Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavľ – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta Praha | 3:6 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
koniec
Rytíři Kladno
7:4
(2:0, 3:2, 2:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Meteor Třemošná
57:17
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Pešek – 2 min., sekání).
|
|
57:17
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Alscher – 2 min., sekání).
|
|
55:15
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Procházka – 2 min., sekání).
|
|
52:09
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kozlík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
46:20
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Sieger – 2 min., hákování).
|
|
41:06
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Pešek – 2 min., podrážení).
|
|
37:02
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Malkovský – 2 min., držení).
|
|
27:08
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ticháček – 2 min., hákování).
|
|
25:32
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Poch – 2 min., podrážení).
|
|
08:49
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kohlíček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
06:55
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Procházka – 2 min., sekání).
|
|
04:21
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Albrecht – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
6. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 16. Hrabík (Bareš), 27. Chrenka (Alscher, Sojka), 36. Hrabík (Ticháček, Nedvěd), 39. Alscher, 51. Chrenka (Havel), 55. Sojka – 35. Borák (Balák), 38. Holý, 55. Steinbrücker (Pešek), 60. Borák (Albrecht), rozh. náj. Malkovský
Rozhodca: Čáp – Hána, Dědek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Malkovský (MTT)
0:1 Šapovaliv (KLA)
2. séria:
0:1 Beránek (MTT)
0:1 Ullrych (KLA)
3. séria:
0:1 Houdek (MTT)
0:1 Sojka (KLA)
4. séria:
0:1 Holý (MTT)
0:1 Koštoval (KLA)
5. séria:
0:1 Kozlík (MTT)
0:1 Hrabík (KLA)
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Tomšík, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, A. Bareš, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka
Náhradníci:
Tréner:
HC Meteor Třemošná: Prchlík (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kochlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Meteor Třemošná: Prchlík (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kochlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Čáp – Hána, Dědek
Diváci:
Marek Landa