Samara – Machačkala 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – FC Ural 4:0 (kon.) | FK Krasnodar – Lok. Moskva 2:1 (kon.)
FK Krasnodar
2:1 (1:1)
Lokomotiv Moskva
cz Sobota 01.09.2018, 18:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:02:15)

Sledovali jsme utkání mezi Krasnodarem a Loko Moskva, který končí výhrou domácích 2:1. Za domácí se trefil Wanderson a střídající Sulejmanov. Za hosty se trefil Fernandes. Krasnodar se posouvá na čtvrté místo, Loko klesá na sedmou příčku.

90+5
    90+4. Magomed SULEJMANOV - 2:1

90+4
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAGOMED SULEJMANOV, který jako střídající hráč dává zřejmě vítěznou branku utkání po skvělé práci celého týmu. Tohle snad už nikdo nečekal!

90+2
    Lokomotivu se nedaří přechodová fáze hry. Krasnodar se ještě nevzdává.

90+1
    U míče jsou domácí hráči.

90
    Rozhodčí Bezborodov se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Poslední minuty základní hrací doby.

88
    Nepřesná přihrávka Viktora Claessona.

87
    Žlutou kartu dostává Cristian Ramírez (FK Krasnodar).

85
    Domácí trenér Musajev vrhá všechny své síly do útoku.

84
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Pavel Mamajev, přichází Roman Šiškin.

83
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Uroš Spajić.

82
    Rohový kop pro mistra z Moskvy.

81
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Jefferson Farfán, přichází Éder.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Magomed Sulejmanov se ihned zapojil do hry, ale neobešel Rybuse.

78
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Maciel Wanderson, přichází Christian Cueva.
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Jurij Gazinskij, přichází Magomed Sulejmanov.

77
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Dmitrij Barinov.

76
    Vladislav Ignatěv dobře ubránil Wandersona, navíc získal i aut.

75
    Nepřesná přihrávka Claessona. U míče je brankář Marinato Guilherme.

74
    Krasnodar kombinuje na svém levém křídle.

73
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Anton Mirančuk.

72
    Hra je v posledních minutách hodně nudná. Oba celky dělají velké chyby jako na běžícím páse.

71
    Maciel Wanderson si vypomohl útočným faulem.

70
    Posledních dvacet minut základní hrací doby.

69
    Volný přímý kop zahrál Jefferson Farfán. Krasnodar ovšem bez problémů odvrací do bezpečí.

68
    Žlutou kartu dostává Uroš Spajić (FK Krasnodar).

66
    Marinato Guilherme si v pohodě došel pro volný balon.

65
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Solomon Kvěrkvelija.

64
    Rohový kop pro domácí Krasnodar.

63
    Mistr ligy se daleko nedostal, neboť Grzegorz Krychowiak si neporozuměl s Rybusem.

62
    Lokomotiv Moskva kombinuje na své polovině hřiště.

61
    Žlutou kartu dostává Maciel Wanderson (FK Krasnodar).

60
    Po hodině hry je stav stále nerozhodný, tedy 1:1.

59
    Nepřesná přihrávka Gazinského končí v autu. Marinato Guilherme bude odkopávat od brány.

58
    Krasnodar kombinuje na své polovině hřiště.

57
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Anton Mirančuk.

56
    Na zemi leží zraněný Fjodor Smolov. Uvidíme, zda bude moct pokračovat v utkání.

55
    Zajímavá šance hostů! Jefferson Farfán v neskutečné rychlosti pronikl do vápna, odpoutal se od obránců a vystřelil. Bohužel pro něho rozvlnil pouze boční síť.

54
    Žlutou kartu dostává Pavel Mamajev (FK Krasnodar).

53
    Ani další útok Krasnodaru nepřinesl kýžený efekt.

52
    Tento útok však nepřinesl žádné ohrožení brány, protože Cristian Ramírez dobře bránil.

51
    Lokomotiv vysunul napadání a hned to nese ovoce. U míče je Denisov.

50
    Útočným faulem se provinil hostující Manuel Fernandes.

49
    Jefferson Farfán nedokázal projít přes Mamajeva.

48
    Úvod druhé půle je stejný jako ten v prvním poločase. Nic zajímavého se neděje.

47
    Alexej Mirančuk nepřesně hledal Smolova.

46
    Krasnodar rozehrál první půli.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Krasnodarem a Loko Moskva, který končí remízou 1:1. Nejprve se v 32.minutě prosadil z penaltového puntíku Manuel Fernandes, nicméně o sedm minut později vyrovnal po pěkné akci Wanderson. Utkání je sále otevřené a to je nejlepší pozvánka na druhou půli.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Vedran Ćorluka. Rozhodčí Bezborodov nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

44
    Jefferson Farfán vystřelil v šestnáctce. Do střely se mu položil Fernandes, který tečuje míč na rohový kop.

43
    Útočným faulem se provinil Jurij Gazinskij, který zajel do Grzegorze Krychowiaka.

42
    Maciel Wanderson se tentokrát nedostal přes Rybuse, který pomalu skládá reparát.

41
    Charles Kaboré se pokusil o střelu zhruba z dvaceti metrů, nicméně ta jenom prosvištěla kolem pravé tyče.

40
    Posledních pět minut první půle.
    39. Maciel WANDERSON - 1:1

39
    Autorem branky je MACIEL WANDERSON, který dostal parádní přihrávku do pokutového území od Gazinskéh. Ve vápně přetlačil Rybuse a krásnou střelou překonal Kricjuka. Asistence: Jurij Gazinskij.

