Fínsko – Česko | 3:4 (po pr.) | | | Slovensko – Švajčiarsko | 5:3 (kon.) | | | Rusko – USA | 8:3 (kon.) |
Švédsko – Kanada | 3:4 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) | | | Žilina – Lipt. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Zvolen – Poprad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Slavia – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Vsetín | 0:2 (kon.) |
Litvínov – Kladno | 5:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Slovan | 2:5 (kon.) |
K. Vary – Plzeň | 5:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Detva | 9:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Přerov | 7:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Jastrzebie | 5:1 (kon.) |
Pardubice – Davos | 0:0 (15:00) | | | Hradec Králové – Sparta Praha | 0:0 (19:00) |
Zlín – Jihlava | 6:2 (kon.) |
koniec
Švédsko
3:4
(1:1, 0:1, 2:2)
Kanada
58:34
|
Vyloučení v týmu Kanada (Jamieson Rees – 2 min., držení).
|
|
56:31
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Philip Broberg – 2 min., krosček).
|
|
55:08
|
Vyloučení v týmu Kanada (Michael Vukojevic – 2 min., sekání). Lucas Raymond se dostal do brejku, a tak kanadský obránce musel faulovat.
|
|
38:03
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Arvid Costmar – 2 min., držení).
|
|
35:01
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Lucas Raymond – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
|
|
30:34
|
Vyloučení v týmu Kanada (Maxence Guenette – 2 min., podražení).
|
|
26:44
|
Vyloučení v týmu Kanada (Bowen Byram – 2 min., sekání).
|
|
20:36
|
Vyloučení v týmu Kanada (Kaedan Korczak – 2 min., vysoká hůl).
|
|
12:26
|
Vyloučení v týmu Kanada (Sasha Mutala – 2 min., hákování).
|
|
03:12
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Carl Sjöberg – 2 min., krosček).
|
Góly a asistencie:
14. Raymond (Holtz, Söderblom), 48. Holtz (Raymond), 56. Söderblom (Björnfot, Holtz) – 15. Williams (Suzuki, Korczak), 33. Lafreniere (Cozens, Barron), 54. Robertson (Williams, Rees), 58. Dach (Byram, Lafreniere)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Švédsko:
Wallstedt (Alnefelt) – Hedström, Broberg, Björnfot, Lyckåsen, Johansson, Sjöberg, Lundqvist, Söderström – Andersson, Raymond, Henriksson – Holtz, Söderblom, Bjerselius – Grewe, Åström, Grönhagen – Wahlgren, Costmar, Wahlgren.
Náhradníci:
Tréner:
Kanada: Maier (Gauthier) – Byram, Korczak, Vukojevic, Barron, Robertson, Schneider, Guenette – Lafreniere, Krebs, Dach – Rees, Suzuki, Williams – Pelletier, Cozens, Mutala – Poulin, Parent, Clarke – Holloway.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Kanada: Maier (Gauthier) – Byram, Korczak, Vukojevic, Barron, Robertson, Schneider, Guenette – Lafreniere, Krebs, Dach – Rees, Suzuki, Williams – Pelletier, Cozens, Mutala – Poulin, Parent, Clarke – Holloway.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Prošek