Feirense – Boavista 1:1 (kon.) | Setúbal – Nacional 1:2 (kon.) | Tondela – Rio Ave 1:1 (kon.)
Braga – Aves 3:1 (kon.)
Sporting Braga
3:1 (0:0)
CD Aves
cz Nedeľa 26.08.2018, 21:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Primeira Liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:31:54)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:18.

Je konec. Braga dnes zvítězila 3:1, když ve druhé půli během pěti minut otočila nepříznivý stav a tři body zůstanou doma. V 52. minutě poslal hosty do vedení Rodrigo Defendi, který hlavou zakončil k pravé tyči. Ovšem v 60. minutě srovnal W. Eduardo pumelicí z voleje k levé tyči a o pět minut později se Palhinha prosadil po rohovém kopu hlavou. V 78. minutě pojistil výhru Dyego Sousa.

90+4

90+4
    Útok hostů skončil jen za bránou Bragy.

90+2
    Braga poslala centr z levé strany, ale tentokrát míč přeletěl vápno jen do zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Následně se Derley ještě dopustil faulu, když zezadu seknul Novaise a dostal žlutou kartu.
    90. Novaisova rána šla jen do břevna.

90
    Střela Joao Novaise z přímého kopu byla velmi dobrá, ale orazítkovala pouze horní tyč!

90
    Fábio Martins nasadil protihráči housle a ten ho tak následně poslal nedovoleně k zemi. Braga získala volný kop z levé strany.

89
    Ovšem centr skončil pouze v moci brankáře Matheuse.

88
    Aves nyní získalo volný kop z pravé strany a mohou snížit zpátky na rozdíl jediné branky.

87
    Domácí hráč se nyní dostal do zakončení hlavou a trefil horní tyč, ovšem ocitl se jen v ofsajdu!

85
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Marcelo Goiano, přichází Diogo Figueiras.

84
    Hostující hráč ještě potřebuje ošetření po souboji se Sousou a na hrací ploše jsou lékaři.

83
    Sousa byl připraven ve vápně na zakončení hlavou, ale to se mu tentokrát nepovedlo a následně Quentin Beunardeau vyboxoval míč.

81
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Hamdou Elhouni, přichází Luis Fariña.

80
    Hosté měli míč jen krátkou chvíli a nyní je to opět Braga, která se pokouší o nějakou kombinaci.
    78. Dyego SOUSA - 3:1

78
    Braga právě vstřelila branku!
    Dnes už to pro domácí vypadá velmi slibně, jelikož jdou do dvoubrankového vedení! Nyní už centr z pravé strany přistál přesně na hlavě DYEGA SOUSY, který zakončil metr před malým vápnem nechytatelně k levé tyči!

76
    Domácím možná obdržený gól prospěl, jelikož museli zvýšit aktivitu a nyní tak hájí těsné vedení 2:1.

75
    Hostující obránce musel odvracet centr z pravé strany a Braga tak získala rohový kop.

74
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Joao Palhinha, přichází Claudemir.

72
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Amilton, přichází Vítor Costa.

71
    Braga nyní získala autové vhazování na své polovině hrací plochy a má míč pod kontrolou.

70
    Nyní střela Wilsona Eduarda šla jen vedle levé tyče a Quentin Beunardeau tak má odkop od své brány.

69
    Aves sice získalo volný kop z pravé strany, ale ten letěl jen do rukou Matheuse.

68
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Braga, přichází Michel Douglas.

67
    Posléze přišel faul Esgaia a sudí opět tasil kartu žluté barvy.

66
    Domácí nemají dost a jsou hladoví po další brance, ovšem tentokrát se průnik po levé straně nezdařil.
    64. Joao PALHINHA - 2:1

64
    Domácí jdou do vedení a ve druhém poločase jsme se dočkali rychlého obratu! Centr z rohového kopu Eduarda letěl přímo na hlavu JOAO PALHINHA, který zakončil přesně k pravé tyči a i když se Quentin Beunardeau natahoval, tak na balón nedosáhl. Asistence: Eduardo.

64
    Následně přistál ve vápně další centr z pravé strany, ale následné zakončení šlo jen vedle pravé tyče.

63
    Ve druhé půli se na hostující straně žlutí a už třetí varování Aves uviděl Amilton.

61
    Opět se Braga dostala dopředu, ale ani tentokrát Dyego Sousa nedosáhl na míč centrovaný z levé strany.
    60. Wilson EDUARDO - 1:1

60
    Je srovnáno! Volný kop z pravé strany letěl do chumlu hráčů na zadní tyči, ze kterého míč vyletěl na pravou stranu, kde se do něj z voleje opřel WILSON EDUARDO a na jeho krásnou pumelici k levé tyči neměl Beunardeau nárok! Asistence: Sousa.

59
    Nélson Lenho nyní obdržel žlutou kartu, když k zemi poslal domácího hráče.

59
    Domácí sice poslali centr do vápna, ale ten odkopl hostující stoper.

58
    Domácí hráč Fábio Martins krátce po příchodu na hřiště nastřelil břevno, ale to bylo navíc, jelikož se ocitl v ofsajdu!

