Lipsko – Düsseldorf 1:1 (kon.) | Schalke – Hertha 0:2 (kon.)
RB Lipsko
1:1 (0:0)
Fortuna Düsseldorf
Nedeľa 02.09.2018, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Sledovali sme mimoriadne zaujímavý druhý polčas tohto stretnutia. Domácich šokoval už v 47. minúte Zimmermann, no po tomto góle sa zvýšila aktivita domácich, začo boli odmenení v 68. minúte, keď vyrovnať dokázal Augustin. Nasledovali ešte viaceré šance na obidvoch stranách, no tie zostali nevyužité. Remíza tak asi je zaslúženým výsledkom, po ktorom sa obe mužstva môžu tešiť z prvého bodu v sezóne. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:26:29)

90+5

90+4
    Posledná minúta zápasu už nič zaujímavého nepriniesla a tak si mužstva dnes body podelia.

90+3
    Príležitosť domácich prichádza po rohovom kope. Tak nakoniec rozhodca svoj verdikt zmenil a odkopávať bude Rensing.

90+2
    Forsberg dobre vybojoval loptu na polovici ihriska, no následnou nepresnou prihrávkou zastavuje nádejný protiútok Lipska.

90+1
    Nadstavovať sa budú ešte 4 minúty.

90
    Striedanie v tíme Fortuna Düsseldorf: z ihriska odchádza Marvin Ducksch, prichádza Kenan Karaman.

90
    Ďalšia akcia hostí je zastavená zdvihnutou zástavkou postranného rozhodcu, ktorý signalizuje ofsajd Duckscha.

89
    Raman v obrovskej príležitosti, keď sa po dobrej práci Duckscha ocitol osamotený vo vnútri pokutového územia, no jeho zakončenie bolo veľmi nedôsledné.

88
    Po priamom kope Lipska nasledoval center, na ktorý dosiahol Rensing a navyše bol pri tom faulovaný.

87
    Raman dobre napádal rozohrávku domácich a dostal tak pod tlak domácich obrancov, ktorí si pomáhajú prihrávkou na Gulacsiho.

86
    Striedanie v tíme RB Leipzig: z ihriska odchádza Diego Demme, prichádza Yussuf Poulsen.

86
    Žltú kartu dostáva Kevin Stöger (Fortuna Düsseldorf).
    85.

85
    A skoro sme videli gól na druhej strane ihriska. Ducksch sa skvele uvoľnil a svojim dobrým technickým obstrelom však len nechal vyniknúť Gulacsiho. Roh pre hostí.

84
    Saracchi vybojoval pri čiare aut a tak domáci môžu pokračovať v tlaku.

83
    Mukiele sa snažil niečo vymyslieť v krídelnom priestore, no bol dobre vytlačený hosťujúcou obranou.

82
    Dobrý center Kempla, ktorý našiel v pokutovom území Cunhu, no jeho hlavička z ťažkej pozície letela iba mimo bránu.

81
    A sme v poslednej desaťminútovke tohto zápasu. Do útoku sa stále hrnú domáci futbalisti, ktorí chcú z tohto zápasu tri body.