Šamorín – Prešov 1:2 (kon.) | KFC Komárno – Skalica 3:1 (kon.) | Inter Bratislava – B. Bystrica 3:2 (kon.)
L. Mikuláš – Bardejov 3:2 (kon.)
KFC Komárno
3:1 (1:0)
MFK Skalica
Sobota 01.09.2018, 16:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 7. kolo

73
    KFC Komárno dáva gól! Dlhé vhadzovanie až do šestnástky, kde bola lopta predĺžená na ANDRÁSA MÉSZÁROSA! Útočník Komárna sa krásne obtočil okolo strážcu a prízemnou strelou z malého vápna nedal Junasovi najmenšiu šancu na zákrok!
    60. Goran MATIĆ - 2:1
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

60
    KFC Komárno dáva gól! GORAN MATIĆ prekonáva padajúceho Junasa, ktorý uhádol smer zakončenia, no bol naň prikrátky! Radosť Skalice trvala necelé tri minúty!
    58. Lukáš OPIELA - 1:1

58
    Skalica dala gól!
    Zodpovednosť na seba vzal LUKÁŠ OPIELA. Kapitán hostí poslal Slávika do zlej strany a vyrovnáva tak na 1:1.
    43. Kristóf DOMONKOS - 1:0

43
    KFC Komárno dáva gól! KRISTÓF DOMONKOS aj so šťastím skóruje proti Junasovi. Práca Matića s Nurkovićom zúžitkovaná, hoci si dovolím povedať, že sa mal pískať ofsajd. Tentokrát Tomáš Somoláni asi mierne zaspal, jeden z hráčov Komárna si zbiehal na spracovanie lopty hruďou spoza obrannej línie, aby následne trafil tyč, od ktorej sa lopta odrazila späť kopačku Domonkosa. Martin Junas jednoducho nestíhal reagovať.