HC Slovan – Vladivostok sk 2:2 (0:1 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
2:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Admiral Vladivostok
cz Sobota 18.08.2018, 15:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Memoriál Zbyňka Kusého

Utkání je za námi. V nájezdech byli nakonec úspěšnější hosté, když jako jediný se prosadil Vladimir Butuzov, který svému týmu zajistil plusový bod do tabulky. Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Mário Lunter z týmu HC Slovan Bratislava! (17:28:19)

BUTUZOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Jako jediný úspěšný nájezd zaznamenal hostující VLADIMIR BUTUZOV – 2:3!

5. séria
    0:1
    Patrik Virta bekhendem přestřelil branku.

5. séria
    0:1
    Denis Vikharev se nezapisuje mezi střelce.

4. séria
    0:1
    Kyle Chipchura taktéž nepřekonává brankáře Krasotkina.

4. séria
    0:1
    Kapitán ruského týmu Aleksandr Glazačev taktéž neuspěl.

3. séria
    0:1
    Ani Dávid Buc není úspěšný po kličce do bekhendu.

3. séria
    0:1
    Aleksandr Mereskin nic nevymýšlel a vystřelil. Bohužel pro ruský klub poize do Marka Čiliaka.

2. séria
    0:1
    Ani Matúš Sukel neuspěl za bratislavský Slovan a Admiral je tak stále ve vedení.

2. séria
    0:1
    Hostující Konkov střelou mezi betony neuspěl.

1. séria
    0:1
    Rudolfu Červenému sjel kotouč z čepele a český útočník ani nezakončil.
    BUTUZOV

1. séria
    0:1
    Vladimir Butuzov vykoupal Marka Čiliaka a posílá Admiral do vedení!

Je za námi konec třetí třetiny, ve které jsme se branky nedočkali. Momentálně nás budou čekat nájezdy.

60:00

59:45
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Miščenko – 2 min.).

59:18
    Hosté byli natlačeni před brankářem Čiliakem, ale puk do branky dostat nedokázali.

57:35
    Vypadá to, že se nám utkání schyluje do prodloužení.

55:18
    Domácí hráči jsou momentálně v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

52:24
    Kirill Djakov tvrdě střílel z levého kruhu, ale Marek Čiliak byl připraven.

52:10
    Po zákroku ruského brankáře Krasotkina je na řadě komerční přestávka.

50:43
    Jegor Antropov vystřelil od modré, ale jeho projektil nemířil mezi tři tyče domácí branky.

49:14
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Liška – 2 min.).

48:00
    Momentálně se hraje již pět na pět. Hra je v posledních sekundách často přerušovaná.

45:46
    Dávid Buc střílel z pravé strany, ovšem bohužel pro domácí přestřelil branku ruského brankáře Krasotkina a celá akce tím pádem byla zmařena.

44:39
    Ještě více než minutu bude hrát bratislavský Slovan přesilovou hru. Ruský brankář Krasotkin zatím odolává každé střele domácích.

43:21
    Domácí hrají další přesilovou hru. Tentokrát hosty podržel brankář Krasotkin, kdy vychytal jednoho z bratislavských hráčů.

42:32
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Voronin – 2 min.).

40:52
    Matúš Sukel byl před brankářem Krasotkinem, ale trefil pouze boční síť branky ruského brankáře!

40:52
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Butuzov – 2 min., podražení).

40:37
    Domácí vyhazují přes všechny tři čáry.

40:13
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Schaus – 2 min., podražení).

40:01

Po druhé třetině platí vyrovnaný stav. Ve 26. minutě dokázal za hostující tým vyrovnat Sergej Konkov. Hosté měli ještě několik dobrých příležitostí ke skórování, ovšem Marek Čiliak svůj tým zatím drží nad vodou.

40:00

39:08
    Hosté zatím přesilovou hru nehrají vůbec špatně, ovšem nedaří se jim trefit zařízení.

37:55
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Červený – 2 min., podražení).

37:34
    A další šance ruského týmu. Dva hráči ujížděli na jediného obránce. Aleksandr Strelcov našel Nikitu Feoktisova, který ovšem přestřelil domácí branku.

36:49
    A další šance hostujícího týmu! Vladimir Butuzov ujížděl zcela osamocený na brankáře Čiliaka, ale jeho střela zamířila pouze do slovenského brankáře. Obrovská škoda pro ruský celek.

35:51
    Hosté jsou v plném počtu. Slovan toho během přesilové hry moc nevymyslel.

