Mladá Boleslav – Pardubice | 8:2 (kon.) | | | Liberec – Chomutov | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Val. Meziříčí – Dubnica | 5:3 (kon.) |
Jekaterinburg – HC Slovan | 3:2 (po pr.) | | | Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | Čerepovec – Omsk | 1:4 (kon.) |
Jaroslavľ – Ufa | 4:2 (kon.) | | | D. Moskva – Novosibirsk | 6:3 (kon.) |
TPS – Mníchov | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Něman Grodno | 6:2 (kon.) | | | Junosť Minsk – Redhawks | 6:2 (kon.) |
Frölunda – Zürich | 4:2 (kon.) | | | Skellefteå – GKS Tychy | 6:2 (kon.) | | | Salzburg – Cardiff | 4:2 (kon.) |
Bern – Växjö | 4:3 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Salzburg – Kometa Brno | 10:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Hradec Králové | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 0:2 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Piráti Chomutov
2:1
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
David Panuška
Góly a asistencie:
56. Lobodowski (Gut, Mežnar), rozh. náj. Ouřada – 47. Janča
Rozhodca: Valenta – Jelínek, Malý
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Lobodowski (CHM)
0:0 Všetečka (SLA)
2. séria:
1:0 Koláček (CHM)
1:1 Brož (SLA)
3. séria:
1:1 Chlán (CHM)
1:1 Štibingr (SLA)
4. séria:
2:1 Ouřada (CHM)
2:1 Hradil (SLA)
5. séria:
2:1 Mežnar (CHM)
2:1 Vlček (SLA)
Piráti Chomutov:
Pavlát (Běhula) – Seemann, Kleiner, Váchal, Zeman, Beneš, Štochl, Mikulec – Lobodowski, Chlán, Ouřada – Koblížek, Gut, Koláček – Prokop, Pech, Mežnar – Jaroš, Vrhel.
Náhradníci:
Tréner:
HC Slavia Praha: Vecka (Málek) – Duda, Štibingr, Zderadička, Macek, Antoš, Holý – Brož, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Kižlin, Labuzík, Janča, Petrák, Jágr.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Slavia Praha: Vecka (Málek) – Duda, Štibingr, Zderadička, Macek, Antoš, Holý – Brož, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Kižlin, Labuzík, Janča, Petrák, Jágr.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Valenta – Jelínek, Malý
Diváci:
Autorem vítězné branky je KRYŠTOF OUŘADA.