19 25 21 25 15
Česko
2
25 15 25 23 8
cz Sobota 18.08.2018, 16:00 • Salohalli Salo, Salo (Finsko) • Kvalifikácia ME - ženy • Skupina E

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

0:0
    Hezké odpoledne při sledování přenosu z kvalifikace ME 2019, ve finském Salu se utkají dva papírově nejkvalitnější celky skupiny E.

Jedna věc ale je kvalita na papíře a druhá na hřišti. České volejbalistky byly všeobecně pasovány do role největších favoritek celé skupiny, ze které na závěrečný turnaj postoupí dva nejlepší týmy, ovšem skupinu odstartovaly šokující domácí prohrou 2:3 s outsiderem ze Švédska.

Zmíněný závěrečný turnaj evropského šampionátu se uskuteční hned ve čtyřech zemích, podělí se o něj Maďarsko, Polsko, Slovensko a Turecko.

0:0
    Česko

Český tým se kvalifikace účastní s výrazně silnějším týmem oproti Evropské lize, která se hrála v první části letošní reprezentační sezóny a družstvo trenéra Pommera v ní skončilo na třetím místě, když v souboji o medaili zdolalo právě svého dnešního soupeře.

Pro kvalifikaci už trenér Pommer může počítat s velmi zkušenými Helenou Havelkovou a Pavlou Šmídovou, do letní svatby Vincourovou.

Jak už bylo zmíněno, tak Češky vůbec nezvládly úvod kvalifikace, když ve středu v Jablonci nad Nisou podlehly Švédsku 2:3, ačkoliv vedly 1:0 a 2:1 na sety a byly obrovskými favoritkami zápasu. Švédky ve čtvrtém a pátém setu výrazně přehrály český tým a zaslouženě si odvezly nečekané vítězství.

0:0
    Finsko

Ve Finsku ženský reprezentační volejbal dlouhé roky výrazně zaostával za mužským a až letos se Finkám podařilo uhrát dobrý výsledek, když po prohře právě s českým týmem skončily čtvrté v Evropské lize.

V kvalifikacích na evropské či světové šampionáty ale Finky byly dosud vždy velmi vzdáleny úspěchu. V té nejčerstvější na letošní světový šampionát vyhrály jediný z pěti zápasů a skončily páté v šestičlenné skupině, jediné výhry se dočkaly i v bojích o loňské Euro.

V rámci probíhající kvalifikace už ale Finsko tu jednu výhru dokázalo získat hned v prvním kole, kdy otočilo duel v Estonsku z 0:2 na konečných 3:2 ve svůj prospěch.

0:0
    Sestavy:

Finsko: Paananenová, Kosonenová, Kokkonenová, M. Bjärragärd-Madsenová, Vilponenová, Alanková, Pihlajamäkiová, Karhuová, Laakkonenová, Öhmanová, R. Bjärregärd-Madsenová, Rantanenová – Koljonenová, Sievänenová

Česko: Kopáčová, Purchartová, Kohoutová, Valková, Mlejnková, Strušková, Havelková, Šmídová, Kojdová, Svobodová, Holásková, Orvošová – Dostálová, Chevalierová

Rozhodčí: Ormonde (Por.), Niedbalová (Pol.).

0:0

0:1
    Český tým zahájil zápas úspěšným útokem Kateřiny Holáskové středem sítě.

1:1
    O vyrovnání se postarala Pauliina Vilponenová.

1:2
    Příliš dlouhé bylo podání Noory Kosonenové.

1:3
    Na hlavním kůlu se prosadila Michaela Mlejnková.

2:3
    Technickým úderem českou defenzivu přelstila Vilponenová.

2:4
    Dlouhá rozehra končí v český prospěch díky Barboře Purchartové.

3:4
    Servis Mlejnkové se do kurtu nevešel.

4:4
    Finky zaznamenávají přímý bod z podání.

4:5
    Michaela Mlejnková se prosadila útokem z pipu.

4:6
    Podobně to zkoušely Finky, Vilponenová ale míří daleko do zámezí.

5:6
    Öhmanová smečovala z těžké pozice, dokázala si ale poradit s českým blokem.

6:6
    Českou chybu na příjmu trestá Noora Kosonenová.

6:7
    Servis Sally Karhuové doplachtil daleko do zámezí.