57
    Po chvíli přišel další faul ze strany hostů a Braga získala volný kop.

56
    Hostující hráč Braga se provinil faulem na své polovině a domácí tým Braga tak zůstane u balónu.

55
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Fábio Martins.

54
    Braga po obdržené brance okamžitě zvýšila obrázky, ale nyní přišel jen faul z domácí strany.

53
    Málem bylo srovnáno, když se těsně před bránou dostal do skluzu Ricardo Horta, ale na míč těsně nedosáhl.
    52. Rodrigo DEFENDI - 0:1

52
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    No to se dějí věci a naprosto senzační pro hosty z Aves! Hamdou Elhouni to udělal naprosto nádherně, když naznačil na hranici vápna na levé straně přihrávku patičkou, ale poté jen poslal centr na zadní tyč, kde si naběhl neobsazený DEFENDI RODRIGO, který hlavou překonal Matheuse! Asistence: Elhouni.

52
    Ovšem poté míč jen vyboxoval Matheus.

51
    Střela hostujícího hráče byla ztečována a Aves tak získalo rohový kop.

50
    Opět přišel centr do vápna, ale ten byl příliš dlouhý a hostující gólman Quentin Beunardeau tak bude mít odkop od své svatyně.

49
    Domácí jsou ve druhém poločase aktivní a drží míč ve své moci, ovšem hosté si dnes přijeli pro cenný bod a jsou tak zalezlí a čekají jen na rychlé protiútoky.

47
    Domácí útočník se krátce po začátku druhé půle dožadoval penalty, jelikož si zpracoval míč ve vápně a následně nastřelil ruku obránci Avese. Ovšem rozhodčí nechal hru plynout.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:37.

První poločas je u konce a branky jsme se zatím bohužel nedočkali. Ve 21. minutě se Dyego Sousa dostal do zakončení hlavou, ale tu skvěle vytáhl nad svou bránu brankář Quentin Beunardeau. Ve 38. minutě se Joao Palhinha dostal do největší šance první půle, ovšem nastřelil jen pravou tyč. Braga zatím nepředvádí výkon favorita a druhý poločas tak bude zajímavý.

45+5

45+5
    Přihrávka domácích na levé straně byla nepřesná a Aves tak získal autové vhazování.

45+4
    Ale následný centr ale nic nepřinesl a míč tak mají v moci hosté.

45+3
    Derley podkopl domácího hráče Marcela Goiana a Braga opět získala přímý kop, ovšem tentokrát to bude spíše na centr z pravé strany.

45+2
    Nyní domácí poslali velmi dobrý centr do vápnaa, ale hlavička Wilsona Eduarda šla jen nad hostující bránu.

45+1
    Následná rána Joao Novaise trefila jen hostující hráče ve zdi, ale Braga zůstane u míče v podobě autového vhazování.

45+1
    Rozhodčí nastavil pět minut navíc.

45
    Marcelo Goiano byl nyní zfaulován a Braga získal ke konci první půle volný kop.

44
    Ovšem následný centr letěl na zadní tyč, kde ho odhlavičkoval hostující hráč a poté se Aves dostal do rychlého protiútoku, ale ten skončil jen střelou z úhlu, se kterou neměl Matheus žádný problém.

43
    Braga nyní získala už sedmý rohový kop a může otevřít dnešní brankový účet.

42
    Posléze se ještě Joao Novais pokusil o střelu, ale ta zamířila jen nad hostující svatyni.

41
    Braga se sice dostala k míči na pravé straně, ale následně jej vyboxoval brankář Beunardeau.

40
    Přihrávka z pravé strany skončila pouze u brankáře Quentina Beunardeaua.

39
    Domácí hráč Dyego Sousa se provinil nedovoleným zákrokem, když se pokoušel dostat k míči.
    38. Joao Palhinha trefil jen tyč!

38
    Následně se ovšem k míči skvěle dostal Joao Palhinha, ale jeho rána z pravé strany uvnitř vápna orazítkovala pouze bližší tyč! Ovšem vypadalo to, že Quentinu Beunardeauovi by míč do brány neprošel, jelikož byl včas na správném místě.

37
    Domácí se na levé straně prokličkovali až k centru, ale ten skončil jen u obránce Avese.

36
    Poté byl ošetřen na hrací ploše Rúben Oliveira, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

34
    Derley dostal přihrávku do vápna od Hamdoua Elhouniho, ale následně zamířil jen do rukou Matheuse.

33
    Domácí se pokouší především o centry z pravé strany, ovšem i tentokrát přistál jen na hlavě hostujícího obránce.

31
    A nakonec se hostující hráč Hamdou Elhouni dostal i ke střele, která ovšem šla jen vedle levé tyče.

30
    Braga sice dostala míč do vápna z pravé strany, ale následně se balónu ujmuli hosté a jdou dopředu.

29
    Domácí vepředu tentokrát nic nevymysleli a následně šel dopředu Aves, ovšem je z toho pouze autové vhazování pro domácí.

