Japonsko – Paraguaj 6:0 (kon.) | Španielsko – USA 2:2 (kon.) | Nemecko – Haiti 3:2 (kon.)
Čína – Nigéria 1:1 (kon.)
Čína
1:1 (1:0)
Nigéria
cz Pondelok 13.08.2018, 16:30MS U20 ženy • Skupina D

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního mládežnického ženského fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Čína a Nigérie.

Čína na šampionátu odehrála dva zápasy. V úvodním zápase nestačila na Němky 0:2, trefila se Gwinnová a Freigangová. Ve druhém zápase už dokázala Čína vyhrát. Porazila Haity 2:1. Trefila se Čao Jü-ťie a Šen Meng-jü. Za Haiti snižovala Mondesirová.

Nigérie na úvod turnaje dokázala porazit Haiti 1:0, prosadila se Ajibadeová z penalty. Ve druhém zápase nestačila na Němky, těm výhru zajistila půlhodiny před koncem Sandersová. V tabulce skupiny D je Nigérie druhá a Čína třetí. První postupové místo patří Německu, o to druhé se bojuje.

1

1
    Číňanky hrají ve žlutém, Nigérie v bílozeleném.

4
    Sü Chuan musela být pozorná, aby si dokázala poradit s pokusem, který vyslala z volného kopu Igboamaluová.

5
    Právě Igboamaluová se následně dostala ke střele, která končí nad brankou. Brankářka zasahovat vůbec nemusela.

7
    Číňanky se nyní dostávaly do střelecké pozice, ale Jü-ťie Čao nepřesným pasem hledala spoluhráčku, a tak hrají soupeřky.

7
    Kchun Ťin vypálila z dobré pozice, ale rána jí nesedla podle představ. Míč kryje brankářka Nigérie.

10
    Deset minut hry je pryč, sledujeme aktivnější hru Číny, ale do vyložené střelecké pozice se zatím nedostala.

11
    Nyní rozehrává od své branky, Lin-lin Wang hledala spoluhráčku dlouhým pasem. Ten postrádal přesnost.

12
    Nnadezievová nyní musela zasahovat, dobře vypálila Ťie Č, jejíž pokus do středu branky kryje brankářka.

14
    Igboamaluová to vzala na sebe, její střelecký pokus byl zblokovaný čínskou obranou.

18
    Meng-jü Šen vypálila z dobré střelecké pozice, její pokus vytáhla na poslední chvíli brankářka Nigérie.

18
    Sü Chuan v brance Číny musela zasahovat po bleskové akci soupeřky. S pokusem si dokázala poradit. Následně rozehrává od své branky.

20
    Dvacet minut hry je pryč, Čína má převahu, ale nemůže se propracovat do výraznějších šancí.

21
    Čínské hráčky před svou brankou vybojovaly míč, a tak se rychle otočil směr hry. Následně nejlépe vyskočila Nnadezievová, která zvládla souboj o míč.

23
    Akce Číny je zastavená pro postavení mimo hru. V něm byla Meng-jü Šen.

25
    Mondayová se propracovala do dobré střelecké pozice, její rána se od břevna odrazila mimo branku. Po následném výkopu brankářky se do šance dostaly znovu hráčky Nigérie, které pálily mimo.

27
    Momentálně se hraje na polovině hrací plochy, Ťie Č' vybojovala autové vhazování.

29
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí. Brankářky momentálně mnoho práce nemají.

30
    Čchiao-ču Čchen rozehrává od své branky, následně v akci pokračovaly její spoluhráčky. Ne však dlouho, protože se k balonu dostala Efihová, která ukončila přechod Číny na útočnou polovinu.

32
    Sü Chuan snadno kryje míč po střele, kterou vyslala Okekeová z velké dálky.

33
    Sü Chuan musela být znovu pozorná, tentokrát tak tak vytáhla míč na rohový kop. Balon se následně snesl před branku, a pak už následovala nepřesná hlavička.

35
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Nigérie přečkala Čínský tlak, a tak může nyní hrát před brankou soupeřek.

37
    Igboamaluová faulovala na polovině hrací plochy soupeřku, rozehrávat tak bude Čína.

38
    Hned dva rohové kopy měla k dispozici reprezentace Číny, oba pokusy odvrátila obrana Nigérie. Dobře hraje zadní řada tohoto celku.

41
    Čína právě vstřelila branku!
    Aktivně hrající Čína se nyní dostala do vedení. Před branku branku se propracovala LIN-JEN ČANG, který poslala míč do protipohybu brankářky.

43
    Rohový kop pro Čínu. Centr se snesl před branku, ale obrana dokázala odhlavičkovat míč do bezpečí.

43
    Nnadezievová výborně zasáhla proti střele z ostrého úhlu. Následně Nigérie dostává hru dál od své branky.

43
    Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Gift Mondayová, přichází Anam Imová.

