82
    Keita posúval na Salaha, ktorý sa už chystal zakončiť, ale napokon sa prezentoval pekným defenzívnym skĺzom Hoedt.

81
    Gól by chcel vstreliť aj aktívny Mané, lenže ten v kľúčovom momente nedokázal obhodiť Verstergaarda, ktorý teraz odviedol dobrú defenzívnu prácu.