6:8
    Gabriela Orvošová znovu poskytuje českému týmu dvoubodové vedení.

7:8
    Do nekompaktní české obrany z hlavního kůlu snadno zakončila Kosonenová.

7:9
    Finská blokařka Pihlajamäkiová se dotkla sítě.

8:9
    Laura Pihlajamäkiová svoji předchozí chybu napravila úspěšným útokem z "jednonožky".

9:9
    Vilponenová se postarala už o třetí smazání českého dvoubodového náskoku.

10:9
    Finky ubránily Mlejnkovou a Kosonenová se následně hezkým úderem prosazuje po lajně.

11:9
    Finky bodují i blokem!

11:9
    Oddechový čas pro českého trenéra Zdeňka Pommera.

12:9
    Český tým prochází první krizí, Vilponenová boduje diagonálním útokem.

12:10
    Češky spasilo až finské zaváhání při zpracování míče v poli, kterého nad sítí využívá Kateřina Holásková.

12:11
    Kateřina Holásková přidává přímý bod z podání.

12:12
    Česká blokařka znovu boduje z podání!

13:12
    I další podání Holáskové mělo svoji kvalitu, doletělo ale těsně do zámezí.

13:13
    Razantní útok Mlejnkové Finky odvrátily jen do zámezí.

14:13
    Orvošová chybuje zpoza koncové čáry.

14:14
    Další bodový zápis Michaely Mlejnkové z hlavního kůlu.

14:15
    Český blok si poradil s dvěma finskými útoky a Helena Havelková zdárně zakončuje rozehru v český prospěch.

14:16
    Helena Havelková boduje ze servisu a Česko vede 16:14.

14:17
    Český dvojblok Valková – Purchartová zabodoval proti smečující Karhuové a Finsko si bere první oddechový čas.

14:18
    Barbora Purchartová kraluje nad sítí, tentokrát bodově zablokovala Vilponenovou.

14:19
    Purchartová boduje i útokem a Češky rázem na palubovce dominují, což si finský výběr snaží zastavit dalším oddechovým časem.

15:19
    Dlouhá série Michaely Mlejnkové končí nepřesným servisem.

15:20
    Mlejnková následně boduje útokem ze zadní zóny.

16:20
    Velmi dlouhá rozehra končí ve finský prospěch, výbornými zákroky v poli se předvedly finské libero Koljonenová i Barbora Purchartová, nakonec ale bodují domácí díky Karhuové.

17:20
    Noora Kosonenová přidává sedmnáctý finský bod.

17:20
    Zdeněk Pommer si bere svůj druhý oddechový čas v prvním setu.

17:21
    Helena Havelková boduje útokem po lajně.

18:21
    Finská blokařka Daniela Öhmanová se postarala o osmnáctý finský bod.

18:22
    Michaela Mlejnková ponechává českému výběru čtyřbodové vedení.

19:22
    Češky chybují na podání.

19:23
    Kateřina Holásková uspěla středem sítě.

19:24
    Další výborné podání Holáskové, které Finky neudržely na vlastní polovině a Barbora Purchartová snadno boduje nad sítí.

19:25
    Kateřina Holásková esem završila první set a po jejím třetím přímém bodu z podání Česko vítězí 25:19.

19:25
    První set skončil.

0:0
    Začal druhý set.

0:1
    Dobrý start českého týmu do druhého setu, Helena Havelková zahájila sadu esem.

0:2
    Havelková hned přidává také druhé eso.

1:2
    Třetí podání už česká smečařka nasměrovala do sítě.

2:2
    Kateřina Holásková je zablokována při útoku středem sítě.

3:2
    Michaela Mlejnková smečuje do zámezí.

3:3
    Mlejnková dostala od nahrávačky Valkové další šanci a s tou už uspěla.

4:3
    Mlejnkové po své dobré obraně dostala sama šanci zaútočit, Finky ji ale ubránily a Kosonenová následně boduje z hlavního kůlu.

5:3
    Noora Kosonenová následně přes Helenu Havelkovou zaznamenává přímý bod z podání.

5:4
    Další podání finské smečařky už je nepřesné.

6:4
    Češky měly několik šancí na vyrovnání, v závěru rozehry je ale Mlejnková zablokována a už se nedokázala sama vykrýt.

7:4
    Mlejnková znovu smečuje do zámezí, tentokrát útokem po lajně a český trenér Pommer si brzy ve druhém setu bere oddechový čas.