37
    Stále probíhá kombinace domácích.

36
    Jurij Gazinskij nenašel vpředu žádného volného hráče, a tak musel přihrát zpět na obránce.

35
    Domácí býci kombinují na polovině hřiště.

34
    Viktor Claesson po rychlé akci zakončil na hranici vápna mimo bránu. Marinato Guilherme si pomalu chystá míč na odkop.

33
    Pro Krasnodar to není ideální. Do branky byli lepší. Teď to budou mít do ještě více konsolidované obrany těžší.
    32. Manuel FERNANDES - 0:1

32
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je MANUEL FERNANDES, jehož rána jde přesně k levé tyči. Stanislav Kricjuk skákal na druhou stranu a tak byl bez šance.
    31.

31
    Byla nařízena penalta po faulu brankáře Stanislava Kricjuka, který skluzem zajel do Smolova.

30
    PO půlhodině utkání je stav stále 0:0.

29
    Solomon Kvěrkvelija se heroicky do střely Kaboreho. Ten ho trefil přesně do tváře.

28
    Tentokrát si Marinato Guilherme připisuje zákrok po střele od agilního Maciela Wandersona.

27
    K hlavičkovému zakončení se dostal Aljaxandr Martynovič, jenže jeho pokus byl slabý. Dřív zasáhl Solomon Kvěrkvelija než Marinato Guilherme.

26

25
    Rozhodčí povoluje minutovou přestávku na osvěžení.

24
    Útočným faulem se provinil domácí Viktor Claesson.

23
    Nepřesný pas Grzegorze Krychowiaka na Jeffersona Farfána. Stanislav Kricjuk bude odkopávat od brány.

22
    Stále stejný obrázek. Domácí mančaft je lepší, jenže hostující obrana je celosvětově známá.

21
    Po dvaceti minutách je stav stále bezbrankový.

20
    Rohový kop pro hosty po dobrém ataku Farfana.

19
    Claeson přesně našel Gazinskiho, jenže jeho pokus blokuje obránce Vedran Ćorluka.

18
    Volný přímý kop pro domácí.

17
    Domácí fanoušci neustále podporují své oblíbence.Můžeme sledovat i slyšet parádní atmosféru.

16
    Loko se vůbec nedaří přechodná fáze. Krasnodar je opět u míče.
    15.

15
    Obrovská šance domácích! Charles Kaboré krásně přihrála na Ivana Ignatěva, který sice přehodil Marinata Guilherma, jenže trajektorie míče jde těsně vedle levé tyče.

13

12
    Nepřesná přihrávka Denisova.

11
    Dmitrij Stockij si bez problémů poradil s Rybusem.

10
    Po deseti minutách je stav stále bezbrankový.

9
    Stanislav Kricjuk chytá exhibiční střelu Alexeje Mirančuka.

8
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Aljaxandr Martynovič.

7
    Rohový kop pro Lokomotiv Moskva.

6
    K první střele se dostal domácí Maciel Wanderson. Marinato Guilherme ovšem bez problémů chytá.

5
    Nepřesný volný přímý kop zahrál Igor Denisov. Stanislav Kricjuk bude odkopávat od své brány.

4
    Hra je hodně bojovná a oba týmy hrají hlavně ze zabezpečené obrany.

3
    Grzegorz Krychowiak si dokázal poradit s dotírajícím Claessonem.

2
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Maciel Wanderson.

1
    Krasnodar oblékl zelené dresy, Loko Moskva bílé.

1

FK Krasnodar: Kricjuk – Ramírez, Spajić, Martynovič, Stockij – Mamajev, Kaboré, Gazinskij – Wanderson, Ignatěv, Claesson.
    Náhradníci: Sinicyn, D. Adamov – Cueva, Fjóluson, N. Markov, Pereyra, Šiškin, Sulejmanov.

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Rybus, S. Kvěrkvelija, Ćorluka, Ignatěv – Krychowiak, Igor Denisov – Manuel Fernandes, Al. Mirančuk, Farfán – Smolov.
    Náhradníci: Kočenkov – Höwedes, Barinov, Idowu, Éder, Lysov, An. Mirančuk, Margasov, Michalik, Rotenberg, Tarasov, Žemaletdinov.

20.03.16 Krasnodar-Lok. Moskva 1 : 2

Loko Moskva poznal mistrovské střízlivění. V prvních třech utkání získali pouze dva body za remízy 0:0 s Ufou a Spartakem Moskva. Poslední dvě utkání ale zvládli a to je katapultovalo na páté místo. Skóre mají kladné 3:2. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Smolov.

Krasnodar se momentálně nachází na šesté příčce. Za pět utkání získal sedm bodů za dvě výhry a remízu. Skóre mají neutrální 5:5. V posledních dvou utkání ovšem nepoznali pocit vítězství, neboť prohráli se Spartakem 0:1 a v posledním utkání remizovali 1:1 s Orenburgem. Nejlepší střelec týmu je s jednou brankou Claesson.

Hezký den u sledování ruské Premier Ligy! V dnešním 6.kole se utká domácí Krasnodar, který vyzve mistra minulé sezóny, tedy Lokomotiv Moskva. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.