Kaiserslautern – Hoffenheim 1:6 (kon.) | Drochtersen/Assel – Bayern 0:1 (kon.)
SV Drochtersen/Assel
0:1 (0:0)
Bayern Mníchov
cz Sobota 18.08.2018, 15:30 • Kehdinger Stadion (kapacita pro dnešní utkání 7.000 diváků) • DFB-Pokal • 1. kolo

90+4
    Střídání v týmu SV Drochtersen/Assel: ze hřiště odchází Neumann, přichází Fiks.

90+2
    Druhý poločas bude nastaven díky naházeným konfetám v průběhu druhého poločasu o 8 minut.

86
    Střídání v týmu SV Drochtersen/Assel: ze hřiště odchází Klee, přichází Stöhr.

85
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Müller, přichází Tolisso.
    82. LEWANDOSKI - 0:1

82
    Bayern právě vstřelil branku!
    A nyní se již favorit dočkal! Ribéry potáhl míč po levé straně, za hranicí vápna našel Goretzku, který vypálil z první a před brankou míč tečoval do sítě ROBERT LEWANDOSKI a posílá Bayern do vedení! – 0:1!
    80. Neuznaný gól

80
    Bayer se již radoval z úvodní branky, když míč za brankovou čáru dostal Thomas Müller, nicméně v cestě rány byl Ribéry a ten byl v ofsajdovém postavení a asistent hlavního sudího zvedl praporek, Bayern tak musí dobývat branku domácích i nadále.

78
    Střídání v týmu SV Drochtersen/Assel: ze hřiště odchází Zöpfgen, přichází Winkelmann.
    56. Krasná akce Bayernu

56
    A největší šance Bayernu přišla po odraženém míči. Do něj se z třiceti metrů opřel Alcantara a trefil břevno domácí branky! Krásný fotbalový moment!

52
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Hummel, přichází Coman.

52
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Goretzka, přichází Robben.

41
    Arijen Robben šlapákem sestřelil Floriana Nagela ve středu hrací plochy a vidí žlutou kartu. První v dnešním utkání.

37
    Alcantara sklepl míč proti noze Robbenovi, který pálil z první pouze těsně vedle pravé tyče.
    33. Obrovské příležitosti byl Florian Nagel

33
    Tutovka domácího Drochtersenu! Florian Nagel se dostal do ideální střelecké pozice po přihrávce Behrmanna a z pozice penalty trefil pouze Manuela Neuera! Toto mohl být obrovský šok pro všechny fotbalové příznivce.
    27. Obrovskou šanci měl Martínez

27
    Rohový kop přinesl snad největší šanci dosavadního průběhu! Martínez si naskočil na centr a mířil k tyči, kde však míči do branky zabránil obránce Klee a následná dorážka Hummelse zamířila nad branku.

17
    Andrijanič krásně vysunul na levé straně Neumann, který přešel přes Martinéze a až ve vápně jej zastavil čistě Boateng. Domácí Drochtersen hraje velmi statečně a sympaticky.

13
    Boateng chybně rozehrával a Neumann vystihl tuto chybu a poté byl odpískán faul Robbenovi a domácí rozehrávali volný přímý kop a chorvatský forward Andrijanič se dostal dokonce ke střele, tu však poslal vedle Neurovi branky, každopádně ohlas tato akce měla.
    8. Dobrý pokus hostu

8
    A první loženka Byernu. Centr Kimmicha dostal přesně na hlavu Martinéz, ale z ideální pozice na penaltě minul pravou tyč!