7:5
    Český tým měl další velké potíže při útočné akci, přeci jen ale Mlejnková nakonec boduje.

8:5
    Těsný aut při podání Mlejnkové.

8:6
    Šťastný bod českého týmu, finský blok nadrazil útočný úder Havelkové, v poli už ale Finky nedokázaly míč zpracovat.

9:6
    Další českou chybu na servisu zaznamenala Barbora Purchartová.

9:7
    Také servis Karhuové na druhé straně postrádal přesnost.

10:7
    Z hlavního kůlu s přehledem boduje Noora Kosonenová.

10:8
    Nahrávačka Valková byla natlačena k síti, dokázala ale dobře zakombinovat s Holáskovou.

11:8
    Laura Vilponenová se prosadila útokem z pipu.

12:8
    Finky ubránily český útok, Kosonenová zvyšuje na 12:8 a domácí hráčky i publikum jsou v euforii.

13:8
    Nahrávačka Kaisa Alanková přidává přímý bod z podání!

14:8
    Znovu Finky ubránily v poli Orvošovou a Laura Vilponenová přidává už čtrnáctý bod Finska ve druhém setu.

14:9
    Michaela Mlejnková boduje proti finskému jednobloku.

14:10
    Mlejnková následně boduje blokem proti Kosonenové.

15:10
    Vilponenová úspěšně zaútočila z hlavního kůlu.

15:11
    Finky mohly znovu odskočit na šest bodů, Karhuová ale smečuje těsně do zámezí.

16:11
    Následně už se Karhuová proti menší nahrávačce Valkové snadno prosadila.

16:11
    Druhý oddechový čas pro českého trenéra Pommera.

17:11
    Laura Pihlajamäkiová po oddechovém času přidává přímý bod z podání.

17:12
    V českém týmu Eva Svobodová nahradila Mlejnkovou, finská blokařka následně kazí podání.

17:13
    Technický úder Karhuové se do hřiště nevešel.

18:13
    Eva Svobodová podává jen do sítě.

18:14
    Kateřina Valková zaskočila finskou obranu hrou na druhou přes.

19:14
    Perfektně sehraný finský útok pipem, razantním úderem jej zakončila Vilponenová.

19:15
    Valková znovu uspěla hrou na druhou přes.

20:15
    Kateřina Valková následně chybuje ze servisu.

21:15
    Útok Vilponenové byl tečován českým blokem, Finsko už vede o šest bodů.

22:15
    Už je to o sedm po nezdaru Barbory Purchartové, která útočí jen do bloku.

23:15
    Daniela Öhmanová přidává další finské eso!

24:15
    Helena Havelková útočí jen do zámezí.

25:15
    Finky ubránily Orvošovou a Noora Kosonenová na závěr druhého setu vytloukla český blok.

25:15
    Druhý set skončil.

0:0
    Finský výběr se ve druhém setu dostal do obrovské euforie a přehrál český tým rozdílem deseti bodů. Stav je vyrovnaný a k úspěchu mají oba týmy stejně daleko.

0:0
    Začal třetí set.

0:1
    Do třetího setu Kateřina Valková vstoupila úspěšným úderem na druhou přes.

1:1
    Laura Vilponenová úspěšně vytloukla český blok.

2:1
    Dlouhá rozehra končí ve finský prospěch, nekompromisním úderem ji zakončila Laura Vilponenová.

2:2
    Helena Havelková udolala finskou obranu.

3:2
    Finky vrací do vedení servis Havelkové do sítě.

3:3
    Gabriela Orvošová se prosadila výborným útokem po lajně.

3:4
    Helena Havelková zabodovala útokem z pipu.

4:4
    Finky musely podruhé za sebou na příjmu lovit míč mimo hřiště, tentokrát už ale bodují díky ulívce Vilponenové.

4:5
    Gabriela Orvošová vrací českému týmu vedení povedeným útokem přes finský blok.

5:5
    Útok Karhuové neměl velkou razanci, přesto Chevalierová jej nedokázala zpracovat.

5:6
    Karhuová následně chybuje zpoza koncové čáry.

6:6
    Noora Kosonenová hraje ve velké pohodě, tentokrát se prosadila přes český dvojblok.

6:7
    Finky ubránily Orvošovou i Mlejnkovou, další útok Mlejnková už dokázala proměnit v bod.