33:51
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vikharev – 2 min.).

33:06
    Na druhé straně podržel svůj tým Anton Krasotkin, na něhož najížděl bratislavský útočník, ale ruský brankář dokázal puk zachytit do své lapačky.

32:00
    Marek Čiliak musel být v posledních sekundách hodně v pozoru, jelikož Admiral zamknul svého soupeře v útočném pásmu. Následně jeden z ruských hráčů vypálil od modré, ale slovenský brankář zachytil puk do své výstroje.

30:26
    Do dalšího samostatného úniku se dostával hostující Vasilij Strelcov, ale na poslední chvíli ho dokázal domácí obránce obrat o kotouč a zažehnat veškeré nebezpečí.

29:05
    Veliká šance Admiralu! Vladimir Butuzov se dostal až před Čiliaka, ovšem slovenského brankáře překonat svoji střelou nedokázal.

27:58
    V posledních minutách se hraje zejména ve středním pásmu, jelikož ani jednomu celku se nedaří usadit na delší dobu v útočném pásmu.
    25:35 KONKOV - 2:2

25:35
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno! Denis Vikharev našel před brankou Čiliaka přesně postaveného SERGEJE KONKOVA, který dopravil kotouč za záda slovenského brankáře – 2:2! Asistence: Denis Vikharev

25:08
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu.

24:45
    Bratislavskému celku se povedlo vyhodit kotouč přes všechny tři čáry.

24:34
    Hosté mají výhodu početní výhody, tak uvidíme, jestli se jim podaří vyrovnat.

24:34

23:50
    Momentálně se mohli do útočného pásma dostat hosté, ale ani těm se nepodařilo podržet kotouč delší dobu.

23:22
    Bratislavský Slovan je usazen v útočném pásmu svého soupeře a snaží se kombinovat, což se až tak úplně nedaří.

21:55
    Vasilij Strelcov mohl střílet z mezikruží, ale kotouč mu na poslední chvíli sjel z hole a společně s jeho spoluhráči se musí vracet zpět do obranného pásma.

20:01

Omlouváme se za technické problémy komentátora. Momentálně by měl online přenos běžet v naprostém pořádku. V první třetině jsme viděli hned tři branky. Nejdříve se prosadil slovenský celek, když mířil přesně Sukel. Hosté našli na obdrženou branku odpověď o šest minut později, když vyrovnal z předbrankového prostoru Mereskin. V závěru prvního dějství však stihl poslat znovu do jednobrankového vedení bratislavský Slovan Mário Lunter, a tak vede slovenský klub po první třetině o jednu branku.

20:00
    19:01 LUNTER - 2:1

19:01
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácí jdou v závěru první třetiny do jednobrankového vedení! MÁRIO LUNTER byl nejaktivnější v předbrankovém prostoru a nadvakrát dotlačit kotouč za bezmocného Krasotkina – 2:1! Asistence: Dávid Buc
    09:09 MERESKIN - 1:1

09:09
    Rychlá akce hostujícího týmu končí vyrovnávacím gólem! ALEKSANDR MERESKIN dostal kotouč před branku Čiliaka a dopravil ho za záda slovenského brankáře – 1:1! Asistence: Konstantin Glazačev, Jurij Kozlovskij
    03:37 SUKEL - 1:0

03:37
    Máme tady první branku zápasu! Rudolf Červený našel ve středu útočného pásma MATÚŠE SUKELA, který bekhendem dokázal dostat kotouč za brankáře Vladivostoku – 1:0! Asistence: Rudolf Červený

00:01

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Jánošík, Bačík, Sersen (C), Hedera, Meszároš, Lunter, Švarný, Chipchura (A), Červený, Liška, Virta, Schaus, Buc, Grman, Lamper, Sukel, Sloboda, Baranov, Hrnka, Fereta

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Patrikejev, Taratunin, Tatalin, Ugolnikov (A), Antropov, Konkov (A), Jakovlev, Strelcov V., Voronin, Djakov, Misčenko, Valuskij, Mereskin, Strelcov A., Kozlovskij, Butuzov, Vikharev, Glazačev (C), Feoktisov, Černikov

Rozhodčí: Hribik, Pilný – Kis, Špringl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Petr Peleška

Góly a asistencie: 4. Sukel (Červený), 20. Lunter (Buc) – 10. Mereskin (Glazačev, Kozlovskij), 26. Konkov (Vikharev), rozh. náj. Butuzov