27
    Domácí se snaží o centry do vápna, kde je připraven na hlavičku Dyego Sousa stejně jako nyní, ale jeho zakončení tentokrát nebylo nebezpečné a míč jen doletěl do rukou Quentina Beunardeaua.

26
    Nuno Sequeira odkopl pokus o centr hostů a Mama Baldé tak vhodí míč do hry ze zámezí.

25
    Následný roh sice nic nepřinesl, ovšem po chvíli se domácí hráč ocitl ve vápně naprosto sám, ale jeho zakončení hlavou šlo pouze nad hostující bránu.

24
    Hostující stoper odhlavičkoval centr domácích do zámezí a Braga tak získala další rohový kop.

23
    Braga má opět míč ve svém držení, ale kromě standardek se zatím nemůže dostat k míči ve vápně.

22
    Následný roh už nebyl tak nebezpečný a Quentin Beunardeau má odkop od své svatyně.

21
    Po rohovém kopu se dostal do zakončení hlavou Dyego Sousa, ovšem jeho pokus vyrazil nad svou bránu Quentin Beunardeau! Následuje tak další rohový kop.

20
    Nélson Lenho už je zpátky na hřišti a nyní bude muset bránit rohový kop Bragy.

18
    Následně byl Nélson Lenho odnesen na nosítkách, tak uvidíme, jestli bude moct pokračovat, či nikoliv.

17
    Wilson skluzem zajel do Nélsona Lenha, který nevypadá nejlépe a na hřišti jsou zdravotníci.

16
    Následně se Joao Palhinha pokoušel o nůžky uvnitř šestnáctky, ale dopustil se jen faulu.

15
    Braga získala rohový kop a po jeho zahrání následuje další.

14
    Následný nákop Avese skončil ovšem opět u domácí obrany a ta tak drží míč na polovině hrací plochy.

13
    Braga sice dostala míč do vápna, kde se domácí hráč Nuno Sequeira pokoušel o volej, ale ta mu vůbec nevyšla a skončila jen u brankáře Quentina Beunardeaua.

12
    Quentin Beunardeau skvěle vyběhl ze své brány a vrhl se domácímu útočníkovi pod nohy.

11
    Domácí obrana skvěle zapracovala a zmařila útok hostů.

10
    Následně byl ovšem zfaulován ve středu hřiště Joao Novais a Braga bude opět u balónu.

8
    Nákop domácích nevyšel a Quentin Beunardeau se tak postará o odkop od své svatyně.

7
    Domácí hráč to udělal naprosto skvěle, když se dostal až do vápna z pravé strany, ale nakonec míč skončil jen u hostující obrany.

6
    Nyní už hra pokračuje a nakonec to vypadá, že se i Amilton zapojí zpátky na dění na hřišti.

4
    Amilton nyní leží na zemi po střetu s protihráčem a hra je tak přerušena.

3
    Braga zkoušela projít po pravé straně, ale to nevyšlo, ovšem u míče jsou stále domácí.

2
    Následně se k míči dostali domácí, jelikož se hostující hráč Braga dopustil faulu ve středu hrací plochy.

1
    Hosté se dostali až dopředu po levé straně, ale centr zatím nepřišel.

1

SC Braga: Matheus – Goiano, B. Viana, P. Santos, Sequeira – Esgaio, Palhinha, Novais, R. Horta – Dyego Sousa, W. Eduardo.
    Náhradníci: T. Sá – Figueiras, Ferrugem, Xadas, Claudemir, F. Martins, Fransérgio.

CD Aves: Beunardeau – M. Baldé, Rodrigo Defendi, Ponck, Lenho – Braga, El Adoua, Oliveira, Elhouni – Derley, Amilton.
    Náhradníci: Ma. Pinto – Costa, Douglas, Fariña, Le Tchung, Galo, Jorge Fellipe.

Rozhodčí: Manuel Oliveira – Pedro Ribeiro, Tiago Leandro.

Braga se momentálně nachází na šestém místě se čtyřmi body a skóre 7:5. V posledním zápase zavítala na půdu Santa Clary. Po prvním poločase Braga vedla jasně 3:0, ale ve druhé půli viděla necelá čtyřtisícovka diváků senzační srovnání a utkání tak skončilo 3:3.
    Aves je aktuálně na patnáctém místě s jedním bodem a skóre 2:4. V posledním utkání přivítal na své půdě Tondelu. První poločas skončil remízou 1:1. Ve druhé půli rovněž padla branka na každé straně a Aves tak remizoval 2:2.

Ve 3. kole portugalské Primeira Ligy se proti sobě utkají týmy SC Braga a CD Aves. Naposled se spolu tato mužstva utkala nedávno v letní přípravě, když Braga vyhrála na půdě Aves 2:1. Nyní se bude hrát na Estádio AXA v Braze, který nabídne kapacitu pro 30 286 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.