6:8
    Českému týmu pomáhá nečistá nahrávka Alankové.

6:9
    Velmi dlouhou rozehru Havelková zakončila úspěšným blokem proti Vilponenové.

7:9
    Purchartová servírovala do zámezí.

8:9
    Češky teď dokázaly ubránit Kosonenovou, domácí volejbalistky pak ale sestavily úspěšný trojblok proti Mlejnkové.

9:9
    A další bodový blok Finska!

10:9
    Na tříbodovou českou sérii Finky odpovídají dokonce čtyřbodovou po přímém bodu Alankové z podání.

10:10
    Finky měly několikrát nahráno na další bod, Vilponenová ale nakonec útočí do zámezí.

11:10
    Útok Vilponenová sice Češky v poli zpracovaly, poté ale došlo k výraznému nedorozumění v českých řadách.

11:11
    Češky se zuby nehty drží bodově na soupeřkách, tentokrát díky úspěšnému bloku proti Karhuové.

11:12
    Helena Havelková výborným servisem trefuje přímý bod.

12:12
    Laura Vilponenová se postarala o finské vyrovnání.

12:13
    Pihlajamäkiová chybuje zpoza koncové čáry.

13:13
    Středem sítě boduje Daniela Öhmanová.

13:14
    Helena Havelková se prosadila útokem z pipu.

14:14
    Slabé podání Orvošové nepřeletělo síť.

15:14
    Michaela Mlejnková útočí jen do zámězí, Finsko znovu otáčí vývoj třetího setu.

16:14
    Salla Karhuová přidává přímý bod z podání! Český trenér Pommer si bere oddechový čas.

16:15
    Po time-outu Karhuová kazí podání.

16:16
    Po výborném servisu Mlejnkové boduje Helena Havelková.

16:17
    Michaela Mlejnková trefuje čisté eso a český tým se dostává do vedení.

16:18
    Po chybě finského příjmu nad sítí boduje Barbora Purchartová a oddechový čas si tentokrát bere Finsko.

16:19
    Útok Havelkové byl tečován, pátý bod Česka v řadě znamená tříbodové vedení.

17:19
    Mlejnková útočí do zámezí, Češky se marně dožadovaly odpískání finské teče.

17:20
    Finky ubránily Purchartovou, následně ale Kateřina Velková dokázala zablokovat Kosonenovou.

17:21
    Kosonenová útočí jen do zámezí.

18:21
    Eva Svobodová přišla posílit podání, to druhé namířila do zámezí.

18:22
    Helena Havelková vytloukla finský dvojblok.

19:22
    Kateřina Valková chybuje na podání.

20:22
    Helena Havelková nevyzrála na finský dvojblok.

20:23
    Nepovedená rozehra z obou stran, Finky nakonec nedokázaly ubránit lehký úder Orvošové.

20:23
    Oddechový čas pro Finsko.

20:24
    Po dobrém zákroku Havelkové boduje Michaela Mlejnková.

21:24
    Už první setbol byl z českého pohledu velmi nadějný, bodují ale Finky díky Vilponenové.

21:25
    Michaela Mlejnková se postarala o úspěšný závěr třetího setu, který Češky ovládly poměrem 25:21.

21:25
    Třetí set skončil.

0:0
    O osudu třetího setu rozhodla série Michaely Mlejnkové na podání uprostřed sady, během níž Česko otočilo z 14:16 na 19:16 a vedení už se podařilo udržet.

0:0
    Začal čtvrtý set.

1:0
    Čtvrtý set dobrým podáním zahájila Barbora Purchartová, Finky se ale přesto prosazují díky Karhuové.

1:1
    Domácí tým následně kazí podání.

2:1
    Také Valková nedokázala míč uvést do hry.

2:2
    Dlouhá rozehra, v jejímž závěru slaví bodový úspěch Helena Havelková.

3:2
    Salla Karhuová propasírovala míč přes český blok.

3:3
    I přes chybu na příjmu Češky bodují díky útoku Vilponenové do zámezí.

3:4
    Český blok se prosadil proti Öhmanové.

3:5
    Finskému týmu se teď nedaří, Karhuová smečuje do zámezí.

4:5
    Vilponenová se prosadila technickým úderem do středu české poloviny.

5:5
    Helena Havelková inkasuje eso od Laury Vilponenové.

