Kanada – Čína 3:1 (kon.) | Kuba – Irán 1:3 (kon.) | Belgicko – Slovinsko 2:3 (kon.)
Srbsko – Tunisko 3:1 (kon.) | Holandsko – Brazília 3:1 (kon.) | Poľsko – Fínsko 3:1 (kon.)
USA – Rusko 3:1 (kon.) | Taliansko – Argentína 3:1 (kon.)

25:20
    A hned první z nich je využit! Další parádní zákroky v poli předvedli Američané, díky čemuž se k smeči dostal Sander, který jako správný kapitán ukončil toto utkání.

24:20
    Čtyři mečboly bude mít k dispozici domácí tým. Anderson se vyšplhal do vzduchu a míč nekompromisně zabil.

23:19
    Tak to je neskutečné v podání Američanů! Nejdříve přišel skvělý zákrok v poli a poté vytlučené bloky. Spojené státy jsou blízko výhře.

22:19
    Anderson střílí eso! Rusko si ještě vyžádalo challenge, ale nakonec se ukázalo, že malinký kousek míče byl na lajně, neskutečné.

21:19
    Vytlučené bloky také na druhé straně! Američané jdou do koncovky s dvoubodovým náskokem.

16:14
    Třetí blok v řadě v podání Američanů! Tentokrát se zaskvěl Christenson.

14:14
    Je srovnáno! Ruský smečař měl proti sobě dvojblok a Sander si připsal úspěšné bloky!

10:13
    Rusové si chtějí vynutit pátý rozhodující set! Holt dostal přihrávku vysoko, jenže stejně vysoko se vyšplhal ruský blokař!

4:6
    Prasátko v podání Christensona znamená eso!

2:6
    Skvělá práce Rusů! Ti dokázali zahrát těžký míč v obraně, a poté vytloukli bloky. Vedou již o čtyři body. Dobrý start do čtvrtého setu.

25:23
    Kdo jiný by mohl rozhodnout koncovku setu než americký Anderson? Ten vyslal dělovou smeč a rozhodl, že Američané získají v dnešním zápase minimálně bod.

24:22
    Setbol pro Američany!

22:21
    Neskutečná obrana v podání Američanů! Proti Sanderovi stál dobře zformovaný trojblok, přesto se americký kapitán prosadil.

14:13
    Eso v podání Andersona!

11:11
    Máme srovnáno!

10:9
    Neskutečná výměna! Po té se nakonec radují Rusové, avšak obě obrany předvedly skvělé zákroky. Každopádně už je to zase jen o bod!

20:25
    A hned první z nich je využitý. Je srovnáno!

20:24
    Kousíček chyběl USA k tomu, aby si připsaly úspěšné bloky, jenže nakonec spadl míč na jejich polovinu. Setbol pro Rusko!

19:22
    Eso v podání Američanů! Rusko už se sice radovalo, jenže hlavní rozhodčí přisoudil bod USA. Máme zde challenge na straně Ruska. Jenže míč skončil na čáře!

14:19
    Rusko si jde jednoznačně za výhrou v tomto setu! Rychlý útok po levé straně skončil vytlučenými bloky.

12:17
    Eso Kljuky a Rusko vede o pět bodů!

12:15
    Eso na domácí straně v podání Christensona!

7:10
    Bod zadarmo pro USA! Muserskij se totiž dvakrát za sebou dotkl míče!

5:9
    Rusko vyslalo parádní podání, po kterém Američané jen odevzdali míč. Následně jsme viděli neskutečnou rozehru s parádními zákroky na obou stranách. Nakonec Michajlov rozhodl o bodu pro svůj tým! Zatím rozhodně nejhezčí výměna v dnešním utkání.

3:5
    Eso na hostující straně v podání Muserskije!

2:3
    Na podání Anderson,což znamená nebezpečí prvního stupně! Rusové sice nezvládli příjem, jenže Američané jen odevzdali míč, po kterém zabodovali právě Rusové!

25:23
    Jenže špatně podal i hostující tým, a to znamená jediné! Dramatický set nakonec ovládly Spojené státy, které vítězí v prvním setu 25:23.

14:12
    Na podání byl znovu Anderson, který naposledy dělal soupeři problémy. K tomu se navíc přidala neskutečná hra v obraně a Američané zase vedou o dva body!

11:11
    Je srovnáno! Muserskij předvedl parádní obrannou práci, když zastavil smeč svého soupeře.