Novosibirsk – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
Riga – D. Moskva 4:2 (kon.) | HC Slovan – Čerepovec sk 2:1 (kon.)

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hostující celek střelou do prázdné branky pojistil své vedení. Ze střední vzdálenosti se prosazuje ANATOLIJ GOLYŠEV. Asistence: Andrej Obidin.
    48:43 Oleg PIGANOVIČ - 1:3

48:43
    Sibir právě vstřelil branku!
    Tentokrát už Jakub Kovář na kotouč nedosáhl. OLEG PIGANOVIČ vypálil z předbrankového prostoru a jeho nepříliš důrazná střela propadla až za brankovou čáru. Asistence: Jegor Dugin.
    42:33 Vitalij POPOV - 0:3

42:33
    V době, kdy se výkon domácího celku zvedal, přichází třetí branka hostů. Tentokrát VITALIJ POPOV vystřelil z dobré pozice a kotouč propadl brankáři mezi rukou a tělem do branky. Asistence: Vjačeslav Litovčenko.
    20:00 Alexandr KUČERJAVENKO - 0:2

19:59
    Velkého tlaku před brankou soupeře a nepřehledné situace využil hostující celek a navyšuje vedení. Střelou z otočky poslal kotouč mimo dosah špatně postaveného brankáře ALEXANDR KUČERJAVENKO. Stihl to těsně před koncem první třetiny, což potvrdil také videorozhodčí. Gól v přesilovce.
    10:01 Anatolij GOLYŠEV - 0:1

10:01
    Krátce po polovině první třetiny se dostává hostující celek do vedení. Po pěkné akci se do střelecké pozice dostal ANATOLIJ GOLYŠEV, který prostřelil domácího brankáře mezi betony. Asistence: Francis Paré.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 49. Piganovič (Dugin) – 11. Golyšev (Paré), 20. Kučeriavenko, 43. V. Popov (Litovčenko), 60. Golyšev (Obidin)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – Demidov, Piganovič, Savčenko, K. Alexejev, Ignatovič, Morozov, Naumov – Lisin, Dugin, Šarov – Bertrand, Junttila, J. Peltola – Emmerton, Zyrianov, Pervušin – Barbašev, A. Jakovlev, Michajlov – Romancev.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Jegoršev, Ľamin, Valitov – Krikunov, Kučeriavenko, Milovzorov – Dawes, Sexton, S. Da Costa – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Kuzněcov, Litovčenko – Obidin.

Rozhodca: Lavrentěv, Birin – Bitjukov, Parikov

Diváci: 7 420