5:6
    Další podání Vilponenové už bylo nepřesné.

6:6
    Vilponenová se tentokrát prosazuje útokem z pipu.

7:6
    Hezké zákroky na obou stranách, nakonec boduje parádním útokem zpoza útočné čáry po lajně Vilponenová.

8:6
    Havelková měla problém na příjmu, poté sama útočí do zámezí.

8:6
    Trenér Pommer si znovu bere brzký oddechový čas.

9:6
    Také technický úder Kosonenové dopadl na českou polovinu.

9:6
    Gabrielu Orvošovou nahradila její jmenovkyně Kopáčová, ve hře je také nahrávačka Pavla Šmídová.

10:6
    Kopáčová je při své první rozehře v zápase zablokována.

11:6
    Salla Karhuová přidává na Havelkové další přímý bod z podání, Michaelu Mlejnkovou následně nahrazuje Eva Svobodová.

12:6
    Salla Karhuová trefuje další bod přímo z podání!

12:6
    Mlejnková se vrací do hry místo Svobodové, zřejmě mělo Česko problémy se střídáním, protože spíše bylo úmyslem stažení Havelkové.

12:6
    Další oddechový čas českého trenéra Pommera.

13:6
    Dostálová už dokázala přihrát podání Karhuové, poté si ale vůbec neporozuměla nahrávačka Šmídová s Purchartovou.

13:7
    Dlouhou sedmibodovou sérii Finska přerušila Michaela Mlejnková.

14:7
    Povedená souhra Alankové se zakončující Kosonenovou.

14:8
    Přesný diagonální útok Havelkové dopadl k postranní čáře.

14:9
    Češky ubránily dva finské útoky a poté boduje Gabriela Kopáčová.

15:9
    Dlouhá rozehra plná výborné obrany na obou stranách, nakonec bodují Finky díky chybě Kopáčové, která se při bloku dotkla sítě.

15:10
    Kosonenová se nechala zablokovat dvojblokem Kopáčová – Holásková.

16:10
    Česká chyba na podání.

16:10
    České dvojstřídání zpět, na palubovku se vrací Valková s Orvošovou.

16:11
    Po obrovském boji Češky udolaly skvělou finskou defenzivu, boduje Helena Havelková.

16:12
    Helena Havelková přidává bod z podání.

16:13
    Kateřina Holásková zablokovala Lauru Vilponenovou a finské sedmibodové vedení už se smrsklo o čtyři body!

16:13

17:13
    Další výborné podání Havelkové, Dostálová i dokázala ubránit, ovšem Orvošová útočí do zámezí.

18:13
    Mlejnková je zablokována a český nástup hned Finky dokázaly odrazit.

18:14
    Povedený útok Holáskové středem sítě.

18:15
    Kateřina Holásková trefuje svůj čtvrtý přímý bod z podání v zápase.

18:16
    Vilponenová podskočila nahrávku Alankové a pak útočí daleko do zámezí.

18:17
    Po dalším výborném podání Holáskové Michaela Mlejnková vytlouká finský blok.

19:17
    Češky ubránily tři útoky Öhmanové středem sítě, poté už ale boduje Karhuová.

19:18
    Vilponenová kazí podání.

19:19
    Öhmanová útočí do zámezí a Česku se podařilo definitivně smazat místy až sedmibodové manko.

19:20
    Finská nahrávačka Alanková nadále hraje s Öhmanovou, které se ale vůbec nedaří, teď je zablokována a až nyní je finská blokařka střídána.

20:20
    Salla Karhuová si poradila s českým blokem.

20:21
    Havelková boduje útokem ze zadní zóny.

20:22
    Barbora Puchartová zablokovala Kosonenovou a český tým se ujímá dvoubodového vedení.

21:22
    Vilponenová drží finské naděje úspěšným útokem z pipu.

22:22
    Havelková byla ubráněna a Pihlajamäkiová nad sítí vyrovnává na 22:22.

22:23
    Gabriela Orvošová vrací českému týmu vedení.

23:23
    Laura Vilponenová se znovu prosadila zpoza útočné čáry.

24:23
    Finky ubránily Orvošovou a Noora Kosonenová dokázala propasírovat míč přes český blok!

25:23
    Havelková chybovala na příjmu a Laura Vilponenová úspěšnou smečí posílá zápas do pátého setu!