45+0

Čína byla v prvním poločase aktivnější, nicméně na branku vyslala jen dva pokusy. Jeden skončil gólem, trefila se do protipohybu brankářky Lin-jen Čang. Nigérie celkem čtyřikrát vypálila na branku Číny, ale Sü Chuan byla pozorná.

46

46
    Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu branku, pokračuje druhým poločasem. Čínská brankářka se zapojila do kombinace.

48
    Zajímavou akci Nigérie ukončuje pomezní sudí, postavení mimo hru.

49
    Hraje se na polovině hrací plochy, na výraznější příležitost v tomto poločase čekáme.

50
    Do zajímavé střelecké pozice se dostala Nigérie. Hlavička Amoové končí nad brankou. Rozehrávat bude čínská Sü Chuan.

52
    Nigérie hraje aktivně, nyní vybojovala rohový kop.

54
    Číňanky se vůbec nemohou dostat k aktivní hře, kterou se prezentovaly v prvním poločase. Výrazně lépe hraje nyní Nigérie.

55
    Nyní se hráčky ve žlutém hrají nyní lépe, ale stále se nemohou propracovat do zakončení. Zkoušela to Kchun Ťin, ale obrana si dokázala poradit.

56
    Žlutou kartu dostává Opeyemi Sundayová (Nigérie).

59
    Nyní se Čína propracovala do dobré střelecké pozice, jenže rána Jü-ťie Čao končí mimo branku. Nnadezievová se rozhodla pro dlouhý výkop.

60
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy, Čína stále vede o gól díky závěru prvního poločasu.

62
    Nigérrie na útočné polovině přišla o míč, ale Čína se do střelecké pozice nepropracovala. Igboamaluová výborně zblokovala pokus o přihrávku.

63
    Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Jü-ťie Čao, přichází Sing Che.

65
    Marně se nyní pokouší útočnice Nigérie překonat dobře hrající obranu Číny.

66
    Sing Che se nyní propracovala do střelecké pozice, ale její rána končí mimo branku. Gólmanka ani zasahovat nemusela.

68
    Čchien Jang vypálila z velké dálky, její rána končí mimo branku.

69
    Jen-wen Wang centrovala před branku, ale její pokus obrana odvrátila za cenu rohového kopu.

69
    Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Ťie Č', přichází I-fan Li.

72
    Nigérie má k dispozici rohový kop. Duruová centrovala před branku, ale její spoluhráčky nedokázaly přesněji zakončit.

72
    Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Grace Igboamaluová, přichází Aishat Bellová.

74
    Žlutou kartu dostává Chidinma Okekeová (Nigérie).

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, ve druhém poločase jsme zatím mnoho šancí neviděli.

76
    Sundayová mohla vyrovnat, ale její ránu je vzdálenější tyčce dokázala bez výraznějších problémů chytit brankářka Sü Chuan.
    76. Sandayová a její šance.

79
    Čínská brankářka nyní bude po nepřesné hlavičce Ajabadeové rozehrávat od své branky. Rozhodla se pro dlouhý výkop.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Nigérie nyní zlepšila hru, ale stále se nemůže prosadit přes dobře hrající defenzivu Číny.

82
    Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, k vidění je poměrně hodně faulů, které kazí plynulost hry.

83
    Hodně aktivně šla Ajabadeová do souboje s čínskou brankářkou. Sü Chuan je otřesená a míří za ní lékaři.

84
    Čchien Jang je také po jednom ze soubojů otřesená. Zdá se, že v zápase nebude moci pokračovat.

86
    Jen-wen Wang výborně vypálila, její ránu s velkou dávkou štěstí dokázala brankářka Nnadezievová vyrazit na rohový kop. Ten byl následně nepřesně rozehraný.
    86. Jen-wen Wang a její rána.

90
    Rohový kop pro Čínu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Ale vzhledem k ošetřování to nebude úplně málo.

90+1
    Nastavovat se bude pět minuty. Rohový kop pro Čínu.

90+1
    Centr se snes před branku, Sundayová hlavičkovala míč na brankové čáře, následnou ránu kryje Nnadezievová.

90+2
    Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Kchun Ťin, přichází Jüan-meng Čchen.

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Čína momentálně v zápase,vede ale Nigérie si také vypracovala dobré šance.

90+4
    Sü Chuan byla pozorná a dokázala si poradit s pokusem, který vyslala Mondayová.

90+5
    Nigérie právě vstřelila branku!
    Bellová centrovala před branku, kde RASHEEDAT AJIBADEOVÁ přetlačila obránkyně a prosazuje. Nigérie dává gól v samotném závěru zápasu a srovnává na 1:1.
    90+5. Rasheedat AJIBADEOVÁ - 1:1

90+6

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 3:21.

Hráčky obou týmů pláčou. Číňanky byly kousek od postupu do vyřazovacích bojů, nyní ale ví, že pro ně turnaj po skupině končí. Naopak hráčky Nigérie gólovém v samotném závěru zápasu srovnali, a tak postupují do další fáze turnaje. Zápas nabídl dva góly a celkem třináct střel na branku. (18:29:21)