Topoľčany – Plzeň 28:33 (kon.) | Tatran Prešov – Karviná 41:27 (kon.)
HK Agro Topoľčany
28:33 (15:17)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Nedeľa 26.08.2018, 15:45Česko-slovenský pohár

To je ode mě pro dnešek vše, ale sledujte ještě on-line reportáž z finálového utkání mezi Karvinou a Prešovem. Duel startuje v 18:00. Na počtenou, hezký zbytek víkendu. (17:11:52)

Talent Plzeň tedy poráží Topoľčany 33:28 a nyní kapitán Petr Vinkelhöfer převezme pohár za třetí místo!

Je konec, Plzeň zvládla souboj neúspěšných týmů v prvním zápase a na Česko-slovenském zápase bere bronz! Talent dominoval ve druhé půli, v brance se rozchytal skvělý Karel Šmíd, rozstříleli se Michal Tonar a Vinkelhöfer, kteří zaznamenali shodně šest branek. Na druhé straně zářil zejména v prvním poločase Cigáň, v tom druhém už však nebyl tolik vidět.

Konec zápasu. (28:33)

60
    Vinkelhöfer využil prostoru na levém křídle a trefil se nad hlavu gólmana. (28:33)

60
    Talent dohraje závěr zápasu v početní výhodě, trest dostává Pechy. (28:32)

59
    Západočeši se dopustili útočného faulu, na pravé straně zůstal nehlídaný Briatka, který proskočil obranou a ještě snižuje. (28:32)

58
    Domácí snižují další povedenou ranou z levé spojky, prosadil se znovu Petrov. (27:32)

58
    Tečovaný podstřel Ivančeva chytá gólman. (26:32)

58
    Petrovovi vypadl míč, který skončil v autu. Dopředu míří Plzeň. (26:32)

57
    Plzeň zkusila nahazovačku, která sice vyšla do zakončení, to však vychytal gólman slovenského týmu. (26:32)

56
    Petrov ale odpovídá rovněž povedeným zakončením z levé spojky. (26:32)

56
    Ivančev se krásně trefil, když ze spojky zamířil pod břevno. (25:32)

55
    Oddechový čas pro Západočechy. (25:31)

55
    Pechy z křídla jednoduše střílí branku. (25:31)

54
    Briatka z kroku vypálil přesně k tyči, na druhé straně ovšem ihned z pivota v pádu Šíra plácl do balonu a ten skončil až v síti. (24:31)

53
    Třicátou branku Plzně střílí Petr Vinkelhöfer, jenž z křídla zakončil ke vzdálenější tyči. (23:30)