25:23
    Čtvrtý set skončil.

0:0
    Začal pátý set.

0:1
    Na úvod pátého setu Dostálová ubránila Vilponenovou a následně zabodovala Havelková.

1:1
    Podání Valkové bylo nepřesné.

2:1
    Finská nahrávačka Kaisa Alanková trefila čisté eso.

3:1
    Gabriela Orvošová dostala nahrávku nalepenou na síť a neporadila si s finským blokem.

3:1
    Znovu si český trenér Pommer musí vzít brzy oddechový čas.

4:1
    Kateřina Holásková se neprosadila středem sítě a Finky v úvodu zkrácené hry nebezpečně odskakují.

5:1
    Češky po nedorozumění v útoku odehrály míč jen zadarmo přes a Vilponenová jej složila na palubovku.

5:1
    Petra Kojdová poprvé zasahuje do zápasu, nahradila Gabrielu Orvošovou.

6:1
    Finská nahrávačka přidává další eso a domácí tým vede 6:1.

6:1
    Český trenér Pommer si bere další oddechový čas.

7:1
    Helena Havelková ztroskotala na finském bloku, obrovská euforie v Salu.

7:2
    Na palubovce se znovu objevila druhá nahrávačka Šmídová, české trápení přerušila Mlejnková útokem ze zadní zóny.

8:2
    Po sedmibodové sérii Finska Helena Havelková kazí podání a strany se mění za stavu 8:2 pro Finsko.

9:2
    Lehčí úder Karhuové po lajně Češky nedokázaly ubránit, hra týmu trenéra Pommera je v těchto chvílích zcela v troskách.

9:3
    Mlejnková dostala velmi vysokou nahrávku, dokázala ale míč protlačit do "kapsy" mezi finský blok a síť.

9:4
    V dlouhé rozehře se oba týmy trápily v útoku, nakonec boduje Havelková s pomocí finského bloku.

9:5
    Velkou chybu finského příjmu trestá Purchartová a domácí trenér si bere oddechový čas.

10:5
    Laura Vilponenová se dokázala prosadit přes český dvojblok.

11:5
    Barbora Purchartová útočila jen do pásky sítě.

11:6
    Tentokrát už se česká blokařka středem sítě prosadila, manko hostujícího týmu ale zůstává obrovské.

12:6
    Finky se ubránily z takřka ztracené pozice a Salla Karhuová se postarala o dvanáctý finský bod.

13:6
    Finky brání i útočí v obrovské euforii, Laura Vilponenová přibližuje domácí tým na rozdíl dvou bodů od vítězství.

13:7
    Vilponenová následně sice kazí podání, před českým týmem už je ale takřka neřešitelná pozice.

13:8
    Finky tentokrát zakládaly své útoky poněkud divoce a Karhuová je na závěr rozehry zablokována.

14:8
    Česko mělo šanci na další snížení, Havelková ale útočí do zámezí a finský výběr má šest mečbolů.

15:8
    Finky na závěr bodují blokem a porážejí český tým 3:2 na sety po výhře 15:8 v tiebreaku!

15:8

0:0
    Nejlepšími hráčkami jsou vyhlášeny Helena Havelková a finská nahrávačka Kaisa Alanková.

0:0
    České volejbalistky navázaly na nepodařený zápas se Švédskem a také ve Finsku prohrály 2:3. Vývoj zápasu byl velmi podobný, český tým uspěl v první a ve třetí sadě a znovu propadl v tiebreaku.

Jediný rozdíl byl ve čtvrtém setu, kdy Češky se dokázaly vyhrabat ze sedmibodového manka, otočily na 22:20 ve svůj prospěch, důležitou koncovku ale nezvládly a z Finska se vrací poraženy.

0:0
    Skupina pokračuje zítřejším utkáním Švédsko – Estonsko a právě Estonky budou dalším soupeřem týmu trenéra Pommera ve středu v Jablonci nad Nisou. (18:25:04)

Tomáš Kohlmann

Fínsko: Paananenová, Kosonenová, Kokkonenová, M. Bjärragärd-Madsenová, Vilponenová, Alanková, Pihlajamäkiová, Karhuová, Laakkonenová, Öhmanová, R. Bjärregärd-Madsenová, Rantanenová – Koljonenová, Sievänenová

Rozhodca: Ormonde (Por.), Niedbalová (Pol.)